Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Які наслідки таких дій Т.

Читайте также:
  1. Банківське кредитування здійснюється із застосуванням таких позичкових рахунків: простий, спеціальний, контокорентний (поточний рахунок з овердрафтом).
  2. Безробіття: сутність, види та соціально-економічні наслідки. Закон Оукена.
  3. Берестейська унія та її історико – культурні наслідки.
  4. Берестейська унія, її причини та наслідки
  5. Берестейська церковна унія та її наслідки для українського суспільства.
  6. Види деформацій.Закон Гука справедливий для таких деформацій, після яких тіло знову набуває попередніх розмірів і форми. Такі деформації називають пружними.
  7. Викуп АТ власних акцій: випадки, порядок, наслідки.
  8. Вимоги до актів публічного адміністрування та наслідки їх порушення
  9. Дайте характеристику німецького окупаційного режиму на українських землях в роки Другої Світової війни а проаналізуйте його наслідки
  10. Дайте характеристику таких типов идеологии, как либерализм, консерватизм, социализм, национализм.

 

2. Слідчий отримав рапорт оперуповноваженого, в яко­му вказувалось, що згідно з наявною оперативно-розшуковою інформацією, підозрюваний має намір подіяти на двох свідків для того, щоб вони змінили свої показання.

Чи може ця обставина вплинути на обрання запобіжного заходу? Назвіть підстави для застосування таких заходів.

 

3. Слідчий встановив, що Юрчук розтрачує майно, на яке накладено арешт.

Чи є ця обставина підставою для зміни обраного у відно­шенні до Юрчука запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд?

 

4. Мигасу обрана міра запобіжного заходу — взяття під варту. До арешту він працював на малому підприємстві «Атлант» і проживав в ізольованій квартирі з п'ятирічним сином.

Які заходи повинен вжити слідчий у зв'язку із взяттям під варту Мигаса?

 

5. Через деякий час після вчинення розбійницького на­паду один з учасників злочину — Башинський був затрима­ний. Він заявив, що разом з ним у злочині брав участь Іван за кличкою Рудий, який з його слів виконував головну роль в здійсненні злочину.

Чи є підстави для затримання особи, на яку вказав Ба­шинський?

6. До обвинуваченого Краца на період досудового розслідцвання засновано запобіжній захід – взяття під варту. За два дні до закінчення строку тримання начальнику слідчого ізолятору зателефонував слідчий та попередив, що строк тримання обвинуваченого закінчується в неділю та буде продовжено наступного дня після закінчення, а також що обвинуваченого не можна відпускати зі слідчого ізолятора. Свою вимогу слідчий мотивував тим, що питання про продовження строку суддя не може розглянути в неділю.

Яке рішення повинен прийняти начальник слідчого ізолятору? Чим обчислюється строк запобіжного заходу – взяття під варту? Який порядок продовження строку тримання під вартою?

 

7. Потапенко отримав постанову про закриття кримінального провадження щодо його заяви про вчинення кримінального правопорушення гр. Н. Вважаючи, що таке рішення є необґрунтованим, Потапенко на сьомий день після отримання постанови, направив скаргу до слідчого судді. Судом розглянуто скаргу та прийнято рішення про відмову в її прийняття в зв’язку з пропущенням строку на оскарження такого рішення.

Чи правильне рішення прийняв суд? Обґрунтуйте відповідь.

 

8. Куценко подав заяву до міліції про вчення крадіжки з його квартири. Слідчий прийняв заяву в п’ятницю, розглянув її та в понеділок виніс відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань. Куценко оскаржив дії слідчого до прокурора, мотивуючи тим, що слідчий порушив вимоги КПК та наполягав на його покаранні.

Чи є в діях слідчого порушення процесуальних строків? Яке рішення повинен прийняти прокурор?


Дата добавления: 2015-01-07; просмотров: 9 | Нарушение авторских прав
lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2018 год. (0.008 сек.)