Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

ІНСТРУКЦІЯ. про порядок заповнення, ведення і зберігання формулярів

Читайте также:
  1. Інструкція
  2. ІНСТРУКЦІЯ
  3. ІНСТРУКЦІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ У ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ
  4. Інструкція по організації зберігання в аптечних закладах різних груп лікарських засобів і предметів медичного призначення
  5. Інструкція техніки безпеки при користуванні пристроєм

про порядок заповнення, ведення і зберігання формулярів

пожежно-рятувальних (спеціальних) автомобілів

Формуляр призначений для відображення в ньому технічного стану пожежного (спеціального) автомобіля, експлуатаційних даних, характеристики основних вузлів і агрегатів, а також обліку роботи від початку експлуатації до списання.

Формуляри оформляються на всі пожежні і спеціальні автомобілі, які надходять в пожежно-рятувальні підрозділи, реєструються з присвоєнням номера і видаються начальникам підрозділів.

Формуляр зберігається в підрозділі як документ строгої звітності разом з технічним паспортом, виданим ГУ МНС в Львівській області.

При передачі автомобіля з одного підрозділу в інший, при направленні автомобіля на технічне обслуговування і ремонти формуляр передається представнику, який приймає автомобіль, про що робиться запис в приймально-здавальному акті; в формуляр при цьому вносяться всі необхідні дані про автомобіль на день його здачі.

При передачі автомобілів в організації інших міністерств і відомств формуляри з автомобілями не передаються, а направляються в ГУ МНС області.

При представленні матеріалів на списання автомобіля формуляр разом з технічним паспортом та іншими документами направляються в ГУ МНС області.

Формуляри списаних автомобілів, а також переданих в організації інших міністерств і відомств зберігаються в ГУ МНС ВЗП та СТ на протязі шести місяців, після чого знищуються по акту.

Заповнення всіх розділів формуляра є обов’язковим і мусить проводитись розбірливо і акуратно. Підчистки і помилки не допускаються. Виправлення, які вносяться мусять завірятись підписом особи, яка внесла виправлення.

Відповідальність за правильність ведення формуляра несе начальник підрозділу, в якому експлуатується автомобіль.

9. Порядок заповнення розділів формуляра:

Розділ І

Заповняється і підписується працівником ГУ МНС в області на основі даних технічного паспорту і інструкції заводів-виробників авто шасі і монтуючи спец кузов і пожежно-рятувальне обладнання. При цьому в пункті „Б” вказується характеристика спеціального обладнання тільки основних автомобілів, а перелік спеціального обладнання і агрегатів інших типів автомобілів, вказується в пункті „12”.

Розділ ІІ

Заповнюється і підписується особою, яка відповідає за обкатку і випробування нового автомобіля, а також за виконання ремонту чи заміну окремих агрегатів.

Обкатка і випробування автомобіля і його агрегатів виконується відповідно графіку, рекомендованим Настановою по експлуатації пожежної та спеціальної техніки перед постановкою автомобіля в бойовий розрахунок.

Розділ ІІІ і VІ




Дата добавления: 2015-01-07; просмотров: 106 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2024 год. (0.012 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав