|
Підтема: Урок домашнього читання
Мета: Удосконалювати техніку читання.
Навчати майстерності публічного виступу.
Розвивати крос-культурну компетенцію.
Прищеплювати любов до читання.
Виховувати повагу до української та іноземних культур.
Обладнання: Підручник, зошит, CD-диск.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення ( 15 хв)
Привітання.
Повідомлення мети уроку.
Today we will read and discuss the text about the Sam’s sleep-over party. You will also present your TV diaries to the class.
Перевірка домашнього завдання.
Учні презентують свої проекти (Your Language Portfolio: Writing. SB p. 136, WB p. 65), а решта обговорює результати. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.
Уведення в іншомовну атмосферу.
а) Активізація лексичного матеріалу.
BRAINSTORMING
Учитель на дошці пише словосполучення CAN’T DO WIHTOUT ТНЕМ, а учні вголос пригадують слова й словосполучення, пов’язані з цим поняттям.
ІІ. Основна частина уроку (25 хв)
Тренування навичок читання.
Активізація комунікативної компетенції.
Бесіда вчителя з учнями.
At home you have read the text which is called “Sam's Sleep-Over Party'*. Who are the main characters of the story? Were there any new words? Were this text difficult to understand?
Етап читання.
A Cross-cultural Reading. SB p. 240 (a)
Read the story about Sam's sleep-over party and answer the following questions:
What did the girls do after dinner?
What kind of video did they see?
What impression did the movie make on the girls?
Перевірка розуміння тексту.
A Cross-cultural Reading. SB p. 241 (b)
Look and tell Sam's story.
A Cross-cultural Reading. SB p. 242 (c)
Discuss the following questions.
What TV programmes can keep children's eyes glued to the screen?
What is the educational value of science-fiction films / TV programmes?
What are some of the pluses of seeing the same movie / TV programme again?
What is on the minus side of watching TV in a big company?
What do you think of Sam's choice of the movie?
A Cross-cultural Reading. SB p. 242 (d)
Compare your television experience to that of the American girls in the story.
ІІІ. Заключна частина уроку (5 хв)
Домашнє завдання.
Підготуватися до контрольної роботи. Повторити лексико- граматичний матеріал усієї теми.
Підведення підсумків уроку.
Діалог вчителя з учнями.
What story were we discussing today? What moment in the story did you like most?
Урок 42
Підтема: Контрольна робота
Мета: Перевірити рівень мовної, граматичної, комунікативної та аудіативної компетенції.
Обладнання: Роздавальний матеріал, CD-диск.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення (10 хв)
Привітання.
Повідомлення мети уроку.
Today we will write a test to check your knowledge on the theme “Your Knowledge about the World”.
Уведення в іншомовну атмосферу.
а) Формування фонетичної компетенції.
Дата добавления: 2015-01-29; просмотров: 97 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |