Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Курси та тести. Електронні додатки до підручників «Музичне мистецтво» для 7 класу

Зміст електронних додатків до підручника «Музичне мистецтво: підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів» спрямований не тільки на передання інформації, а й на формування особистості, її самореалізацію в процесі навчальної та творчої діяльності.

Завдяки розміщеним на сайті матеріалам з музичного мистецтва для 7 класу вчитель має можливість аналізувати з учнями художні твори, стилі або засоби виразності: голосно, тихо, повільно, швидко. Запропоновані в електронних додатках технології інтерактивного навчання, розроблені авторами Л. О. Хлєбниковою, Т. О. Наземновою, Н. І. Міщенко, Л. О. Дорогань, передбачають, що вчитель може самостійно обрати форми роботи з учнями.

Педагогічні умови застосування інтерактивних форм та електронних додатків сприяють створенню особистісно-діяльнісної ситуації в процесі вирішення навчальних завдань, ситуації успіху. Навчання музичного мистецтва дозволяє постійно використовувати такі форми роботи, як робота в парах. Це дозволяє звертати увагу на наповнення внутрішнього світу учнів, формування їхніх почуттів, вражень під дією музики.

В електронних додатках глибоко продумана організація музичного виховання, що благотворно впливає на розвиток художньо-образного мислення в процесі спілкування з музикою, в системі запитань і завдань, що допомагають розкрити образний зміст музичного мистецтва.

Тестування до 1–2-го семестрів та інші матеріали дозволяють налагодити діалог і варіанти творчих прочитань музичних творів. Учні здобувають знання й під час зіставлення музичних творів із творами інших видів мистецтва, засвоєння програмних музичних творів тощо.

Орієнтація на групову роботу та діяльність учнів у парах сприяє налагодженню взаємодії в групах, посиленню самостійності навчальної діяльності, рефлексивному підведенню підсумків.

Активним засобом розвитку творчої діяльності учнів є ігри, вокально-хорова робота. Центральною ланкою в педагогічному змісті електронного додатка є музичні ігри та матеріали для вокально-хорової роботи, що сприяють розвитку в учнів уміння чути, відчувати, розуміти емоційний внутрішній стан композитора та слухачів — своїх однокласників. Ці форми навчання допомагають дітям засвоювати соціальний досвід, причому не тільки теоретико-пізнавальний, а й досвід спілкування. Учні з особливим захопленням реагують насамперед на ефект музичного відтворення життєвих явищ і почуттів, з великим інтересом і задоволенням стежать за «перетворенням» музичного звучання на «пейзаж», «настрій», «портрет» людини тощо.

Матеріали, розміщені в електронних додатках для навчання музичного мистецтва в 7 класі, свідчать, що уроки можуть бути веселими і цікавими, й осяяні щастям обличчя ваших учнів будуть тому доказом.





Дата добавления: 2015-09-12; просмотров: 68 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Введение | ОФОРМЛЕНИЕ КУРСОВОЙ РАБОТЫ | Організація документального забезпечення вексельних операцій | Облік розрахунків короткостроковими векселями | Облік видачі і погашення короткострокового простого векселя | Облік індосаменту короткострокового векселя | Облік розрахунків довгостроковими векселями | ВИСНОВКИ | СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ | Нормативно-правові засади щодо обліку і аудиту розрахунків з оплати праці |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав