Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Створення варіантів використання в середовищі Rational Rose.

Читайте также:
  1. HAVING GIVEN GREAT OFFENCE BY WRITING IN PROSE...
  2. UML диаграммы в Rational Rose
  3. WHAT IS UNIQUE ABOUT RATIONAL CHOICE ANALYSIS?
  4. Альтернативне використання транспорту.
  5. Введение в Rational Rose
  6. Використання екранно-звукових засобів навчання
  7. Використання комп’ютера в навчальному процесі
  8. Використання модального дієслова Can
  9. ВИКОРИСТАННЯ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
  10. ВИКОРИСТАННЯ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ ШКІР

Робота над проектом в середовищі Rational Rose починається з загального аналізу проблеми та побудови діаграми варіантів використання, який відображає функціональне призначення проектованої програмної системи. Загальні рекомендації щодо будови діаграми варіантів використання були розглянуті в розділі 4.

Для розробки діаграми варіантів використання в середовищі Rational Rose необхідно активізувати відповідну діаграму у вікні діаграми. Це можна зробити різними способами:

Розкрити представлення варіантів використання в браузері (Use Case View) і двічі клацнути на піктограмі Main (Головна).

Через пункт меню Browse-Use Case Diagram (Браузер-Діаграма варіантів використання).

При цьому з'являється спеціальна панель інструментів, що містить піктограми, характерні для розробки діаграми варіантів використання (рис. 2.1).

Рис. 2.1. Зовнішній вигляд спеціальної панелі інструментів для діаграми варіантів використання

На цій панелі інструментів присутні всі необхідні для побудови діаграми варіантів використання елементи. Призначення окремих кнопок панелі можна дізнатись із спливаючих підказок. Для додавання елемента потрібно натиснути кнопку із зображенням відповідної піктограми, після чого клацнути мишею на вільному місці діаграми. На діаграмі з'явиться зображення вибраного елемента з маркерами зміни його геометричних розмірів і запропонованим середовищем ім'ям за умовчанням.

Ім'я елемента може бути змінено розробником або відразу після розміщення елемента на діаграмі, або в ході подальшої роботи над проектом. Клацанням правою кнопкою миші на вибраному елементі викликається контекстне меню елемента, серед опцій якого є пункт Open Specification (Відкрити специфікацію). У цьому випадку активізується діалогове вікно зі спеціальними вкладками, в поля яких можна занести всю інформацію по даному елементу.

Приклад побудованої таким способом діаграми варіантів використання може мати наступний вигляд (рис. 2.2).

 

Рис.2.2. Діаграма варіантів використання для системи реєстрації

Діаграма варіантів використання є високорівневим поданням моделі, тому вона не повинна містити надто багато варіантів використання і акторів. У подальшому побудована діаграма може бути змінена додаванням нових елементів, таких як варіанти використання і акторів або їх видаленням. Для видалення елементу не тільки з діаграми, але і з моделі в цілому необхідно виділити видаляється елемент на діаграмі і скористатися пунктом меню Edit-DeIete from Model.

При роботі зі зв'язками на діаграмі варіантів використання слід пам'ятати про призначення відповідних зв'язків.




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 236 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Упражнение 10. Добавление связей | Лабораторная работа № 6. Проектирование системы | Моделирование распределенной конфигурации системы | Упражнение 11. Создание диаграммы размещения системы ре­гистрации | Цель работы: Детальное проектирование классов | Все элементы состояния можно добавить с помощью вкладки Detail окна спецификации состояния. | Упражнение 14. Проектирование реляционной базы данных | Реализация системы | Генерация кода | Завдання |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав