Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Важлива роль у виконанні пасажирських перевезень належить пасажирським терміналам.

Читайте также:
  1. Безпека праці при виконанні основних видів робіт
  2. Біохімічні чинники виникнення втоми при виконанні тривалих вправ великої і помірної потужності
  3. Види транспорту та їх використання у практиці міжнародних перевезень.
  4. Визначте галузь права, яка належить до комплексних галузей.
  5. Вміст молочної кислоти в крові при виконанні
  6. ВОПРОС N 23. Яке з визначень вартості належить Д. Рікардо?
  7. Глава 4 Гарантії трудових прав народного депутата України при виконанні депутатських повноважень та після їх припинення
  8. Документи, необхідні для здійснення міжнародних автомобільних перевезень.
  9. Зайнятість населення - важлива складова системи соціального захист.

Облаштування пасажирських терміналів повинна здійснюватися відповідно до нормативних правових актів.


Обслуговування пасажирів і перевізників на пасажирських терміналах має виконуватися відповідно до технологічного процесу, який затверджується місцевим виконавчим і розпорядчим органом, на території якого розташований пасажирський термінал.


Технологічним процесом встановлюються режим роботи, порядок продажу проїзних документів, порядок обслуговування пасажирів і екіпажів пасажирських автомобільних транспортних засобів, порядок управління прибуттям і відправленням пасажирських автомобільних транспортних засобів, схема руху пасажирських автомобільних транспортних засобів і пасажирів на терміналі, а також ведення документації та звітності.


Надання послуг на пасажирському терміналі автомобільному перевізнику проводиться відповідно до договорів між оператором терміналу та автомобільним перевізником.


На пасажирському терміналі повинні опинятися наступні види обслуговування: продаж проїзних документів, управління прибуттям і відправленням пасажирських автомобільних транспортних засобів, контроль екіпіровки та санітарного стану пасажирських автомобільних транспортних засобів, побутове обслуговування пасажирів і водіїв, контроль дотримання водіями і пасажирами положень чинних норм і правил.

 

 

На пасажирському терміналі, що забезпечує міжнародні автомобільні перевезення пасажирів, повинна надаватися візуальна інформація:


- рекламний напис на будинку з найменуванням терміналу;

- платформні покажчики з позначенням їх номерів, а при необхідності кінцевих пунктів маршрутів або напрямів;

- схема розміщення приміщень та служб;

- розклад відправлення та прибуття пасажирських автомобільних транспортних засобів з позначенням номера платформи;

- таблиця відстаней і тарифи на проїзд;

- виписка з цих Правил автомобільних перевезень пасажирів;
перелік категорій громадян, які мають право позачергового придбання проїзних документів;

- схема евакуації людей з будівлі в разі виникнення надзвичайних ситуацій;

- перелік надаваних пасажирам послуг;

- інформація про номери телефонів, за якими здійснюється бронювання місць для поїздок, і вартості послуг;

- режим роботи пасажирського терміналу та квиткових кас;

- схема безпечного руху пішоходів;

- телефони посадових осіб, до яких можуть звернутися споживачі транспортних послуг у разі виникнення спірних ситуацій в процесі їх обслуговування.

 


Оперативна інформація для громадян, які прибули на пасажирський термінал, доводиться через гучномовний зв'язок державною мовою, в тому числі:


про несвоєчасне відправлення або прибуття пасажирських автомобільних транспортних засобів - безпосередньо після отримання відповідної інформації з подальшим повторенням через кожні 15 хв;


про скасування рейсу або заміні марки пасажирського автомобільного транспортного засобу - за 1,5 год до часу, встановленого розкладом руху, або пізніше, але як тільки про це надійшла інформація, і повторюється через кожні 15 хв;


про введення додаткового рейсу або про зміну порядку роботи квиткових кас - безпосередньо після отримання інформації.

 

Книга зауважень і пропозицій повинна знаходитися в адміністратора пасажирського терміналу, а при його відсутності - у диспетчера (касира).


Робота квиткових кас на пасажирському терміналі повинна забезпечувати мінімальні витрати часу пасажирів на придбання проїзних документів. Робота квиткових кас повинна починатися не пізніше ніж за 30 хв до початку виконання першого рейсу, а час закриття кас повинно бути не раніше часу відправлення останнього рейсу з пасажирського терміналу.


Поточна продаж проїзних документів на рейси, на які оголошена посадка, повинна проводитися в касах пасажирського терміналу в першочерговому порядку.


Кожна квиткова каса (якщо їх число більше однієї) пасажирського терміналу повинна бути пронумерована, а також мати інформацію про режим роботи (початок, закінчення роботи і перервах), прізвища, імені та по батькові касира.
Попередній продаж проїзних документів може бути організована як в касах пасажирських терміналів, так і в інших зручних для пасажирів місцях.


Оформлення пасажирських терміналів та зупиночних пунктів на ньому має відповідати чинним технічним нормативним правовим актам.


В камеру зберігання пасажирського терміналу не повинні прийматися речі, заборонені до автомобільного перевезення.
Оплата за зберігання багажу (ручної поклажі) в камері зберігання пасажирського терміналу стягується в залежності від розмірності багажу (ручної поклажі) за погодинним тарифом за кожний повний або неповний годину, якщо інше не встановлено оператором пасажирського терміналу.


Багаж або ручна поклажа, здані в камеру зберігання пасажирського терміналу і не затребувані власником протягом 30 днів, підлягає реалізації. Власник реалізованого багажу (ручної поклажі) протягом шестимісячного терміну має право отримати компенсацію за них у розмірі суми реалізації, з якої повинні бути відняті витрати, пов'язані із зберіганням і реалізацією. Термін зберігання багажу (ручної поклажі) у клітинці автоматичної камери схову пасажирського терміналу може бути не більше 3 діб, якщо інше не встановлено оператором пасажирського терміналу.


Вилучення багажу (ручної поклажі) з осередку автоматичної камери зберігання пасажирського терміналу має проводитися комісією в складі посадової особи - оператора пасажирського терміналу, співробітника міліції та третьої особи.

 

Надання послуг на пасажирському терміналі автомобільному перевізнику проводиться відповідно до договорів між:

* оператором терміналу та автомобільним перевізником

логістичною компанією та автомобільним перевізником

 

оператором терміналу та пасажиром

 




Дата добавления: 2015-01-07; просмотров: 118 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав