Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

М О Л И Т В А

Няма по свят и по силен.

Нямам друг Бог освен теб

Моята молитва е тази вечер

Спасителю подай ми ти ръка.

О, Господи, Велик и Всемогъщи,

Велик и Всемокъщ си ти за мен,

Чудодеец и Творец си на доброто.

Ти знаеш всяка мисъл в мен.

И тази нощ изливам аз пред Тебе.

Душата си изпълнена с тъга.

С вяра сърцето си отварям.,

на колене в момента съм сега пред Теб

И само Ти чуваш във нощта

Моят глас, стенещ и зовещ

О, Господи прости на младостта

Прости ми греховете в тая нощ.

О, Господи, чуй зовът ми ТИ.

С духът си изпълни сърцето ми.

Надеждата в любов ти превърни

Сълзите с топъл вятър пресуши.

Че всяка моя стъпка грешка е,

Аз оставям в твоите ръце.

Моля те смили се ти над мен,

Съдбата ми е в твоите ръце!

 

Папа привет,

Снова мне пришла повестка придти и побеседовать со следователем КГБ Григоровичем в этот понедельник в 11.30 утра минского времени.

Так что вспомните в молитве.

Как вы там? как леля Мария и ее здоровье? привет всем и с Господом! Сергей Вашкевич.

Крепись Сережа, мы будем защищать тебя, как и всех граждан Беларусии от нарушения прав человека. КГБ Беларуси террористическая, преступная органiзация, это знают все. Эта организация служит инструментом тоталитарного, антинародного режима в Беларуси. Цитат от lechaims@gmail.com, на 12.09.2010 в 17:48:За повече информация: Михаил Вашкевич: 0882-273163, проф. д-р Иван Венев: 02-8701135, Борис Ташков: 02-4894545, 0878-479984, 0886-809662, Руси Стойков: 02-8725822; Йоло Денев: 02-8896618; Ангел Стефанов: 02/9832148.

СЪЮЗ НА ПИСАТЕЛИТЕ В БЪЛГАРИЯ основан от Иван Вазов в 1913 година, заличен от ``Народна власт``в 1946 година, возкресен от Слави Македонски в 2001 година. Председател на``Съюз на писателите в България``г-н Никола Илиев Статков; тел: 02/8733786, 0885/442778.

ПРЕДГОВОР. ПОЕЗИЯ И ЖИВОТ НА ТВОРЕЦА.

Предлагаме на уважаемия читател первата и малка стихозбирка от дълбоко изстраданата лирика и няколко капки художественна фантазия в обичайна стилистика, но с елементи на необичаен условен език.

СЪЮЗ НА ПИСАТЕЛИТЕ В БЪЛГАРИЯ основан от Иван Вазов в 1913 година, заличен от ``Народна власт``в 1946 година, возкресен от Слави Македонски в 2001 година. Председател на``Съюз на писателите в България``г-н Никола Илиев Статков; тел: 02/8733786, 0885/442778.

Заповядайте!

За итересуващите се от ЕКСКУРЗИИ

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Съюз на Писателите в България

THE WRITТERS UNION OF BULGARIА

Марта 2011 года. МИД Беларуси выступил с заявлением в связи с ракетно-бомбовыми ударами по Ливии, по поручению Президента А. Г. Лукашенко.«Ракетно-бомбовые удары по территории Ливии выходят за рамки резолюции Совета безопасности ООН № 1973 и противоречат ее главной цели — обеспечению безопасности мирного населения.

Республика Беларусь призывает государства, принимающие участие в военной операции, немедленно прекратить боевые действия, которые приводят к человеческим жертвам.




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 27 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Михаил Вашкевич-Болгария./Проект/.Закон Республики Беларусь:”Государственные языки на территории Беларуси”:www.worlduni.narod.ru , pisatel@tut.by | Закон Республики Беларусь:``За религиозная свобода``. | Что означает фамилия ВАШКЕВИЧ? | Посолството на мира удостоява с почетната титла”ПОСЛАНИК ЗА МИР”общественици, които в живота си са допринисли за мира и обединението, чрез живот за благото на обществото. | Уважаеми Г-н Бинев! | Michail Vashkevich: Слави БИНЕВ .Член на интергрупата "Екуменическа молитвена закуска" (от 2007 г.). Член на интергрупата Екуменическа молитвена закуска. | Foundation’’Democratic Belarus’’-Bulgaria; www.fdb-b1.narod.ru . | Регистрация на фирма. Желаете да започнете бизнес или да разширите своя, като учредите нова фирма, дъщерно дружество или обедините няколко. | Michail Vashkevich-Bulgaria; democratic.belarus@mail.bg | Фирма представляет интересы организации «Free Belarus Now», созданной родственниками арестованных оппозиционеров, активистов и журналистов. |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2024 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав