Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Налаштування мережі, доступу в Інтернет, загальних ресурсів і друку

Читайте также:
  1. Банківські правочини пов’язані з формуванням грошових ресурсів: загальна характеристика
  2. Бездротова точка доступу
  3. Види інформаційних ресурсів та їх характеристика
  4. Виробничий потенціал та обмеженість ресурсів
  5. Власність проти доступу
  6. Встановлення принтера та налагодження його друку
  7. Класиф запасів та ресурсів за вивченістю та промисловим значенням
  8. Контроль доступу до контрольованої та інших зон обмеженого доступу аеропорту (аеродрому), ПС
  9. М.Багдановіч – крытык. Асноўныя тэмы і жанры выступлення ў друку (на прыкладзе 3-5 артыкулаў).
  10. Материал из свободной русской энциклопедии «Традиция» [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://traditio.ru/wiki/%D0%90%D1%82%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80.

У цілому процес налаштування локальної мережі після того, як установка параметрів Wi-Fi завершена аналогічна настройці провідної мережі, яку ми докладно розглядали вище. Тут ми зупинимося лише на ключових моментах налаштування мережі, зокрема - автоматичної настройки.

У наступному прикладі ми налаштуємо Ad-Hoc-мережу, причому, один з її комп'ютерів буде використовуватися як шлюз для доступу до Інтернету.
Для початку запустимо «Мастер настройки сети» на тому комп'ютері, який буде служити шлюзом. Відповімо «Дальше» на питання майстра до тих пір, поки він не запитає про спосіб підключення до Інтернету. Це дуже важливий етап налаштування (рис. 12) - виберемо тут пункт «Этот компьютер имеет прямое подключение к Интернету…»

Рис. 12. Налаштування шлюзу

 

Далі «Мастер» запитає про те, через яке з'єднання здійснюється вихід в Інтернет - виберемо «Интернет-соединение» (воно, в нашому випадку, налаштований на користування модему. Потім майстер задасть питання про мережеві підключення - виберемо адаптер бездротової мережі.
У вікні введення імені комп'ютера і робочої групи можна залишити все за умовчанням, натиснувши на кнопку «Дальше». Якщо ви все ж захочете призначити ім'я комп'ютера та ім'я робочої групи самостійно - пам'ятаєте, що комп'ютери для успішної взаємодії один з одним повинні мати різні імена і належати до однієї робочої групи.

Коли комп'ютер, який виступає в ролі шлюзу, налаштований, можна переходити до інших комп'ютерів мережі. На них ми теж запускаємо Майстер настроювання мережі, але там, де «Мастер подключения к Интернету» запитає про підключення до Інтернету (тобто у вікні, аналогічному, зображеному на рис. 12.) - Вибираємо пункт «Этот компьютер подключён к Интернету через другой компьютер сети или шлюз», а все інше можна залишити за замовчуванням.

Нагадаю, що для налаштування Internet Explorer'а на роботу із загальним підключенням (робити це треба на машинах, які підключаються до Інтернету через шлюз) вам треба буде запустити «Мастер подключения к Интернету», установити в його вікні «Тип сетевого подключения» параметр «Подключить к Интернету», в наступному вікні – «Установить подключения вручную», а у відповідь на питання "Каким образом подключимся к Интернету?" вибрати «Через постоянное высокоскоростное подключение».

Якщо ви правильно скористалися Майстром налаштування мережі і Майстром підключення до Інтернету - як результат ви отримаєте працюючу мережу з можливістю виходу в Інтернет через загальне підключення, з автоматично встановленими мережевими принтерами і загальними ресурсами.

Тепер давайте розглянемо процес налаштування Wi-Fi-з'єднань в Windows 98 і в інших версіях Windows.




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 100 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Вибір обладнання | Бездротова точка доступу | Wi-Fi-антени і відстань зв'язку | Налаштування бездротових Infrastructure-мереж |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав