Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Оцінка психомоторного розвитку дитини другого року життя

Читайте также:
  1. Cучасні моделі розвитку підприємства: їх суть та характеристика
  2. quot;Етика благоговіння перед життям" А. Швейцера
  3. Альтернативні періодизації психічного розвитку людини
  4. Аналіз туристичного ринку та прогнозування його розвитку
  5. Анкета досліджуваної дитини
  6. Аудиторський ризик: поняття, оцінка та залежність від аудиторських доказів.
  7. Безробіття і його види. Соціально-економічна оцінка рівня безробіття.
  8. Безумовні вроджені рефлекси та їх значення в розвитку новонародженої дитини.
  9. Бідність і поляризація в глобальних умовах розвитку.
  10. БІОЛОГІЗАТОРСЬКЇ ТА СОЦІОЛОГІЗАТОРСЬКІ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ. ПЕДОЛОГІЯ.
Віковий інтервал Розуміння мови Активна мова Сенсорний розвиток Гра Рухи Навички Емоції, соціальна поведінка
1 рік 1 місяць – 1 рік 3 місяці Реагує на схвалення або заборону. Шукає на прохання предмет, яким тільки що грались. Говорить подвійні або поодинокі склади зі змістом. Говорить осмислені слова з двома різними голосними. Орієнтується в двох контрастних величинах, формах предметів: „велике” і „маленьке”. Співвідносить, порівнює властивості предметів. За зразком дорослого з 2-3 кольорових кульок, кубиків обирає предмет потрібного кольору. Відтворює в грі раніше завчені дії з предметами: годує ляльку, нанизує кільця на стержень. Ходить тривало, не присаджується, міняє положення тіла нахиляється, повертається. Самостійно їсть густу їжу ложкою. Появляється співпереживання, втіха. Використовує слово „ні”, не погоджуючись.
1 рік 4 місяці - 1 рік 6 місяців Відбирає предмети за певними ознаками при словесному розумінні. Називає предмети та дії в момент зацікавленості. Орієнтується в 3-4 контрастних формах предметів (куля, куб, цеглини, призма). Відображує в грі окремі дії, які часто спостерігає. Возить за мотузку машинку, будує будиночок з кубиків. Переступає через паличку, яка лежить на підлозі (без підтримки). Переступає приставним чи почерговим кроком 3 палиці при підтримці за руку. Самостійно їсть рідку їжу ложкою. Використовує „так”. Починає розрізняти речі за приналежністю різним членам родини „бабусині окуляри”, „мамина сумка”. Починає уважно вдивлятися у своє зображення в дзеркалі, ідентифікує його з собою.
1 рік 7 місяців - 1 рік 9 місяців Розуміє питання дорослого про події, які зображені на картинці. Під час гри, словами та двослівними реченнями вказує свої дії Диференціює 3-4 форми предметів, орієнтується в кількісних характеристиках „багато”, „мало”. Відображує нескладні сюжетні побудови – перекриття типу „ворота”, „хатки”, „лавочки”. Переступає через палицю або перешкоду висотою 5 см. Частково знімає одяг із допомогою дорослого (черевики, шапку). Допомагає в простій роботі (за інструкцією). Імітує дії дорослих з побутовими предметами.
1 рік 10 місяців - 2 роки Слухаючи розповіді дорослого розуміє (без показу) події, які знайомі, уявляє людей. При спілкуванні з дорослими користується 3-х слівними реченнями, вживаючи іменники та займенники. Підбирає по зразку та слову 3-4 контрастних кольори, суміщає предмети та їх частини за формою, розміром, кольором. В грі відтворює ряд послідовних дій. Переступає через палицю або перешкоду висотою 10 см. Частково одягає одяг (черевики, шапку, шкарпетки). Активно використовує жести. Гостра реакція на відсутність матері. Дитина починає описувати свої дії: „ я сідаю”, „моя іграшка”.




Дата добавления: 2015-04-26; просмотров: 13 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Оцінка психомоторного розвитку дитини на першому році життя| Психоанализ: основные концепции и принципы

lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2024 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав