Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

II. Усний рахунок. Повторення вивченого матеріалу.

Читайте также:
  1. II. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ, ВИВЧЕННЯ НОВОГО
  2. IV. Вивчення нового матеріалу.
  3. VI. Вивчення нового матеріалу.
  4. Збір та обробка фактичного матеріалу.

1. Вычислите: Р5, А252 и С172

2. Сколько различных четырехзначных чисел можно составить из цифр 0, 1, 2, 3 при условии, что ни одна цифра в числе не повторяется.

3. Сколько существует вариантов распределения 3 призовых мест, если в розыгрыше участвуют 5 команд.

4. В соревнованиях участвовало 7 команд. Сколько вариантов распределения мест между ними.

5. В партии из 250 деталей имеется 5 бракованных. Определить вероятность того, что наугад взятая деталь окажется стандартной.

6. Построить полигон относительных частот по данному распределению:

           
           

Вычислить выборочную среднюю, дисперсию и среднее квадратическое отклонение.

 

Урок математики у першому класі

Тема. Лічба предметів. Поняття «довгий» і «короткий». Число і цифра 1. Написання цифри 1.

Мета. Навчальна. Ознайомити учнів з числом та цифрою 1; поняттям «довгий» і «короткий». Навчити зіставляти число та цифру, число і сукупність предметів.

Розвиваюча. Розвивати навички усної лічби; логічне мислення; навички письма.

Виховна. Виховувати в учнів наполегливість, старанність, повагу до однокласників.

Очікувані результати:

Після уроку учні зможуть:

ü розрізняти та писати цифру 1;

ü зіставляти число та цифру 1;

ü розрізняти поняття «довгий», «короткий».

Обладнання для вчителя. Презентація Power Point або зображення гномів, мудрої сови; мапа країни Математики; картки із зображенням метелика, жука, мухомора, чорнобривця; картки для вправи «Асоціативний кущ», зразок рукописної та друкованої цифри 1; зразки цифр різних народів; картки із ребусами.

Обладнання для учнів. Індивідуальні картки, зошит, кольорові олівці.

Тип уроку. Урок засвоєння нових знань.

Хід уроку

I. Організація класу.

1. Читання вірша.

Стали дітки, підтягнулись,

Один одному всміхнулись.

На урок старання не забудьте взяти.

Сіли всі рівненько, починаєм працювати!

(Перевірка готовності учнів до уроку)

(Слайд 1)

2. Вправа «Криголам».

- Діти, а якими ми повинні бути на уроці?

У – уважними;

Р – розумними;

О – охайними;

К – кмітливими.

(Слайд 2)

- Девізом нашого уроку, я пропоную вам такі слова: «Чим більше я знаю, тим більше я вмію!»

(Слайд 3)

II. Усний рахунок. Повторення вивченого матеріалу.

1. Лічба у межах 10.

- Порахуйте від 1 до 10.

- Порахуйте від 10 до 1.

 

2. Робота з демонстраційним матеріалом.

- Порахуйте скільки предметів на дошці (метелик жук, мухомор, рибка, чорнобривці)? (5)

- Що зображено на картці, яка знаходиться зліва? (Метелик)

- Що зображено на картці, яка знаходиться справо? (Чорнобривці)

- Що зображено на картці, яка знаходиться посередині? (Мухомор)

- Діти, а що ви знаєте про мухомор.

 

3. Робота з картками. Геометричний матеріалом.

- У кожного на парті, лежить картка. Попрацюємо із нею.

- Прочитайте 1 завдання. (Назви геометричні фігури. Зафарбуйте зайву червоним кольором).

               
   
 
     
 

 


- Чому так називаються ці фігури?

- Прочитайте 2 завдання. (З яких фігур складається гномик)?

       
   

 


(Слайд 4,5)




Дата добавления: 2014-12-19; просмотров: 221 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав