Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 9

Читайте также:
  1. II.ПРАКТИЧНА РОБОТА
  2. III.ПРАКТИЧНА РОБОТА
  3. III.ПРАКТИЧНА РОБОТА
  4. III.ПРАКТИЧНА РОБОТА
  5. IV. Контрольная работа №1.
  6. X. Робота самодіяльних організацій засуджених.
  7. XV. Аналітична робота.
  8. Административная контрольная работа по физике в 8 классе
  9. Административная контрольная работа по физике в 8 классе
  10. Административная контрольная работа по физике в 8 классе

1. Державна виконавча служба в системі органів Міністерства юстиції України.

2. Приватна нотаріальна діяльність.

3. Конституційне провадження.

 

У першому питанні слід визначити місце Державної виконавчої служби в системі органів Міністерства юстиції України та правову основа її діяльності. Встановити систему органів державної виконавчої служби: Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції України; відділи державної виконавчої служби Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції; районні, міські (міст обласного значення), районні у містах відділи державної виконавчої служби відповідних управлінь юстиції.

На завершення сформулювати поняття та основи правового статусу державних виконавців. Назвати вимоги, що пред’являються до державних виконавців, а також їх права та обов’язки. Визначити коло актів, що підлягають виконанню Державною виконавчою службою.

У другому питанні визначити підстави і порядок реєстрації приватної нотаріальної діяльності, а також видачі реєстраційного посвідчення. Сформулювати поняття нотаріального округу. Розкрити необхідність службового страхування приватних нотаріусів, порядок їх заміщення та припинення приватної нотаріальної діяльності. Встановити коло органів та посадових осіб, що здійснюють контроль за законністю діяльності приватних нотаріусів.

У третьому питанні слід розкрити наступні положення: поняття конституційного провадження; форми звернення до Конституційного Суду України; конституційне подання та його зміст, суб’єкти права на конституційне подання; конституційне звернення та його зміст, суб’єкти права на конституційне звернення; відкликання конституційного подання та конституційного звернення; підстави для відмови у відкритті конституційного провадження та порядок конституційного провадження у справі; колегії суддів Конституційного Суду України та їх повноваження щодо справ за конституційними поданнями та зверненнями; засідання Конституційного Суду України, їх види (пленарні засідання, засідання) та порядок проведення; учасники конституційного провадження та його строки; рішення Конституційного Суду України та його зміст; висновок Конституційного Суду України та його зміст; офіційне оприлюднення та виконання рішень і висновків Конституційного Суду України.

 

 

Список нормативних правових актів та спеціальної літератури до теми:
Дата добавления: 2015-01-07; просмотров: 35 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав
lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2024 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав