Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

СИТУАЦІЙНІ ВИРОБНИЧІ ЗАВДАННЯ

Читайте также:
  1. I. МЕТА, ЗАВДАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ
  2. II. Завдання та обов'язки
  3. II. ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ
  4. U Домашнє завдання до практичного заняття № 10.
  5. VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
  6. VII. Домашнє завдання.
  7. Адміністративно-правовий статус Кабінету Міністрів України у системі органів державної влади та його завдання.
  8. Бойові завдання і бойові порядок механізованих підрозділів у наступі.
  9. ВАРІАНТ 1 ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ
  10. Варіант 1.Тестові завдання

 

№ 1. Чи складається акт за формою Н-1, якщо нещасний випадок трапився під час виконання трудових обов'язків зі сторожем у стані алкогольного оп'яніння, який не був відсторонений від роботи керівництвом, так як нещасний випадок трапився вночі (у 23 години), а медична довідка про наявність у крові потерпілого алкоголю була подана після того, як він був доставлений до лікарні?

 

№ 2.Відповідно до пункту 8 "Положення про розслідування і облік нещасних випадків" акт за формою Н-1 не складається і випадок не береться на облік, якщо робітник, що знаходився у стані алкогольного чи наркотичною оп'яніння, був звільнений з цієї причини з роботи.

Але якщо робітника звільнили з роботи, тоді як може з ним статися нещасний випадок?

 

№ 3.Який термін зберігання акта за формою НТ (невиробничий травматизм)?

 

№ 4. При розслідуванні нещасних випадків невиробничого характеру, особливо тих, що сталися при прямуванні на роботу або з роботи пішки або на транспорті, виникає спірне питання: яка організація повинна проводити це розслідування - та, де працює потерпілий, чи та, за якою закріплена територія чи транспорт?

 

№ 5.В абзаці 5 ст. 8 Закону " Про пожежну безпеку " записано, що обов'язкове спеціальне навчання проходять робітники і посадові особи, яких беруть на роботу з підвищеною пожежною небезпекою, і зайняті на таких роботах.

Чи відносяться посадові особи апарату облспоживачсоюзу до категорії посадових осіб, які працюють на роботах, пов'язаних з підвищеною пожежною небезпекою, і чи повинні вони проходити обов'язкове навчання і здавати заліки за спеціальною програмою правил пожежної безпеки?

 

№ 6.У зв'язку з тимчасовим припиненням виробництва робітника відправляють додому. Під час проходження по території підприємства він помирає. Чи повинно провадитися спеціальне розслідування такого випадку?

 

№ 7.Чи є підставою для складання акта про нещасний випадок запис у листку непрацездатності про те, що травма отримана на виробництві при відсутності відповідної інформації на підприємстві?

 

№ 8. На заводі відбулися нещасні випадки .з робітниками, що ужили алкогольні напої у робочий час. В результаті стропальник неправильно покладеним відливком травмував праву гомілку, а шихтовик, не втримавшись на поручнях піввагону, упав і отримав травму стегна. Комісія з розслідування і обліку нещасних випадків відмовила потерпілому в складанні акта за формою Н-1, однак державний інспектор з нагляду за охороною праці вимагає складання акта за формою Н-1. Чи правий інспектор?

 

№ 9. У 1987р. робітник отримав травму на виробництві і перебував на лікарняному 8 днів. Через 11 років у зв'язку з цієї травмою рішенням медично-соціальної експертної комісії (МСЕК) йому на рік встановлена III група інвалідності з втратою 50% професійної працездатності. Який орган може переглянути це рішення і чи має право робітник у період перегляду рішення МСЕК наполягати на виплаті відшкодування збитків? (О. Семенович, начальник відділу охорони праці ВАТ "Весна" м. Запоріжжя).

№ 10. У 1961 p. я отримав „травму на виробництві. До 1999 р. я не мав ні групи з інвалідності, ні проценту втрати працездатності, відповідно і не отримував ніякого відшкодування збитків. У січні 1999 p. вийшов на пенсію за віком, і у цьому ж місяці МСЕК встановила мені 25% втрати професійної працездатності у зв'язку з отриманою у 1961 p. травмою. Чи маю я право на одноразову допомогу?

 

№ 11.У вихідний день робітник підприємства на власному автомобілі перевозив картоплю в погріб гаражу, в якому під час вмикання освітлення стався вибух, унаслідок чого робітник отримав численні опіки і помер. Розслідуванням займаються слідчі органи. Чи повинна організація скласти акта за формою НТ?

 

№ 12. Робітник підприємства у вихідний день травмував у лісі руку і знаходився на лікарняному 5 днів. Інший робітник увечері, йдучи до магазину у неосвітленому під'їзді підвернув ногу. Знаходився на лікарняному 10 днів. Чи обов'язково по кожної травмі невиробничого характеру проводити розслідування зі складанням акта за формою НТ. Чи має право адміністрація підприємства приймати до сплати лікарняні листи з відміткою " травма у побуті" без акта розслідування (потерпілий відмовляється від проведення розслідування)?Чи обов'язково наявність акта за формою НТ для нарахування бухгалтерією грошей за час непрацездатності особи, що отримав травму у побуті?

ТЕМА 9. ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ.


Дата добавления: 2015-01-29; просмотров: 17 | Нарушение авторских прав
lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2021 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав