Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

ДО НАПИСАННЯ КУРСОВИХ РОБІТ

Читайте также:
  1. Безробіття і його види. Соціально-економічна оцінка рівня безробіття.
  2. Безробіття як соціальний ризик
  3. Варіант 5. МІЖНАРОДНЕ МИТНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО КРАЇН СПІВДРУЖНОСТІ НЕЗАЛЕЖНИХ ДЕРЖАВ
  4. Визначення кошторисної вартості будівельно-монтажних робіт або капітального ремонту.
  5. Визначення техніко-економічних показників проекту виробництва робіт.
  6. ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ
  7. ДО НАПИСАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  8. За даними проведених розрахунків зробіть висновки.
  9. ЗАВДАННЯ ДЛЯ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ТА

ЗАХИСТУ КУРСОВОЇ РОБОТИ

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Курсова робота з дисципліни "Фінансовий аналіз" виконується в процесі вивчення даного курсу. Вона є підсумковою роботою, що передбачає поглиблення і закріплення теоретичних знань студентів при вивченні дисципліни "Фінансовий аналіз", вироблення навичок використання цих знань із залученням конкретних матеріалів.

Виконання курсової роботи важливо для підготовки виступів, доповідей студентських наукових праць. Творчий підхід до виконання курсової роботи сприяє формуванню у студентів навичок до наукових досліджень та прикладних розробок.

Курсова робота - результат поглибленого дослідження однієї з тем курсу. Курсову роботу виконують по наступним пунктам: вибір теми, підбор літератури, збір фактичного матеріалу і його систематизація, написання роботи, захист курсової роботи.

Курсові роботи виконуються під безпосереднім науково- методичним керівництвом кафедри "Обліку і аудиту". Наукові керівники по підготовці, перевірці і захисту курсових робіт затверджуються кафедрою.

 

ЦІЛІ ТА ВИМОГИ, ЯКІ ПРЕД”ЯВЛЯЮТЬСЯ

ДО НАПИСАННЯ КУРСОВИХ РОБІТ

Ціль написання курсової роботи - забезпечення участі кожного студента в науково-дослідницькій роботі та одержання більш глибоких і міцних знань по дисципліні.

До курсових робіт по дисципліні "Фінансовий аналіз" пред'являються наступні вимоги:

І/ Курсова робота повинна бути написана самостійно й відрізнятися критичним аналізом досліджуваних питань. Матеріал літературних джерел /підручників, монографій, статей і т.п./ повинний бути викладений словами автора.

2/ Курсова робота являє собою рукописний текст обсягом 30-40 сторінок, написаних на стандартних аркушах. Сторінки повинні бути пронумеровані, текст треба писати на одній стороні листа, залишати місце для приміток наукового керівника.

Курсову роботу студент підписує, зазначивши дату подання на кафедру.

3. Курсова робота повинна вміщати аналітичні таблиці, схеми, діаграми, а також цифрові приклади, графіки, що характеризують динаміку основних показників фінансової діяльності суб'єктів господарювання.

 

ВИБІР ТЕМИ КУРСОВОЇ РОБОТИ.

При виборі теми курсової роботи студент керується примірною тематикою, затвердженою кафедрою (Додаток А).

Вимоги і критерії, які висуваються до теми курсової роботи:

- її актуальність, тобто важливість, злободенність, необхідність у теперішній час.

- практичне значення;

Вибираючи тему курсової роботи, необхідно враховувати наступне:

- ступінь розвитку в науковій літературі;

- наявність публікацій у навчальній, науковій і періодичний літературі;

- зацікавленість студента в розробці даного напрямку;

- необхідність та можливості розробки практичних порад у цілях поглиблення теорії чи дослідження практичних результатів.

По узгодженню з керівником студент може змінити назву теми курсової роботи /розширити, звузити її/ чи запропонувати для розробки іншу тему, не зазначену в примірній тематиці кафедри.

 

СКЛАДАННЯ ПЛАНУ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Успішне написання курсової роботи багато в чому визначається правильно складеним планом. Приступаючи до складання плану, необхідно знову ретельно продумати назву теми, усвідомити зміст майбутньої роботи, її границі. В міру деталізації плану визначається внутрішній зв'язок його пунктів. Первісний план у процесі дослідження може уточнюватися. Іноді вимагаються і кардинальні зміни, що, однак не дуже бажано, хоча у вийняткових випадках може мати місце.

Структура плану визначається обсягом і складністю дослідження, ніж ширше коло розглянутих питань, тим детальніше повинний бути план, що забезпечує внутрішню погодженість роботи.

План курсової роботи складається студентом самостійно і затверджується. У плані курсової роботи рекомендується давати не тільки назви розділів /глав/, але і розбити їх на окремі питання /параграфи/. Це дозволяє запобігти пропуску важливих питань, виключаючи повторення при викладі матеріалу, а також опустити другорядні питання, що не повинні висвітлюватися в курсовій роботі. Основна увага повинна бути зосереджена на розгляді проблемних /перспективних/ питань.

Структура курсової роботи може бути надана в таким шляхом:

- Вступ;

- Назва розділів /глав/ з поділенням їх на параграфи;

- Закінчення;

- Список використаної літератури;

- Додатки.

Кількість розділів, глав, параграфів у курсовій роботі не обмежується, але рекомендується три глави, кожна з який розбивається на три параграфи.




Дата добавления: 2015-04-11; просмотров: 91 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

<== 1 ==> | 2 | 3 | 4 | 5 |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.731 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав