Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 20

Читайте также:
  1. II.ПРАКТИЧНА РОБОТА
  2. III.ПРАКТИЧНА РОБОТА
  3. III.ПРАКТИЧНА РОБОТА
  4. III.ПРАКТИЧНА РОБОТА
  5. IV. Контрольная работа №1.
  6. X. Робота самодіяльних організацій засуджених.
  7. XV. Аналітична робота.
  8. Административная контрольная работа по физике в 8 классе
  9. Административная контрольная работа по физике в 8 классе
  10. Административная контрольная работа по физике в 8 классе

1. Поняття принципів правосуддя, їх система й значення.

2. Гарантії адвокатської діяльності.

3. Повноваження щодо вчинення нотаріальних дій.

 

Відповідь на перше питання слід почати з визначення поняття принципів правосуддя у цілому та назвати їх основні види: організаційні; функціональні (принципи діяльності). Слід також сформулювати поняття принципів організації правосуддя та поняття функціональних принципів правосуддя. Визначити їх спільні та особливі риси.

У другому питанні необхідно схарактеризувати зміст гарантій адвокатської діяльності: охорона професійних права, честі і гідності адвоката законом; заборона будь-якого втручання в адвокатську діяльність та вимагання від адвоката, його помічника, посадових осіб і технічних працівників адвокатських об’єднань відомостей, що становлять адвокатську таємницю; заборона огляду, розголошення чи вилучення без згоди адвоката документів, пов’язаних з виконанням адвокатом доручення; заборона прослуховування телефонних розмов адвокатів у зв’язку з оперативно-розшуковою діяльністю без відповідного дозволу тощо. Назвати соціальні права адвоката та його помічника. Визначити порядок оплати праці адвоката та його помічника.

Відповідь на третє питання треба розпочати з визначення нотаріальних дії, що вчиняються в державних нотаріальних конторах та архівах; приватними нотаріусами; посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад; консульськими установами України. Назвати заповіти і доручення, що прирівнюються до нотаріально посвідчених.

Далі слід схарактеризувати загальні правила вчинення нотаріальних дій: місце та строки вчинення нотаріальних дій; встановлення особи громадянина, який звернувся за вчиненням нотаріальної дії; перевірка дієздатності громадян та правоздатності юридичних осіб, які беруть участь в угодах; підписання нотаріально посвідчуваних угод, заяв та інших документів; витребування відомостей і документів, необхідних для вчинення нотаріальних дій; вимоги до документів, що подаються для вчинення нотаріальних дій; вчинення посвідчувальних написів та видача свідоцтв; відмова у вчиненні нотаріальних дій; оскарження нотаріальних дій або відмови у їх вчиненні; реєстрація нотаріальних дій; видача дубліката нотаріально посвідченого документа; застосування іноземного права тощо.

 

 

Список нормативних правових актів та спеціальної літератури до теми:
Дата добавления: 2015-01-07; просмотров: 40 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав
lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2024 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав