|
Але немає таємниці, що колись не стала б очевидною. Сувора дійсність нашого сьогодення підвела б вчених до цієї проблеми, навіть якби і не було в XIX столітті випадку з зебрами. В другій половині XX століття, із розвитком комунікацій, можливості спілкування людей різних рас набагато зросли. І цих результатів може не бачити хіба що сліпий.
Наприклад, після всіх значних міжнародних заходів на території Москви (молодіжних фестивалів, спортивних олімпіад і т.п.) у нас набули поширення випадки народження дітей негроїдного типу. Від деяких жінок при цьому можна було почути визнання, що статевий контакт вони мали з представниками інших рас декілька років тому, а завагітніли й родили дітей від своїх чоловіків - білих людей. Але з якихось незрозумілих для них причин діти виходили “ні в матір, ні в отця, а в чорного молодця”. Крім того, відомі випадки, коли за гріхи матері розплачувалася донька, що родила дитину негроїдного виду, навіть не бачивши у своєму житті негра.
Дотепер ми говорили, опираючись на приклади з людьми й тваринами, про передачу шляхом телегонії зовнішніх ознак батька. А чи передаються сховані, внутрішні ознаки батька?
Так, передаються! І це в телегонії найнебезпечніший чинник! Виходить, далеко не байдуже, якими були в жінки її статеві партнери до того, як вона одружилася й народила дитину. Саме до такого висновку прийшла наука про телегонію, коли на неї наклали “табу”, а писані на цю тему книги поступово знищили.
Виникає питання: а що коли “заїзжий молодець” був наркоманом, алкоголіком, генетично або психічно хворий? Адже люди цього типу найбільше схильні до безладних і безвідповідальних зв'язків. Як наслідок - нехтування моральними нормами та законами телегонії призводить до морального зубожіння націй. Це яскраво простежується у багатьох країнах, зокрема й у Росії та Україні. Лише за останні роки у десятки разів зросла кількість наркоманів, п'яниць. Загрозливо швидко розростається клан злодіїв, ґвалтівників, збоченців, несприятлива спадковість яких співпала з економічною кризою, підсилюючи її. Можна впевнено твердити що однією з визначальних причин кризи є ігнорування суспільством законів спадковості.
Фахівці ХІХ ст., вивчивши родовідні "книги" великої кількості як відомих, так і простих людей, довели: позитивні характеристики батьків (особливо інтелектуальні дані) передаються у спадок менше, ніж негативні. Більше того, останні, включаючи хвороби, передаються в посилених формах. Тож дівчатам особливо важливо знати про можливі наслідки інтимного зв'язку з чоловіком напідпитку, алкоголіком чи наркоманом. При цьому, якщо навіть алкогольна згуба помилує їхніх дітей, то напевне відгукнеться на старість неповноцінними онуками: за звичай, епілептиками, ідіотами, даунами… Ломброзо наводить характерний приклад, коли нащадками лише одного п'яниці Макса Юке впродовж 125 років були 200 злодіїв та вбивць, 280 хворих сліпотою, ідіотизмом, чахоткою, 90 повій, а 300 дітей померли передчасно…
Будь який випадковий чоловік, що став у житті дівчини першим, може подарувати її роду такі самі наслідки. Адже цей випадковий інтимний спільник несе порочність самим фактом свого випадкового вторгнення і не випадкового зникнення з життя дівчини. Прикладів, які підтверджують зв'язок різних форм розпусти з народженням неповноцінних нащадків, занадто багато в історії. Православний спосіб життя в нас ще тільки відроджується, а “демократична” мораль базується на аморальності й легковажності. Ось і трапляється, що, здавалося б, зовнішньо цілком нормальні і здорові батьки в дітях своїх раптом бачать не себе, а давній “привіт” від якогось виродка.
Таким чином, найнебезпечніший фактор телегонії - передача потомству як зовнішніх, так і внутрішніх ознак сексуальних партнерів, підтверджує думку про необхідність життя у стриманості за високими моральними нормами. І, безумовно, хибним та згубним є погляд, що цнотливість берегти не обов'язково, що з нею нібито важче одружитися, що цнотливість нареченої - ознака її сексуальної чи якоїсь іншої неповноцінності.
Телегонія довела, що дівоча цнота - поняття морально-генетичне і виняткове як для чоловіків, так і для жінок, котрі бажають і можуть мати та виховувати СВОЮ, а не чужу дитину, котрі хочуть мати сина чи доньку, які люблять та розуміють своїх батьків і не ставляться до них як до чужих.
Дівоча честь та подружня вірність - генетична основа сімейного благополуччя і щасливого майбутнього батьків та їхніх дітей. Вона - основа не лише сімейних підвалин, а й генетичної спадковості сім'ї, нації, держави.
Саме тому в українській культурі існувало надзвичайно трепетне ставлення до дівочої цноти. Наші предки не знали йому наукового пояснення, а керувалися прикладами народження від не цнотливої дівчини поганого потомства. Статеве життя до одруження жорстоко каралося і було ганьбою для дівчини та її сім'ї. Вбити блудливу доньку міг навіть батько, причому за це він не переслідувався в громаді. Існували звичаї, які після першої шлюбної ночі підтверджували дівочу цнотливість та незайманість, а також традиції, що показували непримириме та презирливе ставлення до блудниць: їм обмазували дьогтем ворота, сікли біля ганебного стовпа, забивали камінням.
ХХ ст. широко відкрило двері новій сексуальній культурі, культурі розпусти, вседозволеності, випадкових статевих зв'язків. Хоч, чи можна назвати це культурою!?!
Відомості про телегонію базуються на практичному досвіді, а не на теоретичних дослідженнях. Тому у багатьох виникають сумніви в його існуванні та науковій обґрунтованості. Явище телегонії передбачає певну «порчу породи» вищих ссавців і людини та вплив «попередніх партнерів» на потомство «наступних». Тобто діти жінки, котра вдруге одружилася, будуть відчувати на собі вплив першого чоловіка. Телегонія передбачає не лише певний вплив спадковості першого чоловіка на потомство від іншого, але й порчу спадковості. Явище телегонії відкрито, воно існує, але не доведено, точніше не пояснено, що і є предметом нарікань з боку опонентів. Однак такий стан справ для науки є природній. Періодичний закон Д. Мендєлєєва був відкритий практичним шляхом: адже Д. Мендєлєєв точно не знав, чому існують періоди та групи хімічних елементів. Згодом, після розвитку квантової механіки, було пояснено, чому елементи існують групами, і як це пов'язано з будовою їхньої електронної оболонки.
Навіть після відкриття хромосомної теорії спадковості ми не можемо сказати впевнено, як же все таки передається спадкова інформація від батьків дітям, і цей механізм і нині не можна вважати повністю встановленим та вивченим. Так, відомо, що існує позахромосомна спадковість. Не все, що отримує дитина від батьків, передається їй через ДНК.
Є ще один надзвичайно важливий фактор. Якщо статеві клітини батька відновлюються кілька разів протягом року, то набір яйцеклітин у жінки постійний. Іншими словами, та яйцеклітина, з якої виросли ви, утворилася задовго до народження вашої мами. З цієї причини репродуктивний апарат жінки набагато ніжніший та схильний до мутацій. Саме тому дівчатам категорично протипоказано палити, вживати алкогольні напої та інші наркотики з мутагенною дією: навіть одноразове їх вживання шкідливе. Дівчина в молодому віці несе в собі зачатки майбутніх дітей. Якщо вона палить та п'є, то разом з нею отруюються її майбутні діти, яких вона народить, можливо, через десять чи двадцять років! Усе, що відбувається з організмом жінки, не може не відбитися на статевих клітинах.
Явище телегонії практично підтверджується на дослідах з собаками, серед яких проводиться надзвичайно ретельна селекція, і є можливість спостерігати потомство багатьох поколінь. На людях подібні досліди не можливі із зрозумілих причин, та й покоління від покоління відділяють десятки років. Було встановлено, що коли породиста собака мала приплід від дворового кобеля, її порода буде назавжди втраченою. Вона вибраковується як виробник якісного потомства. Йдеться не про думку чи гіпотезу, а про реальний факт, отриманий на основі практичних спостережень.
Існує ще одна історична закономірність, абсолютно правдива та перевірена. Народи, серед яких широко розповсюджувалася розпуста, зникали з лиця землі чи втрачали незалежність, слабшали й поступалися місцем іншим народам. Зв'язок між ослабленням і подальшим вимиранням нації та блудним гріхом історично абсолютно очевидний. Хворе, вражене гріхом суспільство перестає народжувати Суворових, Лобачевських, Корольових,… перетворюється у сіру, бездарну масу. Це відбувається не одразу, а протягом кількох поколінь, по мірі «накопичення гріха». Духовність первинна, і при втраті духовності згодом страдає тіло.
Ми маємо приклад так званого «цивілізованого Заходу», на який багато хто любить посилатися. Америка - країна, яка пройшла через особливу свободу поведінки щодо сексу, через насадження культу вільного (тобто, блудного) життя з дитинства. Втрата моральних цінностей штовхає на аналогічний шлях і Ро-сію та Україну, які вже ненабагато відстають від Америки по венеричних захворюваннях, підлітковій вагітності та інших наслідках сексуальної революції.
І що ж там, в Америці? Всім відомо, що США «купує мозок» у Європі, Росії, Україні, Індії, Китаї та інших країнах, не в змозі забезпечити себе вчителями, професорами, академіками, науковцями. Покоління, які народилося від морально розбещених батьків, творчо та інтелектуально безплідне. Чи це не практичне підтвердження існування телегонії?
Непрямо про явище телегонії попереджають світові релігії:
«Левит 21,7: Вони не повинні брати за себе блудницю чи зганьблену, не повинні також брати й дружину, вигнану чоловіком своїм.»
«Второзаконие 23,2: Син Блудниці не може ввійти до стану Господнього, і десяте покоління його не може ввійти до стану Господнього.»
«1 Кор. 6,18: Втікайте від блуду; будь який гріх, скоєний людиною, є поза тілом, а блудник грішить проти власного тіла.»
Втрата дівчиною цнотливості до шлюбу стала темою багатьох “сальних” анекдотів. І вулицями ходять чимало ще зовсім шмаркачок, які можуть гонорово кинути ровесниці: “То ти в свої шістнадцять ще з хлопцем не спала? Ну зовсім відстала від життя! Я вже давно і не з одним…”
Було б дуже смішно, що таким можна пишатися, якби не ставало сумно. Але, виявляється, мова йде взагалі про трагедію. Причому не лише особисту якихось окремих дівчат та жінок, а глобальну — трагедію нації! Чому — про це розповідає доцент Тернопільської медакадемії, лікар-гінеколог із майже 45-річним (!) стажем Леонід Гута.
— Леоніде Володимировичу, вашу лекцію на тему “Духовні засади здоров’я сім’ї та нації”, підготовлену на прохання Союзу українок, можна назвати справді сенсаційною. Через трактування в ній впливу на всіх нас такого відомого хіба в середовищі спеціалістів, біологічного явища, як телегонія.
Ще радянський словник іншомовних слів дає цьому терміну таке визначення: “Вплив чоловічих статевих елементів на організм жіночої особини. Проявляється в появі у її нащадків, одержаних від іншого батьківського організму, ознак, що були властиві тій чоловічій особині, із якою вона схрещувалась раніше. Телегонія відома в рослин і тварин”. Але, виходить, це стосується і людей?
— Вперше явище телегонії відкрили ті, хто займався розведенням свійських тварин. Для виведення особливо витривалої породи коней одного разу, наприклад, провели схрещування молодих лошиць із самцями-зебрами. Експеримент не вдався — кобили навіть не вагітніли, тож від нього відмовились. Яким же було здивування, коли аж через кілька років, більше не маючи жодних контактів із зебрами, кобили почали народжувати… смугастих лошат. Зіставивши факти і, провівши ще низку досліджень, вчені дійшли висновку, що генофонд кобил був закладений їх першими самцями, зебрами. А згодом (вже не один десяток років тому) ті ж вчені довели, що ефект телегонії розповсюджується і на людей, причому у ще більш вираженій формі. Тож дівчата, які з легкістю ідуть на першу, позашлюбну близькість, обов’язково повинні знати — цей перший закладає генофонд їхніх майбутніх дітей, незалежно від того, коли і хто стане їх батьком! І якщо він був не кращих якостей, то вони передадуться і дітям. До речі, знаний дослідник родоводів багатьох як відомих, так і простих людей Ломброзо зробив висновок, що позитивні риси в такому випадку передаються значно меншою мірою, ніж негативні. Стосується це і хвороб, причому не для одного покоління. Схильність до алкоголізму, наприклад, може обійти дітей, але позначитися на онуках.
— Ви розповідаєте майже фантастичні речі. За роки ведення відповідної тематики в пресі я перечитала масу літератури про найрізноманітніші аспекти стосунків між жінкою та чоловіком, але про телегонію у людей дізналася вперше. І тут не все зрозуміло. Дочка моїх знайомих, наприклад, вийшла заміж зовсім не за того, із ким мала першу близькість, однак народила хлопчика, який, мов дві краплі води, схожий на свого батька, її чоловіка…
— Людина — не тварина, тому людська телегонія є набагато складнішим, а головне, ще малодослідженим явищем. Може, з певних причин сучасне суспільство і не зацікавлене у його глибокому, детальному вивченні. Але раніше, коли основні моральні устої ще були непохитними, недарма так ревно оберігали дошлюбну цнотливість дівчат, а тих, хто її не зберіг, назавжди таврували ганьбою.
А в прикладі, що ви навели, зовнішня схожість сина на фізіологічного батька, можливо, зовсім не виключає й успадкування хлопчиком певних якостей того незнайомого йому дяді, який був першим маминим мужчиною. Ймовірно, що людська телегонія включає в себе якісь складні впливи на рівні біоенергетики. Все це ще потрібно довго і скрупульозно досліджувати. Однак існування самого явища вже доведене однозначно. І я теж можу навести приклад. Не так давно оперував одну жінку, директора школи із сусідньої області. Так от, в її родині мав місце такий трагічний випадок. Чоловік залишив молоду дружину, бо вона народила темношкіре маля. Як потім зізналася матері, у неї справді був інтимний зв’язок з темношкірим хлопцем, але… ще кілька років до заміжжя, коли навчалася в одному з київських вузів.
— Леоніде Володимировичу, у вас величезний стаж роботи за спеціальністю, що має безпосереднє відношення до інтимної сфери життя. Чи багато, на ваш погляд, змінилось за цей час у ній з точки зору моральності?
— Якщо порівнювати моральність стосунків між хлопцями й дівчатами сьогодні і чотири десятки років тому, то це просто жахливо. Готуючи лекцію про телегонію, знайшов у літературі такий факт. Один із німецьких гінекологів, які під час Другої світової обстежували українських 16-20-річних дівчат перед їх відправленням на примусові роботи в Німеччину, коли виявив, що майже всі вони цнотливі, навіть офіційно звернувся до Гітлера. Мовляв, необхідно негайно починати переговори про перемир’я, бо народ такої високої моралі перемогти неможливо. Гітлер оскаженів, і лікаря розстріляли, а війну ми все-таки виграли. Однак із того часу відбувся страшний занепад основних моральних цінностей. Шлюб для багатьох перестав бути “тайною”, а став чимось схожим на контракт, який можна будь-коли розірвати. Звичними стали і дошлюбні та позашлюбні статеві стосунки. Бояться хіба що розголосу чи венеричних хвороб. Тим часом це загрожує непередбачуваними наслідками як для майбутнього родин цих людей, так і для генофонду всієї нації.
— Невже такі інтимні речі можуть мати настільки глобальні наслідки?
— Люди компетентні в цьому вже давно не сумніваються. У Сполучених Штатах, наприклад, після багаторічної пропаганди повної статевої свободи зараз відбувається потужний відкат до споконвічних моральних цінностей, і попит на цнотливих дівчат там теж зріс надзвичайно — американці злякалися виродження нації. Нам теж треба задуматися над своїм майбутнім, бо згубна спадковість злодіїв, ґвалтівників, збоченців і просто нечесних та підлих людей робить і продовжуватиме робити свою страшну справу.
Дата добавления: 2015-02-22; просмотров: 96 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |