Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Організація роботи структурних підрозділів органів державної податкової служби із зведеною інформацією про обсяги сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість

Читайте также:
  1. II этап бюджетного процесса – рассмотрение и утверждение бюджетов.
  2. Абетка спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності
  3. Аварійно - рятувальні служби України.
  4. Анализ финансовой отчетности бюджетного учреждения
  5. АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ТА ЙОГО ОРГАНІВ
  6. Бюджетная система России. Принципы бюджетного устройства.
  7. в діяльності служби безпеки
  8. Вибір теми, етапи виконання та порядок захисту курсової роботи
  9. Види роботи згідно статистичного звіту соціального педагога
  10. Види трудових об’єднань в сучасній школі та організація продуктивної праці в них

5.1. Формування та надсилання узагальненої інформації про обсяги сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість, визначені у висновках, здійснюється згідно з Порядком формування та надсилання узагальненої інформації про обсяги сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість, визначені у висновках, затвердженим наказом Державної податкової адміністрації України та Державного казначейства України від 03.02.2011 р. N 68/23, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.02.2011 р. за N 199/18937.

5.2. За участі підрозділів контролю за відшкодуванням податку на додану вартість (за наявності), оподаткування юридичних/фізичних осіб та податкового контролю юридичних/фізичних осіб (за відсутності підрозділу контролю за відшкодуванням податку на додану вартість), податкової міліції ДПІ районного рівня та СДПІ, виходячи з наявних матеріалів, що можуть свідчити про підтвердження достовірності нарахування бюджетного відшкодування ПДВ, забезпечується надання до підрозділів обліку та звітності ДПІ районного рівня (СДПІ) належно оформленого узагальненого переліку платників (підписаний керівниками структурних підрозділів та погоджений із заступниками начальника податкового органу, які відповідно до розподілу обов'язків здійснюють керівництво роботою відповідних структурних підрозділів) у розрізі декларацій із сумами можливих обсягів відшкодування грошовими коштами, згідно із затвердженими порядками, для проведення обов'язкового контролю за відповідністю сум даним карток особових рахунків, формування зведеної інформації та передачі в електронному вигляді до ДПС обласного рівня та ДПС України.

5.3. Силами підрозділів контролю за відшкодуванням податку на додану вартість, оподаткування фізичних осіб, податкової міліції, внутрішньої безпеки в органах ДПС, обслуговування великих платників податків ДПС України проводиться ретельний аналіз зведеної інформації, за результатами якого підбираються наявні матеріали щодо відшкодування сум ПДВ, які враховуються при їх узагальненні підрозділом контролю за відшкодуванням податку на додану вартість.

5.4. Здійснення підготовчих робіт, направлення та отримання узагальнених матеріалів щодо відшкодування сум ПДВ для формування довідок про підтвердження сум ПДВ до відшкодування по деклараціях, щодо яких таких узагальнених матеріалів не отримано, забезпечується силами підрозділів обліку та звітності.

5.5. Рішення, що передують фактові відшкодування ПДВ з бюджету, приймаються з урахуванням норм законодавства, урядових доручень, окремих постанов Кабінету Міністрів України, обсягів бюджетного відшкодування ПДВ, визначеного розписом Міністерства фінансів України.
Дата добавления: 2015-04-11; просмотров: 39 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

1 | 2 | 3 | 4 | <== 5 ==> |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2024 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав