Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 23

Читайте также:
  1. II.ПРАКТИЧНА РОБОТА
  2. III.ПРАКТИЧНА РОБОТА
  3. III.ПРАКТИЧНА РОБОТА
  4. III.ПРАКТИЧНА РОБОТА
  5. IV. Контрольная работа №1.
  6. X. Робота самодіяльних організацій засуджених.
  7. XV. Аналітична робота.
  8. Административная контрольная работа по физике в 8 классе
  9. Административная контрольная работа по физике в 8 классе
  10. Административная контрольная работа по физике в 8 классе

1. Суддя – носій судової влади. Гарантії незалежності суддів. Суддівське самоврядування.

2. МВС: завдання, структура, повноваження.

3. Органи реєстрації актів цивільного стану в системі органів Міністерства юстиції України.

 

Перше питання присвячене характеристиці правового статусу професійних суддів та залучених у визначених законом випадках для здійснення правосуддя представників народу – як носіїв судової влади. Розпочати слід із аналізу актів законодавства про статус суддів. Назвати вимоги, що ставляться до судді та їх обов’язки. Схарактеризувати принцип незалежності суддів та її гарантії: особливий порядок призначення, обрання, притягнення до відповідальності та звільнення з посади; незмінюваність суддів та їх недоторканність; порядок здійснення судочинства, встановлений процесуальним законом, таємниця постановлення судового рішення; заборона втручання у здійснення правосуддя; відповідальність за неповагу до суду чи судді, встановлена законом; особливий порядок фінансування та організаційного забезпечення діяльності судів, встановлений законом; належне матеріальне та соціальне забезпечення суддів; функціонування органів суддівського самоврядування; визначені законом засоби забезпечення особистої безпеки суддів, їх сімей, майна, а також інші засоби їх правового захисту.

Відповідь не друге питання слід розпочати з поняття Міністерства внутрішніх справ України, визначення його основних завдань та повноважень, а також місця в системі ОВС у цілому. На закінчення, визначити структуру центрального апарату Міністерства внутрішніх справ України.

Відповідаючи на третє запитання слід сформулювати поняття актів цивільного стану та визначити систему органів реєстрації актів цивільного стану: відділи реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських, районних, районних у містах, міських (міст обласного значення) управлінь юстиції; виконавчі органи сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад; консульські установи та дипломатичні представництва України.

Назвати принципи діяльності та завдання органів реєстрації актів цивільного стану. Схарактеризувати статус відділу реєстрації актів цивільного стану, а також вимоги, що пред’являються до їх працівників. Назвати повноваження органів реєстрації актів цивільного цивільного стану. Визначити порядок реєстрації актів цивільного стану, а також документи, що подаються при реєстрації актів цивільного стану.

 

Список нормативних правових актів та спеціальної літератури до теми:




Дата добавления: 2015-01-07; просмотров: 84 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав