Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Оцінка імпортно-експортної ситуації на ринку

Читайте также:
  1. ATL та BTL на сучасному ринку маркетингових комунікацій
  2. АНАЛІЗ ВАЛЮТНОГО РИНКУ ТА ОПЕРАЦІЙ НА ВАЛЮТНОМУ РИНКУ
  3. Аналіз власне ринку
  4. Аналіз параметрів мікроклімату робочої зони та оцінка щодо відповідності їх нормативним значенням
  5. Аналіз ринку
  6. Аналіз ринку: незалежний автосервіс.
  7. Аналіз сучасної економічної ситуації
  8. Аналіз та оцінка інвестиційних ризиків
  9. Аналітична оцінка рівня економічної безпеки підприємства.
  10. Валютна політика України. Основні напрями лібералізації валютного ринку та посилення внутрішньої стабільності гривні

Табл. 3.1 Динаміка експорту/імпорту

 
Показник У натуральному вираженні,тис. л. В грошовому вираженні,грн.  
 
Експорт 49,9 83,1
Імпорт 31,5 31,5
               

Табл. 3.2 Експорт в закордонні країни

 
Країна Кількість, тис. т. Вартість,млн. $.  
США 240,3 970,2  
Росія 750,6 3620,4  
Білорусія 590,2 2360,8  
Грузія 420,8 1710,2  
Польша 370,5 1500,3  
Усьоьго 2480,4  
       

Соки Укпаїни єкспортуються в 24-х країнах світу: США, Германії, Швеції, Ізраїлі, Греції, Арабських Еміратах, Польщі, Канаді, а також в країнах ближнього зарубіжжя - Росії, Білорусії, Молдові, Литві, Латвії, Естонії, Азербайджані, Арменії, Грузії, Казахстані, Киргизії. Наприклад, ТОВ «Сандора» експортує 25% своєї продукції, що складає більше 48% всеукраїнського експорту соків.

Найбільш соків експортується в Росію - 85,6 тис.літрів, на другому місці Білорусія, на третьому - Грузія.

Але не дивлячись на те, що Україна експортує соки у 24 країни світу, загальний відсоток обсягу соків на світовому ринку складає не більше 8%.

Дефіцит плодів і концентратів на світових ринках дає Україні шанс увійти до числа найбільших їх експортерів. Для цього необхідно прискорити процес інтеграції капіталу в галузі і забезпечити державну підтримку інфраструктурних проектів

Основні фактори, що формують якість продукту.

1. Перевірка концентрованого соку. Концентровані соки і пюре поставляють на завод або в бочках зі вставленими в них асептичними харчовими мішками-вкладишами, або в ємкостях з неіржавіючої харчової сталі. Перевірка концентрованого соку складається з двох етапів. На першому етапі концентрований сік перевіряють відразу після вступу на завод. У перевірку входять: експертиза, в процесі якої фахівці з'ясовують, чи відповідає концентрований сік документам, перевірка мікробіологічних показників, перевірка органолептичних показників (смак, колір, запах); перевірка физико-хімічних показників (РН, кислотність, вміст сухих речовин, вміст м'якоті).

Другий етап перевірки проводять безпосередньо перед приготуванням продукту. Концентрований сік повторно перевіряють на відповідність органолептичних і физико-хімічних показників заявленій нормі. Якщо на будь-якому з етапів перевірки виявлено яке-небудь відхилення, то концентрований сік бракується і не використовують у виробництві продукту.

2. Повернення води. Для виготовлення 100%-ого соку в концентрований сік необхідно повернути весь об'єм води, яка була видалена з нього в процесі виробництва. Для цього використовують лише спеціально підготовлену воду, яка ніяк не вплине на смак, запах і колір соку. Для цього вода проходіт багатоступінчасте очищення: механічну обезжележівающую, очищення від органічних домішок, обробку бактерицидними ультрафіолетовими лампами і флеш-очищення. Для повернення води концентрований сік направляють в спеціальні закриті ємкості з неіржавіючої сталі. У них відбувається перемішування концентрованого соку і спеціально підготовленої води. Цей процес відбувається в закритих непрозорих ємкостях без доступу світла при мінімальній кількості кисню. Одночасно виробляють повернення концентрованому соку його натуральної ароматичної складової.

3. Відбір проб. При перемішуванні концентрованого соку, спеціально підготовленої води і ароматичної складової Соки зберігають корисні речовини, які були в овочах і фруктах співробітники лабораторії заводу відбирають пробу соку і перевіряють якість приготованого продукту (смак, колір, запах, консистенцію, кислотність, вміст сухих речовин, РН). Перевірка займає 10 -15 хвилин. До тих пір, поки не буде отримано висновок лабораторії про відповідність продукції стандартам якості, сік не потрапить на розлив. Якщо всі параметри знаходяться в нормі, то сік поступає на теплову обробку.

4. Пастеризація. Завдання теплової обробки (пастеризації) полягає в забезпеченні мікробіологічної безпеки продукту і його збереження протягом всього терміну придатності. В процесі пастеризації продукт нагрівають до 90 - 120С і витримують протягом 30 секунд. Після цього дуже швидко охолоджують до 25С. Такий температурний режим дозволяє знищити всі шкідливі мікроорганізми і одночасно зберегти і смакові якості, і аромат, і вітаміни.

5. Пакетування. Пастеризований сік подають в пакувальну машину, де його розливають в пакети, які стерилізуються і формуються безпосередньо усередині машини. Таким чином, завдяки повністю замкнутому виробництву і асептичній переробці забезпечується повний захист соку від небажаних зовнішніх дій. При розливі в асептичні пакети продукція заздалегідь пастеризується в холодному вигляді. Також пастеризуються і пакувальні пакети. Якщо вся ця процедура буде виконана, то і сік буде смачним і якісним [8].

На підставі факторів, що роблять вплив на купівельне поводження, я склала портрет покупця соку «Сандора» 1л.


Дата добавления: 2014-12-20; просмотров: 12 | Нарушение авторских прав
lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2021 год. (0.02 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав