Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

II. Загальні положення

Читайте также:
  1. Буддизм. Основні положення вчення. Культ. Історичний розвиток буддизму. Основні напрямки буддизму: хінаяна і махаяна. Регіональний буддизм
  2. Вимоги пожежної безпеки до інженерного обладнання. Загальні положення
  3. Декларацiя про державний суверенітет України та Акт проголошення незалежності України, їх основні положення та сучасні оцінки.
  4. Загальні вимоги
  5. Загальні вимоги
  6. Загальні вимоги безпеки
  7. Загальні вимоги до оформлення письмової екзаменаційної (дипломної) роботи
  8. Загальні відомості
  9. Загальні відомості

Вводиться з часу затвердження

 

I. Концепція системи

 

Концепція системи, що впроваджується: - це управління якістю підготовки спеціалістів на підставі модульного контролю; аналіз результатів контролю та інформація для допоміжної атестації студента.

Модульний контроль, як форма семестрового контролю забезпечує на протязі семестру інтенсифікацію самостійної роботи студентів і засвоєння студентом відповідних частин навчального матеріалу. Модульний контроль повинен стати додатковим стимулом до більш ритмічної роботи студентів, а оцінка знань студента стає більш прозорою.

Студенти, які за результатами модульного контролю повністю виконали навчальний план відповідних дисциплін і здобули позитивні оцінки в кінці семестру, мають можливість за згодою викладача з цих дисциплін на виставлення державної семестрової оцінки без складання екзамену. Завдяки цьому студенти отримують додатковий вільний час. В разі неповного виконання навчального плану, одержання незадовільної оцінки з модулю, або незгоди студента з семестровою оцінкою, він зобов’язаний складати семестровий екзамен.

На підставі модульного контролю після завершення кожного семестру деканатом визначається семестровий і загальний рейтинг студентів, які повинні з часом стати важливим стимулом підвищення якості навчання. Це є головним у системі.

 

II. Загальні положення

Модульний контроль (МК)проводиться з метою оцінки результатів навчання студентів на окремих його етапах, а також для встановлення зворотного зв’язку між викладачем, його якістю викладання і рівнем знань і вмінь студентів.

2.2. Протягом семестру проводиться 3 модулі контролю, обов’язкові для студента.

2.3. Модуль – це завершена частина теоретичного та практичного матеріалу з окремої навчальної дисципліни, передбаченої навчальним планом.

2.4. Робочі навчальні програми нормативних і вибіркових навчальних дисциплін складаються за модульним типом.

2.5. Інформація, яка одержана згідно модульного контролю, використовується викладачем для корегування методів і способів навчання. За його наслідками він розробляє і проводить заходи для підвищення якості підготовки студентів.

2.5. Кафедра може використовувати модульну форму та інші форми контролю після закінчення логічної частини лекційних та практичних занять з певної дисципліни і їх результати враховувати при виставленні підсумкової оцінки.

2.8. Лектори потоків, після складання та затвердження на кафедрах календарних планів з навчальних дисциплін, на яких передбачається застосування модульного контролю, складають і подають до деканатів у термін, згідно з календарним графіком навчального процесу університету, інформацію у формі “виписки” з тематичного плану робочої програми. Один примірник “виписки” залишається на кафедрі.

2.9. Деканат (науково-методична Рада факультету), після аналізу і корегування термінів проведення модульного контролю складає календарний план самостійної роботи кожного курсу. Усі зміни термінів контролю деканат узгоджує з відповідними кафедрами. Контрольні тижні зазначаються на тематичному плані згідно з діючим графіком навчального процесу, якщо вони у ньому передбачені.

2.10. Кафедра, не пізніше початку першого тижня екзаменаційної сесії, одержує з деканату предметні відомості для проведення та оформлення підсумкового семестрового контролю (визначення державної семестрової оцінки).

2.11. Екзаменатор, як правило, лектор, здійснює остаточне оформлення предметної відомості і здає її на кафедру і в деканат.

 




Дата добавления: 2015-02-22; просмотров: 60 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2024 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав