Читайте также:
|
|
для студентів 3 курса денної форми навчання
Спеціальність 5.03040101 Правознавство
Дні тижня | № | Час | Група 31П11 |
Понеділок | 830-950 | Юридична психологія - к.ю.н. Романовська І.В.,ауд. 204 27.01.14;03.02.14;17.02.14;03.03.14;24.03.14;07.03.14;28.04.14. – лекція; 10.02.14;24.02.14;17.04.14. – Модуль; 31.03.14;14.04.14;05.05.14. – Модуль;12.05.14. - семінар | |
1000-1120 | Адвокатура України - к.ю.н. Романовська І.В.,ауд. 204 27.01.14;03.02.14;17.02.14;03.03.14;24.03.14;07.03.14;28.04.14. - лекція 10.02.14;24.02.14;17.04.14. – Модуль; 31.03.14;14.04.14;05.05.14;12.05.14. – Модуль - семінар | ||
1140-1300 | Безпека життєдіяльності – к.т.н., доцент Бойченко О.В.,ауд. 5 27.01.14. – 24.02.14;24.03.14. – лекція; 03.03.14;17.03.14. – Модуль;31.03.14. – семінар 07.04.14. - ЗАЛІК | ||
Адміністративне право - к.ю.н. Пономарьов О.В., ауд. 204 28.04.14. – семінар | |||
Кримінальне право - Патраш І.Ф., ауд. 204 14.04.14. – семінар | |||
Вівторок | 830-950 | Історія української культури – Баценко Н.А.,ауд.15 Гоголя 9 28.01.14. – 01.04.14. | |
1000-1120 | Адміністративне право - к.ю.н. Пономарьов О.В., ауд. 204 28.01.14. – 04.02.14; – лекція; 11.02.14. – 11.03.14;18.03.14. – Модуль;25.03.14. – 29.04.14; 06.05.14. – Модуль;13.05.14. - семінар | ||
1140-1300 | Іноземна мова за проф. спрямуванням - Кулик М.Г., ауд. 204 28.01.14. – 04.03.14;11.03.14. – Модуль;18.03.14. – 06.05.14;13.05.14. – Модуль | ||
1310-1430 | Історія української культури – Баценко Н.А.,ауд.15 Гоголя 9 28.01.14;04.02.14. – лекція; 11.02.14;18.03.14. – Модуль;25.03.14. – 06.05.14. - семінар | ||
Середа | 1140-1300 | Соціологія - к.філос.н.Чудіна Н.В.,ауд. 204 29.01.14;05.02.14;12.02.14;26.02.14;12.03.14;26.03.14;09.04.14;23.04.14. – лекція; 19.02.14;05.03.14;19.03.14. – Модуль; 02.04.14;16.04.14;30.04.14;07.05.14. - Модуль - семінар | |
1310-1430 | Іноземна мова за проф. спрямуванням - Кулик М.Г., ауд. 204 29.01.14. - 14.05.14. | ||
1440-1600 | Державне право зарубіжних країн - д.і.н. Хаялі Р.І.,ауд. 204 29.01.14. – 16.04.14. – лекція | ||
Земельне право - Бавбекова Э.А., ауд. 8ауд. 204 07.05.14. – Модуль | |||
Організація роботи з документами – Пашкова О.О., ауд. 204 14.05.14. - Модуль | |||
Четвер | 830-950 | Фізичне виховання – практичне заняття спорт. зал 30.01.14. – 13.03.14;20.03.14. – Модуль;27.03.14. – 24.04.14;08.05.14. – Модуль;15.05.14. | |
1000-1120 | Адміністративне право - к.ю.н. Пономарьов О.В., ауд. 204 30.01.14. – 24.04.14;08.05.14. – 08.05.14. – лекція; 15.05.14. – семінар | ||
1140-1300 | Кримінальне право - Патраш І.Ф., ауд. 204 30.01.14;06.02.14;13.02.14;27.02.14;13.03.14;27.03.14;10.04.14;17.04.14. – лекція 20.02.14;06.03.14;20.03.14. – Модуль;03.04.14; 24.04.14;08.05.14. – Модуль;15.05.14. – семінар | ||
1310-1430 | Організація роботи з документами – Пашкова О.О., ауд. 204 30.01.14;06.02.14;13.02.14;27.02.14;13.03.14;27.03.14;10.04.14;17.04.14. – лекція 20.02.14;06.03.14;20.03.14. – Модуль;03.04.14; 24.04.14;08.05.14. – семінар 15.05.14. – ЗАЛІК | ||
1440-1600 | Державне право зарубіжних країн - д.і.н. Хаялі Р.І.,ауд. 204 30.01.14. – 20.02.14. – лекція 27.02.14. – 13.03.14;20.03.14. – Модуль;27.03.14. - 24.04.14;08.05.14. – Модуль. - семінар | ||
1700-1820 | Фізичне виховання – практичне заняття спорт. зал 30.01.14. | ||
П'ятниця | 1000-1120 | Земельне право - Бавбекова Э.А., ауд. 8ауд. 204 31.01.14. – 18.04.14. – лекція | |
1140-1300 | Земельне право - Бавбекова Э.А., ауд. 8ауд. 204 31.01.14; 07.02.14; 14.02.14. – 07.03.14;14.03.14. – Модуль;21.03.14. -25.034.14. - семінар;16.05.14. – ЗАЛІК |
Склала: Н.О. Каширова Заступник директора О.М.Баценко
Мовознавство 19 ст. Порівняльно-історичний метод.
Становлення порівняльно-історичного мовознавства як наукового методу.
Ідеї загального мовознавства в лінгвістичній теорії В. фон Гумбольдта. (Мова як науковий об’єкт, мова і дух, мова і мислення, мова і суспільство. Мовна форма. Статика і динаміка в мові, мова і мовлення, розвиток мови).
Становлення порівняльно-історичного мовознавства як наукового методу.
Порівняльно-історичний метод – сукупність приймів і процедур історико-генетичного дослідження мов для визначення їх спорідненості і закономірностей еволюціонування.
Передумови становлення порівняльно-історичного мовознавства:
Ø визнання мови явищем, що розвивається;
Ø дослідження питань походження мови (гіпотези походження мов; теорія стадіальності розвитку мов А.Шлейхера; теорія аглютинації Ф.Боппа);
Ø вивчення конкретних мов, що дозволило виявити спільні ознаки груп мов (германських, слов'янських);
Ø знайомство європейців з санскритом, виявлення спільних властивостей сучасних європейських мов з санскритом як виявлення спільного походження від однієї прамови.
Методичні принципи порівняльно-історичного методу, висунуті Ф.Боппом, Я.Гриммом, Р.Раском, О.Х.Востоковим:
Ø для визначення спорідненості мов порівнювати не слова, а окремі їх складники (корені, флексії, звуки, звукосполучення);
Ø порівнювати граматичний, а не лексичний матеріал;
Ø для визначення спорідненості мов можна аналізувати лише групи лексики, не схильної до запозичення (назви людей за родинними стосунками, займенники, числівники та ін.);
Ø урахування лише регулярних відповідностей між мовами.
Ідеї загального мовознавства в лінгвістичній теорії В. фон Гумбольдта. (Мова як науковий об’єкт, мова і дух, мова і мислення, мова і суспільство. Мовна форма. Статика і динаміка в мові, мова і мовлення, розвиток мови).
Дата добавления: 2014-12-15; просмотров: 58 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |