Читайте также:
|
|
Відповідно до ст. 6 Закону України «Про концесії» пропозиції щодо переліку конкретних об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію, вносяться відповідними центральними органами виконавчої влади. Затвердження пооб'єктного переліку здійснюється Кабінетом Міністрів України. Стосовно комунальної власності, то затвердження переліку об'єктів права комунальної власності, які можуть надаватися в концесію, здійснюється виключно на пленарних засіданнях відповідних рад.
Згідно із положеннями ч. 1 та 2 ст. 7 Закону України «Про концесії» організація і проведення концесійного конкурсу здійснюється концесієдавцем, який:
- затверджує умови концесійного конкурсу;
- утворює конкурсну комісію, затверджує її склад та порядок роботи;
- готує конкурсну документацію;
- оголошує концесійний конкурс;
- визначає розмір реєстраційного внеску;
- письмово підтверджує надходження заявок на участь у концесійному конкурсі;
- забезпечує претендентів необхідною інформацією (документами) для підготовки пропозицій для участі у концесійному конкурсі;
- приймає рішення про допущення (недопущення) претендентів до участі у концесійному конкурсі з обгрунтуванням причини відмови;
- повідомляє претендентів про допущення (недопущення) до участі у концесійному конкурсі;
- виступає замовником, здійснює діяльність, пов'язану з погодженням та затвердженням проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, іншої документації із землеустрою, що розробляються з метою надання земельної ділянки в оренду концесіонеру для здійснення концесійної діяльності.
Конкурсна комісія, як це передбачено у частинах 6,7 та 8 ст. 7 Закону України «Про концесії», розглядає подані претендентами, які допущені до участі у концесійному конкурсі, заявки, документи та матеріали з пропозиціями щодо умов концесії, визначає їх відповідність умовам конкурсу, готує висновки щодо визначення кращих умов здійснення концесії, запропонованих учасниками конкурсу.
Переможцем концесійного конкурсу визнається претендент, який запропонував кращі умови здійснення концесії, відповідно до умов концесійного конкурсу.
На підставі висновків конкурсної комісії концесієдавець приймає рішення про переможця концесійного конкурсу. Рішення про надання концесії на об'єкт права державної власності за результатами концесійного конкурсу приймає Кабінет Міністрів України або уповноважений ним орган виконавчої влади, а рішення про надання концесії на об'єкт права комунальної власності за результатами концесійного конкурсу приймає уповноважений орган місцевого самоврядування.
З переможцем концесійного конкурсу укладається концесійний договір після погодження всіх його умов.
Дата добавления: 2015-04-11; просмотров: 100 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |