Читайте также:
|
|
№ з/п | Прізвище ім’я по батькові учня | Повна назва навчального закладу | Шифр | Всього балів за тури | Рейтингове місце | Диплом | |||||
Задача 1 | Задача 2 | Задача 3 | Задача 4 | Задача 5 | Всього | ||||||
Максим’юк Серсій Олексійович | Карапчівська ЗОШ І-ІІІ ст. | М-9-4 | |||||||||
Мойсюк Марія Миколаївна | Банилівська ЗОШ І-ІІІ ст. | М-9-5 | ІІІ | ||||||||
Томнюк Ілля Юрійович | Валівська ЗОШ І-ІІ ст. | М-9-3 | |||||||||
Писарюк Інна Володимирівна | Вовчинецька ЗОШ І-ІІ ст. | М-9-18 | |||||||||
Татарин Людмила Василівна | Вижницька ЗОШ І-ІІІ ст. | М-9-11 | ІІІ | ||||||||
Церковнюк Микола Сергійович | Берегометська ЗОШ І-ІІІ ст№2 | М-9-13 | |||||||||
Ткачук Дмитро Васильович | Кибацька ЗОШ І-ІІ ст. | М-9-16 | |||||||||
Токар Ілля Володимирович | Коритненська ЗОШ І-ІІІ ст. | М-9-9 | І | ||||||||
Варварюк Михайло Миколайович | Бережницький НВК | М-9-2 | ІІ | ||||||||
Григоряк Дарина Дмитрівна | Вижницька гімназія | М-9-12 | |||||||||
Фочук Маряна Сергіївна | Черешенська ЗОШ І-ІІІ ст. | М-9-20 | ІІІ | ||||||||
Калинчук Юрій Васильович | НВК «Вашківецька гімназія» | М-9-15 | |||||||||
Фраціян Анна Василівна | Вашківецька ЗОШ І-ІІІ ст. | М-9-7 | |||||||||
Кравчук Іванна Танасіївна | Лукавецька ЗОШ І-ІІІ ст. | М-9-1 | ІІ | ||||||||
Грабовський Дмитро Михайлович | НВК «Берегометська гімназія» | М-9-8 | ІІІ | ||||||||
Кундій Дмитро Віталійович | Слобода – Банилівський НВК | М-9-6 | |||||||||
Бідолах Людмила Василівна | Іспаська ЗОШ І-ІІІ ст. | М-9-19 | |||||||||
Романюк Діана Михайлівна | Берегометська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 | М-9-17 | |||||||||
Ошевська Тетяна Ярославівна | Бережонський НВК | М-9-14 | |||||||||
Чигрин Василь Іванович | Вижницька школа – інтернат | М-9-10 |
Голова журі: / Рибчук Г.В.
Секретар журі: / Сиротюк М.І.
Члени журі: / Андрюк Н.М.
/ Андрич О.М.
Попередній протокол
Підсумкових результатів
Учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
В 10 класі у Вижницькому районі
№ з/п | Прізвище ім’я по батькові учня | Повна назва навчального закладу | Шифр | Всього балів за тури | Рейтингове місце | Диплом | |||||
Задача 1 | Задача 2 | Задача 3 | Задача 4 | Задача 5 | Всього | ||||||
Попельніцька Марія Василівна | Карапчівська ЗОШ І-ІІІ ст. | М-10- 10 | |||||||||
Андрюк Анна Михайлівна | Банилівська ЗОШ І-ІІІ ст. | М-10-4 | І | ||||||||
Борчук Зіна Юріївна | Берегометська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 | М-10-8 | |||||||||
Федунович Артем Андрійович | Вижницька ЗОШ І-ІІІ ст. | М-10-11 | |||||||||
Гавалешко Христина Кузьмівна | Берегометська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | М-10-2 | |||||||||
Вірста Євген Васильович | Коритненська ЗОШ І-ІІІ ст. | М-10-9 | |||||||||
Гараздюк Тетяна Петрівна | Замостянська ЗОШ І-ІІІ ст. | М-10-3 | |||||||||
Сороцька Анна Костянтинівна | Лукавецька ЗОШ І-ІІІ ст. | М-10-5 | |||||||||
Марочко Яна Степанівна | НВК «Берегометська гімназія» | М-10-1 | |||||||||
Акришора Дмитро Михайлович | Мигівський НВК | М-10-6 | ІІ | ||||||||
Максимюк Анастасія Миколаївна | Берегометська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 | М-10- 7 | ІІІ |
Голова журі: / Рибчук Г.В.
Секретар журі: / Довган Л.В.
Члени журі: / Руснак К.С.
Попередній протокол
Підсумкових результатів
Учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Дата добавления: 2014-12-19; просмотров: 24 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |