Читайте также:
|
|
Прекращение деятельности туристского предприятия может осуществляться путем ликвидации или реорганизации юридического лица.
В случае невозможности продолжения юридическими лицами по различным причинам работы законодательство предусматривает пять форм их реорганизации: слияние, присоединение, разделение, выделение и преобразование. Сущность реорганизации юридического лица состоит в том, что ее последствием является не прекращение его деятельности, а общее (генеральное) или частное (сингулярное) правопреемство.
В отличие от реорганизации ликвидация юридического лица влечет прекращение его деятельности без перехода прав и обязанностей в порядке правопреемства к другим лицам. Ликвидация юридического лица может быть добровольной и принудительной. Добровольная ликвидация юридического лица производится по решению его учредителей (участников) либо органа, уполномоченного на то учредительными документами. Решение о добровольной ликвидации принимается при наличии одного из оснований: истечении срока, на который создано юридическое лицо; достижение цели, ради которой оно создано; признание судом регистрации юридического лица недействительной в связи с допущением при его создании нарушениями законодательства, носящими неустранимый характер.
Принудительная ликвидация юридического лица допускается по решению суда или иных органов в случаях, предусмотренными законодательными актами. Некоторыми основаниями принудительной ликвидации по решению суда являются осуществление деятельности без надлежащего разрешения (лицензии), либо с иными неоднократными или грубыми нарушениями законодательства; признание юридического лица экономически несостоятельным (банкротом); признание судом регистрации юридического лица, недействительной в связи с допущением при его создании нарушениями законодательства и др.
Актуальність теми. Обґрунтування теми.
Здоров’я – найбільший дар природи. Людина отримала від природи надзвичайно досконалий організм, прекрасної форми з універсальною стійкістю до труднощів життя – холоду і спеки, ран і отрут, страхів і нервових потрясінь, голоду та захворювань. З роками здоров’я все слабшає, а хвороб стає все більше. Кожна людина являє собою єдність двох протилежностей - здоров’я і захворювання. Стан здоров’я і стан хвороби можуть багаторазово переходити один в одний, причому в одних випадках цей перехід очевидний, в інших - прихований, і його можна виявити лише шляхом всебічного і глибокого обстеження організму.
2. Цілі лекції (мета):
- навчальні:
Зрозуміння студентами теоретичних основ і сучасних принципів охорони здоров’я, методів вивчення та оцінки стану здоров’я населення у взаємозв’язку з чинниками, що на нього впливають,організації діяльності закладів охорони здоров’я, методів аналізу та оцінки якості надання медичної допомоги населенню,технологій розробки управлінських рішень, спрямованих на поліпшення стану здоров’я населення та якості медичної допомоги.
- виховні:
виховання у студентів всебічний розвиток особистості, виховання нової людини, поєднуючої у собі духовну цінність, моральну чистоту і фізичну довершеність. Вміння своєчасно розпізнати основні захворювання людини і надати першу медичну допомогу при цих захворюваннях.
План та організаційна структура лекції.
№№ п.п. | Основні етапи лекції та їх зміст | Цілі у ступенях абстракції | Тип лекції. Обладнання лекції. | Розподіл часу |
І. 1. 2. ІІ. 3. ІІІ. 4. 5. 6. | Підготовчий етап. Визначення навчальної мети. Забезпечення позитивної мотивації. Основний етап. Викладення лекційного матеріалу за планом: 1.Предмет і завдання дисципліни “Основи медичних знань”. 2. Здоров’я та його складові. Хвороба як порушення життєдіяльності організму людини. 3.Загальні закономірності росту і розвитку дитини. 4. Опірність і реактивність, особливості їх прояву у дітей. 5.Критичні періоди розвитку дитини. 6.Особливості захворювань у дітей. Заключний етап. Резюме лекції. Загальні висновки. Відповідь лектора на можливі запитання. Завдання для самопідготовки. | І ІІ ІІІ... | У відповідності з виданням: «Методичні рекомендації щодо планування, підготовки та аналізу лекції». Список літератури, питання, завдання. | 5% 85 – 90% 5% |
4. Зміст лекційного матеріалу:
- структурно-логічна схема змісту теми:
1. Предмет і завдання дисципліни.
2. Поняття про здоров’я. Культура здоров’я.
3. Культура здоров’я
4. Здоров’я дітей та підлітків – основа здоров’я нації.
5. Сучасний стан здоров’я дітей та підлітків в Україні.
- текст лекції.
Дата добавления: 2014-12-15; просмотров: 131 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |