Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Витяг з Кримінального Кодексу України

Читайте также:
  1. XVII. Особливості прийому та навчання іноземців та осіб без громадянства у вищих навчальних закладах України
  2. А. Гетьман Правобережної України Павло Тетеря
  3. Аварійно - рятувальні служби України.
  4. АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ТА ЙОГО ОРГАНІВ
  5. Банківська система України. Правовий статус Національного Банку України
  6. Банківське право України: поняття , предмет регулювання, джерела і система
  7. Боротьба за відродження державності України(1917-1920рр
  8. Бюлетень ВАК України, № 5, 2009
  9. В статті 55 Господарського кодексу України визначено поняття суб’єкта господарювання та їх класифікація
  10. Варіант 1. Н. вдалося переправити через кордон України дану літературу та розклеїти їх на дошках оголошень.

Ст. 101. Умисне тяжке тілесне ушкодження. Умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, або таке, що спричинило втрату будь-якого органу або втрату його функцій, душевну хворобу або інший розлад здоров'я, поєднаний з стійкою втратою працездатності не менш ніж на одну третину … карається позбавленням волі на строк від двох до восьми років.

Ст. 105. Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження. Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження карається позбавленням волі на строк до одного року або виправними роботами на той же строк.

Ст. 107. Побої і мордування. Умисне нанесення удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю, карається виправними роботами на строк до шести місяців, або штрафом…

Ті ж самі діяння, що носять характер мордування, караються позбавленням волі на строк до трьох років.

Ст. 125. Наклеп. Наклеп, тобто поширення завідомо неправдивих вигадок, що ганьблять іншу особу, карається позбавленням волі на строк до одного року, або виправними роботами на той же строк…

Ст. 126. Образа. Образа, тобто умисне приниження честі і гідності особи, виражене у непристойній формі, карається виправними роботами на строк до одного року, або штрафом.

Ст. 165. Зловживання владою або службовим станом. Зловживання владою або службовим станом, тобто умисне, з корисливих мотивів або іншої особистої заінтересованості, використання службовою особою свого службового стану всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди державним чи громадським інтересам або охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, карається позбавленням волі на строк до трьох років або виправними роботами на строк до двох років.

Те ж саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, карається позбавленням волі на строк до п'яти років.

Ст. 166. Перевищення влади або службових повноважень. Перевищення влади або службових повноважень, тобто вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй законом прав і повноважень, якщо воно завдає істотної шкоди державним чи громадським інтересам або охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, карається позбавленням волі на строк до трьох років або виправними роботами на строк до двох років.

Перевищення влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, карається позбавленням волі на строк від двох до восьми років.
Дата добавления: 2015-04-11; просмотров: 27 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | <== 6 ==> |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2024 год. (0.005 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав