Читайте также:
|
|
Основная литература
1. Ширяев А.Ф. Синхронный перевод.- М., 1979
2. Алексеева П.С. Профессиональный тренинг переводчика. –С.-Пб. – 2004.-271 с.
3. Виссон Линн. Синхронный перевод с русского на английский. – М.: Р. Валент, 2003.- 270 с.
Дополнительная литература
1.1 Бархударов Л.С. Язык и перевод. М., 1975. – 311 с.
1.2 Виссон Л. Синхронный перевод. – М., 1998. – 276 с.
1.3 Казакова Т.А. Практические основы перевода. – С.-Пб,2001. – 211 с.
1.4 Комиссаров В.Н. Слово о переводе. – М., 1973 – 256 с.
1.5 Комиссаров В.Н. Современное переводоведение. Учебное пособие. – М., 2001. – 321
Сутність бухгалтерського обліку, його види та об’єкти
Бухгалтерський облік — процес виявлення, вимірювання, реєстрації, накопичення, узагальнення, зберігання та передачі інформації про діяльність підприємства зовнішнім та внутрішнім користувачам для прийняття рішень.
Об'єктами бухгалтерського обліку є майно організацій, їх зобов'язання і господарські операції, здійснювані організаціями в процесі їх діяльності.
Меодологічно а організаційно бух. Облік поділяєься на фінансовий а управлінський. В Україні бухгалтерський облік поділяють на 3 види:
· фінансовий;
· податковий;
· управлінський.
Фінансовий облік – це сукупність правил та процедур, які забезпечують підготовку, оприлюднення інф. про результати діяльносі підприємства. Фінансовий облік базується на документуванні всіх господарських операцій і періодичному проведенні інвентаризацій. Також в системі фінансового обліку здійснюється узагальнення всіх господарських явищ в грошовому вимірнику та їх відображення в системі рахунків бухгалтерського обліку за допомогою подвійного запису. В кінці звітного періоду за даними фінансового обліку складається фінансова звітність.
Податковий облік – це облік, який ведеться за правилами податкового законодавства. Добре продумана система податкового обліку забезпечує правильне обчислення податків, своєчасну їх сплату, неможливість ухилення від оподаткування. За даними податкового обліку складають податкову звітність (декларації, розрахунки), яку подають до відповідних контролюючих органів.
Внутрішньогосподарський (управлінський) облік – система обробки та підготовки інформації про діяльність підприємства для внутрішніх користувачів в процесі управління підприємством. Отже, управлінський облік ведеться підприємствами для забезпечення внутрішніх інформаційних потреб в процесі прийняття управлінських рішень. В системі управлінського обліку відтворюється, передусім, інформація про витрати. Адже саме зменшення витрат є основною умовою підвищення ефективності діяльності підприємства. Обов’язковість та порядок ведення управлінського обліку і складання внутрішньої (управлінської) звітності вирішується адміністрацією підприємства, а його дані є комерційною таємницею.
Дата добавления: 2014-12-20; просмотров: 136 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |