Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Cтратегiя виводу новинки на ринок.

Читайте также:
  1. Дослідження циклічних алгоритмів для формування та виводу на екран ASCII кодованих символів.Теоретичні відомості
  2. Євроринок. Євровалюта. Ринок євровалют та його специфічні характеристики
  3. НОВИНКИ 02.12.2014
  4. НОВИНКИ 02.12.2014
  5. НОВИНКИ 14.11.14 часть-2
  6. НОВИНКИ 15.11.14 – часть-2
  7. НОВИНКИ 21.11.14
  8. НОВИНКИ 29.11.14
  9. Основні компоненти для виводу елементів багатовимірних масивів

Етап виведення починається з моменту поширення товару і надходження його в продаж. Процедура виведення товару на ринок вимагає часу, і збут в цей період зазвичай росте повільно. Таким добре відомим товарів, як розчинна кава, заморожений апельсиновий сік і порошкові вершки для кави, довелося чекати не один рік, перш ніж вони вступили в період швидкого зростання. Повільний ріст може пояснюватись такими обставинами: 1) -затримками з розширенням виробничих потужностей. 2) технічними проблемами (усунення «заковик»), 3) затримками з доведенням товару до споживачів, особливо при налагодженні належного розподілу через різні роздрібні торгові точки. 4) небажанням клієнтів відмовлятися від звичних схем поведения7. У випадках з дорогими новинками ріст збуту стримується і рядом інших факторів-таких як незначна кількість покупців, здатних сприйняти товар і дозволити собі його придбати.

 

На цьому етапі фірма або песет збитки, або прибутку дуже невеликі через незначні продажу і високих витрат по організації розподілу товару і стимулювання його збуту. Витрати на стимулювання досягають в цей час найвищого рівня в зв'язку з необхідністю концентрованих зусиль по просуванню новинки, щоб: 1) інформувати потенційних споживачів про новий, не відомий їм товар, 2) спонукати їх до випробування товару і 3) забезпечити цьому товару поширення через підприємства роздрібної торгівлі»8.

 

Виробляє ялин на цьому етапі небагато, і вони випускають тільки основні варіанти товару, оскільки ринок ще не готовий до сприйняття його модифікацій. Фірми фокусують свої зусилля по збуту на споживачах, найбільш підготовлених до здійснення покупки, як правило, на представниках груп з високим рівнем доходів. Ціни на цьому етапі зазвичай підвищені

 

Якщо новинка задовольняє інтереси ринку, збут почне істотно рости. Ранні послідовники будуть продовжувати купувати товар. Їх приклад почнуть наслідувати звичайні споживачі, особливо якщо вони чули про товар схвальні відгуки. На ринку з'являються нові конкуренти, залучені можливістю, що відкривається. Вони запропонують товар з новими властивостями, що дозволить розширити ринок. Ріст числа конкурентів приведе до різкого росту продажів із заводів, щоб наситити товаром канали розподілу.

 

Ціни залишаються на колишньому рівні або трохи знижуються. міру зростання попиту. Витрати фірм на стимулювання збуту зберігаються на колишньому рівні або трохи збільшуються, щоб протидіяти конкурентам і продовжувати інформувати публіку про товар.

 

Прибутки на цьому етапі ростуть, оскільки витрати на стимулювання збуту припадають вже на більший об'єм продажу при одночасному скороченні витрат виробництва. Для того щоб максимально розтягти період швидкого зростання ринку, фірма може використовувати кілька стратегічних підходів.

 

1. Підвищити якість новинки, надати їй додаткові властивості, випустити її нові моделі.

 

2. Проникнути в нові сегменти ринку.

 

3. Використовувати нові канали розподілу.

 

4. Переорієнтувати частину реклами з поширення обізнаності про товар на стимулювання його придбання.

 

5. Своєчасно знизити ціни для залучення додаткового числа споживачів.

 

Фірма, яка вдається до використання згаданих стратегічних прийомів розширення ринку, напевно зміцнить своє конкурентне становище.

 


Дата добавления: 2014-12-20; просмотров: 21 | Нарушение авторских прав
lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2020 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав