Читайте также:
|
|
Робота виконується на одній сторінці аркуша білого паперу формату А4 (210х297 мм). Текст набирається шрифтом Times New Roman 14, між рядками інтервал - 1,5 (30 рядків на сторінку). Поля таких розмірів: ліве – 25 мм, праве – 15мм, верхнє і нижнє – 20 мм. Обсяг курсової роботи близько 30 сторінок. Нумерацію сторінок подають арабськими цифрами без знака № у верхньому правому куті сторінки без крапки в кінці. Титульний аркуш – перша сторінка курсової роботи. Його включають до загальної нумерації сторінок, проте не нумерують.
Кожен розділ слід починати з нової сторінки, відстань між підрозділами, між заголовком і текстом має становити 1 рядок. Нумерація сторінок, розділів, підрозділів, рисунків, таблиць подається арабськими цифрами, додатків – великими українськими літерами. Такі структурні частини як зміст, вступ, висновки, список використаних джерел, додатки не мають порядкового номера у змісті роботи. Звертаємо увагу на те, що нумерація сторінок у додатках не проводиться.
Таблиці, рисунки (ілюстрації) подаються безпосередньо після абзацу, де вони згадані вперше або на наступній сторінці: Рисунок 2.3 або Таблиця 1.2 (курсивом), що означає третій рисунок другого розділу або друга таблиця першого розділу. Позначка Таблиця 1.2 ставиться у правому верхньому куті над відповідним заголовком таблиці, який розміщується над таблицею. Позначка Рисунок 1.2 та назву рисунка розміщують під ілюстрацією. Заголовки в таблиці слід починати з великої літери, підзаголовки – із малих, якщо вони є продовженням заголовків, та з великих, якщо вони є окремими реченнями. При переносі частини таблиці на інший аркуш слово "Таблиця", номер її і назву вказують один раз справа над першою частиною таблиці, над іншими частинами пишуть слова Продовження таблиці 1.2.
При написанні роботи потрібно робити посилання на літературні джерела, з яких запозичені матеріали. Оформлення посилання в тексті: [3, с.34] – означає, що цитата запозичена із 63 сторінки 3 джерела в бібліографії. Посилання на декілька видань оформлюється так: [5; 7; 10; 23] (вказуються порядкові номери у списку джерел без посилання на сторінки). В окремих випадках, коли номер сторінки вказати неможливо, скажімо в Інтернет-публікації чи по тексту йде аналіз літературного джерела, то посилання оформляється так: [23], де 23 – номер джерела у списку.
Коли здійснюється посилання на додаток, можливі два варіанти:
- на уроках застосовувався дидактичний матеріал (додаток А).
-у додатку В можна про спостерігати взаємодію даних понять.
При посиланні на ілюстрацію вказують Рисунок 1.2, на таблицю – у Таблиці 1.3.
Числа та знаки у тексті. Великі круглі числа (тисячі, мільйони, мільярди) зручніше писати у вигляді поєднання цифр із скороченням тис., млн., млрд., наприклад, 6 тис., 12 млн., 14 млрд.
Знак №, §, % у тексті може стояти тільки біля цифри. Якщо такий знак застосований без поєднання з числом у цифровій формі, то його замінюють словом.
Довільні скорочення слів застосовувати неприпустимо. Щоб правильно користуватись скороченнями, слід звертатися до словників прийнятих скорочень, які можна знайти у довідкових виданнях.
Дата добавления: 2015-01-05; просмотров: 103 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |