Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

Читайте также:
  1. I. Загальні положення
  2. I. Загальні положення
  3. I. ЗАГАЛЬНІ ПОРАДИ І РЕКОМЕНДАЦІЇ
  4. Вимоги, що ставляться до звітності П(С)БО 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності».
  5. Вищим керівним органом Товариства є з’їзд, його організацій – конференції та загальні збори.
  6. Вказівки до виконання контрольної роботи
  7. ВКАЗІВКИ ДО ЛЕКЦІЇ
  8. ВКАЗІВКИ ДО ЛЕКЦІЇ
  9. ВКАЗІВКИ ДО ЛЕКЦІЇ
  10. ВКАЗІВКИ ДО ЛЕКЦІЇ

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Харківський національний університет внутрішніх справ

Факультет права та масових комунікацій

Кафедра економіки та фінансів

 

 

КОНТРОЛЬНА РОБОТА

 

 

з дисципліни ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ І АУДИТ

Галузь знань 0304 Право

Спеціальність 8.03040101 «Правознавство»

Спеціалізація господарсько-правова

Освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст

 

М. Харків


ПЕРЕДМОВА

Контрольна робота з дисципліни «Економіко-правовий аналіз і аудит» для студентів заочної форми навчання за спеціальністю 7.030401 «Правознавство»на 15 арк.

  СХВАЛЕНО Науково-методичною радою Харківського національного університету внутрішніх справ Протокол № _______________ «___» ______________ 201__ р. (дата, місяць, рік)     ЗАТВЕРДЖЕНО Вченою радою факультету Права та масових комунікацій Протокол № ____________________ «_____» _________________ 201__ р. (дата, місяць, рік)  
  ПОГОДЖЕНО Секцією науково-методичної ради з гуманітарних, соціальних та економічних дисциплін Харківського національного університету внутрішніх справ Протокол № ________________ «___» _______________ 201__ р. (дата, місяць, рік)     ЗАТВЕРДЖЕНО На засіданні кафедри економіки та фінансів   Протокол № ___________________ «___» __________________ 201__ р. (дата, місяць, рік)  

Розроблено та внесено: Факультетом права та масових комунікацій ХНУВС

Рецензенти: доцент кафедри гуманітарних та економічних наук ННІПФКМ ХНУВС, к.е.н., доцент Фурса В.А.

 

 

Розробники: Ворфоломєєва О. М. – Харків, факультет права та масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ, 2014 р

 

© Ворфоломєєва О. М., 2014.

Харківський національний університет внутрішніх справ


ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

Навчальна дисципліна «Економіко-правовий аналіз і аудит» входить до складу спеціальної фахової підготовки студентів за галуззю знань «Право» спеціальності «Правознавство» господарсько-правової спеціалізації і базується на загальнотеоретичних і практичних знаннях економічної теорії, судової бухгалтерії, основ господарського, адміністративного, податкового, фінансового, кримінального права, тощо.

Предметом вивчення даної дисципліни єнегативні зміни в господарській діяльності підприємств (організацій), які спричинені деструктивними явищами, в якості котрих можуть виступати операції, що відбуваються на підприємствах у сфері економіки, а також показники фінансової звітності підприємства з точки зору достовірності та відповідності їх даним обліку.

Метою дисципліни є формування системи знань з економіко-правового аналізу та аудиту, закріплення основних навичок з цієї дисципліни з метою використання їх в практичній діяльності для виявлення взаємозв'язку і взаємозумовленості різних економічних процесів та явищ, розкриття економічних правопорушень, які пов'язані як з недоліками в управлінні, так і з економічними зловживаннями, оцінки резервів підвищення ефективності виробництва, забезпечення стабілізації економіки.

Теоретичною і методологічною основою цього курсу є основні положення нормативно-правових актів що регулюють господарську діяльність підприємців та контролю і аудиту, а також теоретичні положення вітчизняних та зарубіжних економістів. У навчальній дисципліні використовуються такі основні поняття, як економіко-фінансовий аналіз, показники, деструктивні фактори, господарська діяльність, контроль, аудит, традиційні та спеціальні методи економіко-правового аналізу, докази аудитора, робочі документи аудитора, аудиторський висновок.

Навчальна дисципліна складається з лекцій, семінарських, самостійних занять та індивідуальної роботи за визначеними темами (контрольні роботи, реферати). З метою самостійного здобування і поглиблення знань з даної дисципліни доцільно вивчати додаткову літературу, ознайомлюватись на кафедрі економіки та фінансів з методичними матеріалами. Ефективною може бути підготовка студентами під керівництвом викладача наукових доповідей, статей тез на конференції з проблем економічної безпеки, контролю та аудиту.

Методами оволодіння курсом є: конспектування лекцій та самостійне опрацьовування лекційного матеріалу за власним конспектом лекцій; підготовка до семінарських занять та робота протягом семінарського заняття; написання рефератів; підготовка тематичних повідомлень; участь у групових дискусіях; вирішення творчих практичних завдань; написання тез доповідей.

До навчального плану підготовки спеціалістів за галуззю знань 0304 «Право» спеціальності 7.030401 «Правознавство» для заочної форми навчання господарсько-правової спеціалізації навчальна дисципліна входить у загальному обсязі 54 години (1,5 кредиту), в тому числі лекції – 2 годин, семінарські та практичні заняття – 4 години, самостійна робота 48 годин, підсумковий модульний контроль – залік. З метою контролю проводяться контрольні роботи, тестування та залік. Курс викладається протягом одного семестру.

 

 




Дата добавления: 2015-01-12; просмотров: 91 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав