Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

занять на І навчально-екзаменаційну сесію слухачів та студентів 1 курсу Волинського

Читайте также:
  1. I. ПРОГРАМА КУРСУ
  2. IV. РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОГО ЧАСУ ЗА РОЗДІЛАМИ, ТЕМАМИ ТА ВИДАМИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ
  3. IV. РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОГО ЧАСУ ЗА РОЗДІЛАМИ, ТЕМАМИ ТА ВИДАМИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ.
  4. IХ. МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КУРСУ
  5. V. СПИСОК ЕКЗАМЕНАЦІЙНИХ ПИТАНЬ З КУРСУ “ФІЛОСОФІЯ”.
  6. VII. Перелік питань для підготовки студентів до підсумкових модульних контролей
  7. VII. ПРИМЕРНЫЙ ПЕРЕЧЕНЬ ВОПРОСОВ К ЭКЗАМЕНУ ПО КУРСУ
  8. VІІІ. Критерії оцінювання знань і вмінь студентів з дисципліни
  9. Аттестация по курсу
  10. БІОХІМІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДИКИ ЗАНЯТЬ
Помощь в написании учебных работ
1500+ квалифицированных специалистов готовы вам помочь

Відділення навчально-наукового інституту заочного навчання НАВС в 2014/2015 навчальному році

Дата № 1 (співробітники) № 2 (співробітники) № 1 (госпрозрахунок)
16.01 п’ятниця Теорія держави та права л. 09.00 – 11.50 (4) Осауленко А.О.   Риторика л. 12.00 – 14.50 (4) Лощинська Н.В. Теорія держави та права л. 15.00 – 17.50 (4) Осауленко А.О. Риторика л. 18.00 – 20.50 (4) Лощинська Н.В.
17.01 субота Українська мова (за професійним спрямуванням) с. 09.00 – 10.20 п.з. 10.30 – 14.50 Лощинська Н.В. Юридична деонтологія с. 09.00 – 13.20 Залік – 13.30 – 14.50 Осауленко А.О.   Українська мова (за професійним спрямуванням) с. 15.00 – 16.20 п.з. 16.30 – 20.50 Лощинська Н.В.
18.01 неділя Українська мова (за професійним спрямуванням) к. 09.00 – 10.20 Екзамен – 10.30 Лощинська Н.В. Теорія держави та права с. 09.00 – 14.50 Осауленко А.О.     Українська мова (за професійним спрямуванням) к. 15.00 – 16.20 Екзамен – 16.30 Лощинська Н.В.
19.01 понеділок Юридична деонтологія с. 09.00 – 13.20 Залік – 13.30 – 14.50 Осауленко А.О. Українська мова (за професійним спрямуванням) с. 09.00 – 10.20 п.з. 10.30 – 14.50 Лощинська Н.В. Юридична деонтологія с. 15.00 – 19.20 Залік – 19.30 – 20.50 Осауленко А.О.
20.01 вівторок Теорія держави та права с. 09.00 – 14.50 Осауленко А.О. Українська мова (за професійним спрямуванням) к. 09.00 – 10.20 Екзамен – 10.30 Лощинська Н.В. Теорія держави та права с. 15.00 – 20.50 Осауленко А.О.  
21.01 середа Теорія держави та права с. 09.00 – 11.50 Захист курсової роботи – 12.00 Осауленко А.О. Історія України с. 09.00 – 14.50 Дорощук Н.О. Історія України с. 15.00 – 20.50 Дорощук Н.О.
22.01 четвер Історія України с. 09.00 – 14.50 Дорощук Н.О. Історія України к. 15.00 – 16.20 Екзамен – 16.30 Дорощук Н.О. Теорія держави та права с. 09.00 – 11.50 Захист курсової роботи – 12.00 Осауленко А.О.
23.01 п’ятниця Історія України к. 09.00 – 10.20 Екзамен – 10.30 Дорощук Н.О. Теорія держави та права с. 09.00 – 11.50 Захист курсової роботи – 12.00 Осауленко А.О. Історія України к. 15.00 – 16.20 Екзамен – 16.30 Дорощук Н.О.
24.01 субота Теорія держави та права к. 09.00 – 10.20 Екзамен – 10.30 Осауленко А.О. Історія української культури с. 09.00 – 14.50 Дорощук Н.О. Історія української культури с. 15.00 – 20.50 Дорощук Н.О.
25.01 неділя Історія української культури с. 09.00 – 14.50 Дорощук Н.О. Теорія держави та права к. 09.00 – 10.20 Екзамен – 10.30 Осауленко А.О. Історія української культури к. 15.00 – 16.20 Екзамен – 16.30 Дорощук Н.О.
26.01 понеділок Історія української культури к. 09.00 – 10.20 Екзамен – 10.30 Дорощук Н.О. Історія української культури к. 15.00 – 16.20 Екзамен – 16.30 Дорощук Н.О. Теорія держави та права к. 09.00 – 10.20 Екзамен – 10.30 Осауленко А.О.
27.01 вівторок Іноземна мова п.з. 09.00 – 14.50 (8) Богуцький В.М., Лавриненко О.Л. Історія держави та права зарубіжних країн с. 09.00 – 14.50 Дорощук Н.О. Іноземна мова п.з. 15.00 – 20.50 (8) Богуцький В.М., Лавриненко О.Л.
28.01 середа Історія держави та права зарубіжних країн с. 09.00 – 14.50 Дрощук Н.О. Іноземна мова п.з. 09.00 – 14.50 (8) Богуцький В.М., Лавриненко О.Л. Історія держави та права зарубіжних країн с. 15.00 – 20.50 Дрощук Н.О.
29.01 четвер Історія держави та права зарубіжних країн к. 09.00 – 10.20 Екзамен – 10.30 Дорощук Н.О. Історія держави та права зарубіжних країн к. 15.00 – 16.20 Екзамен – 16.30 Дорощук Н.О. Безпека життєдіяльності с. 09.00 – 13.20 Залік – 13.30 – 14.50 Гречко В.Ф.
30.01 п’ятниця Безпека життєдіяльності с. 09.00 – 13.20 Залік – 13.30 – 14.50 Гречко В.Ф. Безпека життєдіяльності с. 15.00 – 19.20 Залік – 19.30 – 20.50 Гречко В.Ф. Історія держави та права зарубіжних країн к. 09.00 – 10.20 Екзамен – 10.30 Дорощук Н.О.

 

Доверь свою работу кандидату наук!
1500+ квалифицированных специалистов готовы вам помочь



Дата добавления: 2015-01-05; просмотров: 5 | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2022 год. (0.015 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав