Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

РОЗДІЛ 2. 2.1. Дослідження фінансово-економічної та господарської діяльності ТОВ «Леомі-Оригінал».

Читайте также:
  1. IV. РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОГО ЧАСУ ЗА РОЗДІЛАМИ, ТЕМАМИ ТА ВИДАМИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ
  2. IV. РОЗПОДІЛ НАВЧАЛЬНОГО ЧАСУ ЗА РОЗДІЛАМИ, ТЕМАМИ ТА ВИДАМИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ.
  3. Б) коли складові частки чітко визначені і відомо, хто із співавторів створив ту чи іншу частину — роздільне співавторство.
  4. Бойові завдання і бойові порядок механізованих підрозділів у наступі.
  5. Взаємодія слідчого з оперативними підрозділами
  6. Взаємозв'язки структури (банку) з іншими організаційними підрозділами
  7. ВИРОБНИЧИЙ ПІДРОЗДІЛ З ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННЦТВА
  8. Висновки до 2 розділу
  9. Висновки до другого розділу
  10. Висновки до першого розділу
Помощь в написании учебных работ
1500+ квалифицированных специалистов готовы вам помочь

2.1. Дослідження фінансово-економічної та господарської діяльності ТОВ «Леомі-Оригінал».

Товариство з обмеженою відповідальністю «Леомі-Оригінал» існує на ринку України з 1998 року. Головний офіс розташований в м. Комсомольськ, обл. Полтавська, вул. Строни 1/15, а/с №89.

Засновником та директором фірми виступає Скитиба Михайло Сергійович.

На сьогоднішній день в фірми працює понад 52 працівника.

Основним видом діяльності, яким займається підприємство є виробництво поліетиленової плівки, а також різноманітних виробів з поліетилену та поліпропілену. Також фірмою пропонується до реалізації обладнання різної конфігурації і оснащення для виробництва полімерної упаковки, нанесення флексодруку, ламінування і т. д. від провідних виробників Туреччини з наданням післяпродажного сервісу і гарантій.

ТОВ «Леомі-Оригінал» має власний автотранспорт (рис.2.1), що надає зручність та мобільність в обслуговуванні замовників фірми. Невеликі партії, зразки продукції відправляються через кур'єрські служби «Нова Пошта», «Делівері», «Гюнсел», які мають свої представництва в місті де виконує свою діяльність фірма.

Рис.2.1 Автотранспорт ТОВ «Леомі-Оригінал»

Продукція та сфера застосування.

ТОВ «Леомі-Оригінал» пропонує до реалізації:

- Плівка поліетиленова для басейну; плівка поліетиленова; термозбіжна плівка; теплична плівка;

- Пакети «банан», «майка», «квіти», «BMV», «фасовка»; пакет сумка '"Жар-Птиця", '' Білки люкс "; пакет з клейкою стрічкою,

- Мішки-вкладиші;

- Флексодрук.

Також фірма пропонує деяку продукцію під замовлення:

- поліетиленовий мішок під шини;

- пакет майка "МаркетОпт";

- продукція з Біо розкладницької добавкою d 2 w Certificate;

- салфетка"Ніжний дотик";

- пакет банан "Колібрі";

- пакет банан "Зелмер".

1). Пакет «Банан» (рис. 2.2) - виробляється з поліетилену низького(ПНТ) та високого тиску (ПВТ). Технологія виробництва з ПНТ передбачає використання винятково екологічно чисту сировину, щоб уникнути будь-яке погіршення здоров’я у людей. Пакети дозволяють забезпечити споживачів високоякісною та зручною упаковкою і покращити зручність торгівлі.

Рис. 2.2 Пакет "банан" Гербера»

Найголовнішою перевагою такого пакету є: висока міцність при невисокій ціні. Найчастіше цей вид продукції використовується в рекламних цілях, в якості упаковки книг, одягу і т.д. Гладкий і щільний пакет «банан» з ПВТ виглядає презентабельно і бездоганно. Поліетиленові пакети «банан», виготовлені шляхом змішування ПВТ і ПНТ, відрізняються щільністю і невеликим «шурхотом». Пакет має досить оригінальний зовнішній вигляд, гарну вантажопідйомність. Виготовляються як з донною складкою і укріпленої ручкою, так і без. Ціна розраховується залежно від тиражу і складності виготовлення пакету, нанесення малюнку.

2). Пакет майка (рис. 2.3) - найдоступніший за ціною варіант серед пакетів з ручками. Найчастіше даний тип пакетів використовується аптеками для упаковки покупок й торгово-промисловими компаніями. Пакет майка здобула позитивні відгуки і популярність серед покупців та продавців за рахунок якісних характеристик.

Даний вид пакету виготовлюється з поліетилену низького та високого тиску.

Рис. 2.3 Пакет «майка»Орнамент

На пакет може бути нанесений логотип і контактна інформація фірми методом флексопечаті. Пакети даного вигляду використовують також для упаковки великих предметів. У них зручно розміститься велике число різних за розміром продуктів, які займуть додатковий об'єм, отриманий розкриттям бічних фальців. Дана характеристика пакетів майок є істотною і вигідно відрізняє їх від пакетів банан, дозволяючи істотно зменшити собівартість виробництва пакетів майка.

3). Флексодрук - це спосіб друку, який передбачає використання високоеластичних фотополімерних форм і рідких швидковисихаючих друкарських фарб. На сьогодні флексодрук є найпопулярнішим друком та різниця високою якістю відбитків і низькою собівартістю одиниці продукції.

ТОВ «Леомі-Оригінал» здійснює друк на всіх видах пакувальних матеріалів. Друк проводиться на власних матеріалах і на матеріалах замовника.

 

 

РОЗДІЛ 2

Доверь свою работу кандидату наук!
1500+ квалифицированных специалистов готовы вам помочьДата добавления: 2014-12-20; просмотров: 5 | Нарушение авторских прав
lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2022 год. (0.021 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав