Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Задача (2в.)

Читайте также:
  1. C.) К специфическим задачам, которые используются в ходе реализации частично-поисковых методов на уроке технологии, относятся
  2. L Выводы должны следовать из содержания основной части работы, отвечать целям и задачам работы, сформулированным во введении.
  3. Вопрос 59. Развитие землеустройства в соответствии с задачами экономики народного хозяйства
  4. Выбор места и материала архитектурного объекта –эстетико-художественная задача творческой личности.
  5. Главная задача автономного существования в природе.
  6. Главными задачами анализа основных средств является;
  7. главы муниципального образования Слудское сельское поселение о проделанной работе за 2013 год и задачах на 2014 год
  8. Задание 2. Задача по педагогической диагностике
  9. Задание 2. Педагогическая задача
  10. Задание I. Ознакомление с целью и целевыми задачами занятия.

До уроку допускають

учительЛевіцька І.М

 

методист Прищенко М.М.

На уроці присутні учитель Левіцька І.М., методист Прищенко М.М., студенти 133 групи, у кількості 6 чоловік.

Оцінка за урок

А клас

Математика

Тема. Ділення багатоцифрових чисел на одноцифрове у випадку, коли частка містить всередині нуль. Ускладнені задачі на зведення до одиниці.

Мета. Ознайомити учнів з діленням багатоцифрових чисел на одноцифрові, коли в частці є нуль. Удосконалювати вміння учнів розв’язувати і порівнювати задачі на зведення до одиниці. Розвивати мислення логіку, спостережливість, увагу. Виховувати любов до математики, охайність у записах. Вчити дотримуватись норм мовленнєвої культури, давати повні відповіді, виявляти ініціативу, усвідомлювати здоров’я, як найвищу життєву цінність.

Обладнання: картки з індивідуальними завданнями, таблиця одиниць маси і довжини, схема до задачі №566, скорочений запис задачі №566 і №567.

Тип уроку: комбінований.

Література: 1) Підручник 4 клас. Математика М.В. Богданович –К: Освіта, 2004.

2)Плани-коспекти уроків. Меренцова О.В. Метематика 4 клас – Х: Веста

«Танок», 2005- с.268-270.

 

Хід уроку

I.Організація учнів до уроку (1 хв).

Добрий день, діти! Рада всіх вас вітати. Мене звати Дар’я Миколаївна і сьогодні я проведу у вас урок математики.

II.Контроль, корекцiя, закріплення знань (13 хв).

Діти, зараз декілька учнів отримають картки із завданнями, а всі інші працюватимуть в зошитах по варіантах.

Хто працюватиме на картках, виконує свої завдання на картці, а всі інші працюватимуть із завданням, які є на дошці за варіантами.

Завдання на індивідуальних картках.

Задача.

Відстань від міста до села, що становить 150 км, автобус туди і назад проїхав за 6 год. З якою швидкістю рухався автобус?

1)150+150=300(км) – весь шлях, який подолав автобус;

2)300:6=50(км/год) – швидкість автобуса.

Відповідь: 50 км/год – швидкість з якою рухався автобус.

Розв’язати рівняння.

х*8=3744

х=3744:8

х=468

Задачу, яка є у вас на картках можна розв’язати діями, або склавши вираз. Якщо розв’язуєте задачу за допомогою виразу,то оцінка буде вищою.

Всі учні, що не отримали індивідуальну картку, розгортають зошити, записують число, класна робота.

Піднесіть руки учні першого варіанту, а тепер другого.

Ваше завдання – розв’язати задачу по варіантах.

Задача (1в).

7 однакових автобусів за 3 рейси перевезли 1092 пасажири. Скільки пасажирів перевезе один автобус за 5 рейсів?

Хто розв’яже задачу виразом, отримає вищу оцінку, ніж той, хто розв’яже діями.

1092:3:7*5=260(п.)

1)1092:3=364(п.)-за 1 рейс 7 автобусів;

2)364:7=5 2(п.)- за 1 рейс на 1 автобусі;

3)52*5=260(п.)- 1 автобус за 5 рейсів.

Відповідь: 1 автобус за 5 рейсів перевезе 260 пасажирів.

Задача (2в.)

8 тролейбусів за 2 поїздки перевозять 560 пасажирів. Скільки пасажирів перевозить 1 тролейбус за 4 поїздки?

560:8:2*4=140(п.)

1)560:8=70(п.)-1 тролейбус за 2 поїздки;

2)70:2=35(п.)-1 тролейбус за 1 поїздку;

3)35*4=140(п.)-1 тролейбус за 4 поїздки.

Перевірка самостійної роботи і завдань на індивідуальних картках.

Здати картки на перевірку.

Хто розв’язав задачу першого варіанту виразом? Піднесіть руку.

Хто розв’язав задачу другого варіанту виразом? Піднесіть руку.

(Викликаю до дошки по одному учню з кожного варіанту для запису виразу і перевіряю розв’язок в тих дітей,які також підносили руку).

Хто зробив діями задачу з першого варіанту?Піднесіть руку.

Про що дізнались в першій дії?(за 1 рейс 7 автобусів перевозить 364 пасажири)

Про що дізнались в другій дії?(за 1 рейс 1 автобус перевозить 52 пасажири)

Про що дізнаємось в третій дії?(1 автобус за 5 рейсів перевозить 260 пасажирів)

Хто зробив діями задачу з другого варіанту?Піднесіть руку.

Про що дізнались в першій дії?(1 тролейбус за 2 поїздки перевозять 70 пасажирів)

Про що дізнались в другій дії?(1 тролейбус за 1 поїздку перевозить 35 пасажирів)

Про що дізнаємось в третій дії?(1 тролейбус за 4 поїздки перевезе 140 пасажирів)

Додаткові завдання.

1.Розв’язання прикладів.

54:6=9

96:6=16

72:12=6

804:4=201

2.Виразити в менші одиниці вимірювання маси та довжини.

1т=1000кг

1ц=100кг

1кг=1000г

1г=1000мг

1м=10дм

1км=1000м

1дм=10см

Оцінюю знання учнів і роблю підсумок їх вмінь.

III.Оголошення теми і мети уроку(4хв).




Дата добавления: 2015-04-11; просмотров: 22 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

<== 1 ==> | 2 | 3 |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2024 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав