Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Методичні вказівки щодо відпрацювання навчальних питань

Читайте также:
  1. XVII. Особливості прийому та навчання іноземців та осіб без громадянства у вищих навчальних закладах України
  2. А також Референдум не допуск.з питань податків та бюджету.ТА ІНШЕ.
  3. Аналіз власного досвіду виконання подібних завдань при вивченні навчальних дисциплін та проходження практик.
  4. Державний департамент з питань виконання покарань
  5. Документація соціального педагога навчальних закладів.
  6. Загальні вказівки
  7. Загальні вказівки по виконанню завдань навчальної практики
  8. Загальні критерії оцінювання навчальних досягнень
  9. Загальні методичні положення про виконання курсової роботи
  10. ЗМІСТ ЗАВДАНЬ І МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ЇХ ВИКОНАННЯ

 

Перше навчальне питання: ”Організація та здійснення маскування дій підрозділу димами (аерозолями). Прийоми маскування дій підрозділу в бою”.

Приступаючи до відпрацювання першого навчального питання викладач оголошує його, роз’ясняє, відповідає на запитання студентів, добивається єдиного їх зрозуміння поставленої мети.

Викладаючи матеріал викладач використовує ілюстраційний матеріал. Доведення матеріалу навчального питання проводить з використанням опорних конспектів, створенням проблемних ситуацій та інших методичних прийомів, які стимулюють підвищену зацікавленість студентів до вивчення навчального матеріалу.

В ході доведення питання основні положення доцільно надавати під запис, постійно підтримувати зв’язок з аудиторією.

Розкриваючи навчальне питання, викладач повинен підкреслити, що на сучасному етапі знайдено науково-технічні рішення в галузі створення різних засобів захисту об’єктів від високоточної (ВТЗ) та інших видів зброї противника. В останні роки військовими спеціалістами приділяється багато уваги застосуванню аерозолів, які можуть створювати завади при функціонуванні технічних засобів розвідки і управління зброєю противника, що особливо важливе для тих умов обставин, коли іншими засобами це завдання не може бути вирішене або його вирішення пов’язане з великими людськими та економічними втратами.

 

Друге навчальне питання: “Табельні засоби аерозольного маскування. Призначення та порядок використання димових шашок та ручних димових гранат. Принципи їх побудови та функціонування”.

Приступаючи до відпрацювання другого навчального питання викладач оголошує його, роз’ясняє, відповідає на запитання студентів, добивається єдиного їх зрозуміння поставленої мети.

Викладаючи матеріал викладач використовує ілюстраційний матеріал. Доведення матеріалу навчального питання проводить з використанням опорних конспектів, створенням проблемних ситуацій та інших методичних прийомів, які стимулюють підвищену зацікавленість студентів до вивчення навчального матеріалу.

В ході доведення питання основні положення доцільно надавати під запис, постійно підтримувати зв’язок з аудиторією.

Приступаючи до викладення першого навчального питання викладач дає класифікацію засобів аерозольного маскування, підкреслюючи, що підрозділи родів військ для вирішення завдання аерозольної протидії використовують засоби аерозольного маскування загального призначення, а механізовані (танкові) підрозділи застосовують засоби аерозольного маскування танків та БМП.

Викладач дає студентам матеріали з призначення,, принципів побудови та функціонування димових шашок ДМ‑11 (ДМ‑11м), УДШ, БДШ-5, ШД‑ММ

По закінченню викладання матеріалу питання викликати 2-3 студентів для контролю засвоєння даного питання.





Дата добавления: 2015-04-11; просмотров: 76 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

1 | 2 | 3 | <== 4 ==> | 5 | 6 |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.012 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав