Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Аудиторські прийоми контролю документів

Читайте также:
  1. VІІ. Організації контролю застосування СУР
  2. Аналіз як спеціальний прийом аудиту при дослідженні документів і операцій
  3. Антиконкурентні дії органів влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно-господарського управління та контролю.
  4. Аудиторський огляд документів
  5. БЕЗ ЦИХ ДОКУМЕНТІВ СТУДЕНТ НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ ДО ВІЙСЬКОВО-ЛІКАРСЬКОЇ КОМІСІЇ
  6. Види екологічного контролю.
  7. Види і методи фінансового контролю.
  8. Види митного контролю.
  9. Види фінансового контролю.

 

Дослідження документів необхідно проводити комплексно, поєднуючи різноманітні способи їх вивчення, що скорочує час, підвищує якість та ефективність аудиту.

В практиці аудиторської роботи той чи інший порядок перевірки документів не є регламентованим. Вибір порядку перевірки достовірності документів передбачається при складанні програми аудиту. Проте аудитор, як правило, остаточно це питання вирішує при безпосередньому проведенні аудиту.

Для дослідження документів можна застосовувати будь-який наступний порядок:

1. Хронологічний – перевірка документів за всіма розділами і операціями без попереднього групування чи систематизації операцій. В цьому випадку аудитор досліджує документи за датами складання.

2. Систематизований – який полягає в перевірці документів по кожному розділу окремо (наприклад, касові операції, операції на рахунках в банку тощо).

3. Комбінований – дослідження документів, що поєднує хронологічний і систематизований способи, тобто ряд документів перевіряється в порядку їх підшивки, а інші – за економічно однорідними операціями.

4. Вибірковий – який полягає в тому, що аудитор за певною схемою відбирає частину документів для їх вивчення (див. пункт 9.7).

Документальна перевірка первинних документів здійснюється одночасно з перевіркою облікових регістрів за цими господарськими операціями в наступній послідовності: від первинного документу до балансу та іншої звітності, або від балансу та іншої звітності до первинного документу.

Рис. 9.4. Послідовність вивчення документів в аудиті




Дата добавления: 2015-01-05; просмотров: 91 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2024 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав