Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Створення веб-сторінки та тип її оформлення.

Читайте также:
  1. Інструменти створення та редагування контурів. (Інструменти групи Pencil, групи Pen, Paintbrush, Reshape). Творча робота “Біонічна стилізація”.
  2. Інтерфейс програми. Інструменти виділення. Створення геометричних примітивів. Творча робота “Композиція із геометричних фігур”.
  3. Історія створення
  4. Правове регулювання реорганізації банків і створення нових.
  5. Правове регулювання створення банку.
  6. Правові регулювання створення банківського об’єднання та їх характеристика.
  7. Робота з групою об’єктів. Логічні операції з об’єктами. Творча робота “Створення композиції з предметів побуту в стилі аплікації”.
  8. Створення бази даних
  9. Створення варіантів використання в середовищі Rational Rose.

Технологія створення сайту в системі UcoZ

В Інтернет-браузері відкриваємо сторінку www.ucoz.ua. Натис­каємо на кнопці Створити сайт. Потрапляємо на реєстраційну форму користувача, яку заповнюємо, відповідно до запропонова­них запитань.

Наступний крок — натиснути на кнопці Реєстрація.

Після заповнення форми ви отримаєте глобальний профіль у системі uNet, що дасть вам можливість створювати будь-яку кіль­кість сайтів у системі UcoZ.

Якщо всі дані введено правильно, ви переходите до сторінки, яка вимагає підтвердження e-mail адреси (лист для підтвердження вам надіслано на вашу поштову скриньку, яку ви вказали під час реєстрації).

Підтвердивши e-mail адресу, ви переходите до вікна, у якому потрібно ввести секретний реєстраційний код, зображений на кар­тинці поряд.

Наступний крок — заповнення веб-топа користувача. Спочатку ви повинні встановити окремий пароль для веб-топа, який знадоби­ться для додаткового захисту вашої інформації.

На наступному кроці по­трібно придумати та вписа­ти адресу сайту, вибравши той хостинг, який пропонує UсоZ. До речі, він налічує 18 імен і містить українські до­мени. Усе, ваш сайт успішно створено, про що й повідо­мить система.

Щоб створити розділ на Ucoz –сайті потрібно зайти під логіном і паролем адміністратора сайту. Обрати Пункт «Общее» - «Вход в панель управления». Потім в контекстному меню(рис.1) обрати пункт «Каталог статей» - «Управление категориями» - натиснути кнопку «Добавить категорию».

Після створення категорії обираємо її натискуванням і натискаємо кнопку «Добавить материал».

Додавання статті. Післе натискування кнопки «Добавить материал» в відповідній категорії перед нами відкриється вікно(рис.2). Тут ми вносимо назву статті, короткий зміст і саму статтю.

Рис. 2

Рис. 3
Для форматування документа ми використовуємо значки (рис.3).

В –це жирность тексту, U – це підкреслювання, і – це курсив, вирівнювання, нумеровані списки і відступи позначаются так

Натиснувши на цей значок ми відкриємо повну можливіть форматування тексту, вирівнювання тексту, межі і заливки тексту і таблиць, а натиснувши на ці кнопки в панелі ми змінимо шрифт тексту і розмір.

Кнопки означають відповідно предпросмотр, вставку з буфера обміну, повернення чи повтор дії.

Кнопки означають зміну кольору тексту і фону під текстом відповідно.

Кнопки означають відповідно вставку гіперссилки, картинки, флеш і таблиці.

Кнопки означають відповідно вставку символа з таблиці символів, вставку лінії, видалення текста, видалення форматування тексту, html – код документу.

Для додавання картинки в документ. натискаємо значок в панелі інструментів, обираємо у новому вікні (рис.4) значок папки після чого відкривається ще одне вікно окно(рис.5)

 

 

В даному вікні обираємо пункт «Выбирите файл»

Після чого обираємо на комп’ютері картинку і натискаємо на кнопку «Загрузить файл». Після цих дій наша картинка з’являється в «Файлах форума.», де ми на неї натискаємо і переходимо знову на рис.4 (автоматно), після чого ми натискаємо кнопку «Іnsert» і наша картинка автоматично вставляєтся там, де знаходиться ваш курсор.

Для збереження документа натискаємо внизу сторінки кнопку «Добавить».

Для додавання різних документів в формате word, pdf, exe натискаємо в меню сайта пункт «Общее» - «Главная страница», вводимо пароль і секретний код, і в меню рис. 6

обираємо пункт «Файловый менеджер», там обираємо кнопку «Выбрать файл»

після чого обираємо файл на комп’ютері, натискаємо кнопку «Загрузить файл», після завантаження на сервер файлу ви можете створити в Каталозі файлів матеріал і додати ваш документ натиснувши кнопку (гіперпосилання), далі натиснувши на значок папки обрати потрібний файл і натиснути кнопку «Іnsert».




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 84 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Хід роботи | Розроблення моделі в Simulink | Умова роботи | Схема електрична принципова | Лабораторна робота № 2 | Схема електрична принципова |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав