Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Які бувають види опіків?

Читайте также:
  1. Вид виправно-трудової установи з відповідним режимом, в якому засуджені відбувають покарання, визначався судом.
  2. Дослідження соціально-психологічного стану осіб, які перебувають у пенітенціарних закладах
  3. Етапи та види ресоціалізації чоловіків, які перебувають у пенітенціарних установах
  4. Методики соціальної роботи з ресоціалізації осіб, які перебувають в пенітенціарних установах
  5. Повноваження, що передаються підлеглим, бувають трьох типів: лінійні; штабні; функціональні.
  6. Сутність процесів, що відбуваються при замісі тесту
  7. Товариство та його місцеві організації з моменту їх державної реєстрації набувають статусу юридичної особи відповідно до законодавства України.
  8. Фінансові ресурси, що перебувають у розпорядженні органів державного управління.

Опіки - ушкодження тканин, що виникає під дією високої температури, електричного струму, кислот, лугів або іонізуючого випромінювання. Відповідно розрізняють термічні, електричні, хімічні і променеві опіки. Термічні опіки зустрічаються найбільш часто, на них припадає 90-95% всіх опіків.
Тяжкість опіків визначається площею і глибиною ураження тканин. В залежності від глибини ураження розрізняють чотири ступені опіків. Поверхневі опіки (I, II ступенів) при сприятливих умовах загоюються самостійно. Глибокі опіків (III і IV ступеня) вражають крім шкіри і глибоколежачі шари тканини, тому при таких опіках потрібна пересадка шкіри. У більшості уражених звичайно спостерігається поєднання опіків різних ступенів. Вдихання полум'я, гарячого повітря і пара може викликати опік верхніх дихальних шляхів і набряк гортані з розвитком порушень дихання. Вдихуваний дим може містити азотну або азотисту кислоти, а при згоранні пластика - фосген і газоподібну гідроціановую кислоту. Такий дим отруйний, він викликає хімічний опік і набряк легень. При пожежах в закритому приміщенні у постраждалих завжди слід підозрювати ураження легень. Опік верхніх дихальних шляхів і пошкодження легенів приводять до порушення доставки кисню до тканин організму (гіпоксії). У дорослих гіпоксія проявляється неспокоєм, блідістю шкіри, у дітей - вираженим страхом, плаксивість, іноді виникають спастичне скорочення м'язів і судоми. Гіпоксія є причиною багатьох смертей при пожежах в приміщеннях.

5. Як повинні розміщуватися переносні вогнегасники?Вогнегасники слід розміщувати у легко доступних і помітних місцях, а також поблизу місць, де найбільш імовірна поява осередків пожежі. Відстань від атракціону не повинна перевищувати 50 м. При цьому необхідно забезпечити їх захист від дії сонячних променів, опалювальних і нагрівальних приладів, а також хімічно агресивних речовин (середовищ), які можуть негативно вплинути на їх працездатність. Вогнегасники в місцях розміщення (у середині будинків і приміщень, біля входів або виходів з них, у коридорах) не повинні створювати перешкоди під час евакуації людей. Переносні вогнегасники розміщують шляхом навішування за допомогою кронштейнів на вертикальні конструкції на висоті не більше 1,5 м від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані від дверей, достатній для їх повного відчинення, або встановлюють у пожежні шафи пожежних кранів, на пожежні щити чи стенди, підставки чи спеціальні тумби. 3.3. Розміщення вогнегасників за допомогою кронштейнів на вертикальні конструкції, установлення їх у пожежних шафах або тумбах має бути виконано таким чином, щоб забезпечувати можливість прочитування маркувальних написів на їх корпусах.


Дата добавления: 2015-01-29; просмотров: 16 | Нарушение авторских прав
lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2018 год. (0.007 сек.)