Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

В системе гостинично-ресторанного хозяйства

Читайте также:
  1. D) стоимость отечественных продуктов в текущих ценах, которые желают приобрести домохозяйства, фирмы и государство.
  2. E) сферу по обслуживанию сельского хозяйства и по обеспечению его необходимыми для производства средствам
  3. I. Место Государственной думы в системе органов власти царской России (1905 1912 гг.).
  4. I. Теория государства и права как наука. Ее место в системе юридических наук.
  5. I. Теория государства и права как наука. Ее место в системе юридических наук.
  6. Quot;О Фонде содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства" 37
  7. А) Предмет науки истории и ее место в системе исторических наук
  8. Автоматизация компиляции приложения в операционной системе FreeBSD и Linux
  9. Автомобиль застрахован по системе первого риска на сумму 1 млн. руб.
  10. Актерский тренинг по системе Станиславского. Настрой. Состояния. Партнер. Ситуации

Тарифна система оплати праці робітників складає основу організації заробітної плати.

Елементом тарифної системи оплати праці робітників є тарифно-кваліфікаційний довідник, на підставіякого проводиться тарифікація робіт і присвоюються особисті розряди робітникам.

Основними елементами тарифної системи оплати праці робітників є тарифно-кваліфікаційні довідники, тарифні ставки і тарифні сітки. Оплата праці керівних,інженерно-технічних працівників і службовців організацій нафтопостачання здійснюється на основі схем посадових окладів. Одним із елементів тарифної системи робітників та службовців є районні коефіцієнти.

Основними елементами тарифної системи оплати праціробітників є тарифно-кваліфікаційний довідник, тарифні ставки, тарифні сітки та районні коефіцієнти.

Головними елементами тарифної системи оплати праці робітників є тарифні ставки, тарифні сітки, тарифно-кваліфікаційний довідник і районнікоефіцієнти до заробітної плати.

Здійснення названих заходів щодо вдосконалення складових елементів тарифної системи оплати праці робітників і службовців безсумнівно сприяє підвищенню її ролі як основи державного регулювання заробітноїплати і як найважливішого чинника стимулювання зростання кваліфікації працівників та їхніх трудових досягнень.

Ця функція внутрішньогалузевого регулювання заробітної плати здійснюється через тарифну систему оплати праці робітників і систему посадових окладівкерівних, інженерно-технічних працівників і службовців.

Система посадових окладів керівників і фахівців, як і тарифна система оплати праці робітників, враховує умови праці. У деяких галузях, де робота пов'язана з несприятливими умовами праці (у вугільній промисловості, чорної і кольорової металургії, нафтової і газової промисловості і деяких інших), більш високі розміри оплати враховані безпосередньо в схемах посадових окладів. Підвищені оклади можуть встановлюватися керівникам і фахівцям, якщо у зв'язку з виконанням своїх виробничих функцій вони постійно або більше половини робочого часу знаходяться в цехах з шкідливими умовами праці, а праця більшості робочих цих цехів оплачується за підвищеними ставками у відповідності до Типового переліку професій.

Під ставкою в даній нормі розуміється тарифна ставка як елемент тарифної системи оплати праці робітників. При цьому розмір тарифної ставки залежить від встановленого робітникові розряду.

Важливою особливістю системи посадових окладів керівників та спеціалістів (на відміну від тарифної системи оплати праці робітників) є те, що для кожної групи посад передбачені мінімальні і максимальні оклади. Це дозволяє при встановленні окладу того чи.

Під ставкою при цьому згідно з листом ФСС від 11 липня 1995 року № 07 - 425 слід розуміти тарифну ставку як елемент тарифної системи оплати праці робітників, залежною від встановленого розряду оплати праці.

Тарифна система - являє собою сукупність рекомендаційних нормативів, за допомогою яких диференціюється заробітна плата робітників і службовців залежно від умов праці, його складності, значення галузі в народному господарстві. Тарифна система оплати праці робочих включає тарифно-кваліфікаційний довідник, тарифні сітки, тарифні ставки, а такті районні коефіцієнти за роботу на Крайній Півночі і в прирівняних до нього районах і доплати за особливі умови праці.

Тарифна система являє собою сукупність нормативів, що визначають диференціацію оплати праці в залежності від складності та умов праці, форм заробітної плати та галузі виробництва. Основними елементами тарифної системи оплати праці робітників є тарифні ставки I розряду, тарифні сітки і Єдиний тарифно-кваліфікаційний довідник робіт і професій робітників.

Трудовим законодавством передбачено систему додаткових виплат, що нараховуються при певних умовах працівникам понад основний зарплати, обчисленої за тарифними ставками. Цю систему виплат, що має самостійний характер, можна розглядати в той же час як складову частину тарифної системи оплати праці робітників, надаючи їй більш широке значення.

 

 

 

в системе гостинично-ресторанного хозяйства

 

План:

1. Организация службы маркетинга на предприятии

2. Схемы организационных структур маркетинга

3. Управление маркетингом в гостиничном хозяйстве

4. Новые тенденции в гостинично-ресторанном бизнесе

5. Ключевые факторы успеха в сфере гостеприимства

 




Дата добавления: 2014-12-20; просмотров: 117 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.01 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав