Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

II рівень

Читайте также:
  1. II рівень
  2. II рівень
  3. Базовий рівень підготовки
  4. Другий рівень
  5. Еволюція наукових поглядів на рівень життя населення
  6. Значення Кс до 0,20 свідчить про низький рівень спеціалізації господарства; 0,21-0,40 — середній; 0,41–0,60 — високий; 0,61 і більше — для поглибленої спеціалізації господарства.
  7. І РІВЕНЬ
  8. І рівень
  9. ІІ РІВЕНЬ

6. Принципи системного проектування, їх суть.

Системне проектування повинно базуватися на системному підході. На сьогоднішній день можна стверджувати, що відомий його повний склад і зміст стосовно до проектної діяльності, однак можна сформулювати найбільш важливі з них: Практична корисність: діяльність повинна бути цілеспрямованої, спрямованою на задоволення дійсних потреб реального споживача або певної соціальної, вікової чи іншої груп людей; діяльність повинна бути доцільною. Важливо розкрити причини, що перешкоджають використанню існуючих об'єктів для задоволення нових потреб, виявити викликають їх ключові протиріччя і сконцентрувати зусилля на вирішенні головних завдань; діяльність повинна бути обгрунтованою і ефективною. Розумним буде використання не будь-якого рішення задачі, а пошук оптимального варіанту; Єдність складових частин: доцільно будь-який об'єкт, складний чи він чи простий, розглядати як систему, всередині якої можна виділити логічно пов'язані більш прості частини - підсистеми, єдність приватних властивостей яких і утворює якісно нові властивості об'єкта-системи; розроблювальні об'єкти призначені для людей, ними створюються та експлуатуються. Тому людина також зобов'язаний розглядатися в якості однієї з взаємодіючих систем. При цьому повинно прийматися до уваги не тільки фізична взаємодія, але і духовно-естетичний вплив; зовнішня, або як її ще називають - життєве середовище, також повинна розглядатися в якості системи, взаємопов'язаної з проектованим об'єктом; Змінність в часі: облік етапів життєвого циклу об'єкта; облік історії та перспектив розвитку та застосування розроблювального об'єкта, а також галузей науки і техніки, на досягнення яких базуються відповідні розробки. 21:20:19  
водоспадна модель життэвого циклу. Водопадна (каскадна, послідовна) модель Водопадна модель життєвого циклу (англ. waterfall model) Була запропонована в 1970 р. Уїнстоном Ройсом. Вона передбачає послідовне виконання всіх етапів проекту в строго фіксованому порядку. Перехід на наступний етап означає повне завершення робіт на попередньому етапі. Вимоги, визначені на стадії формування вимог, суворо документуються у вигляді технічного завдання і фіксуються на весь час розробки проекту. Кожна стадія завершується випуском повного комплекту документації, достатньої для того, щоб розробка могла бути продовжена іншою командою розробників.    

 

 

7. Водоспадна модель життєвого циклу. Її переваги та недоліки. Коли слід використовувати водосопадну модель?

Етапи проекту відповідно до каскадної моделлю:
Формування вимог;
Проектування;
Реалізація;
Тестування;
Впровадження;
Експлуатація та супровід.

Переваги:
Повна і узгоджена документація на кожному етапі;
Легко визначити терміни і витрати на проект.

Недоліки:

У Водоспадної моделі перехід від однієї фази проекту до іншого передбачає повну коректність результату (виходу) попередньої фази. Однак неточність вимозі або некоректна його інтерпретація в результаті призводить до того, що доводиться "відкочуватися" до ранньої фази проекту і необхідна переробка не просто вибиває проектну команду з графіка, але призводить часто до якісного зростання витрат і, не виключено, до припинення проекту в тій формі, в якій він спочатку замислювався. На думку сучасних фахівців, основне оману авторів Водоспадної моделі полягає в припущеннях, що проект проходить через весь процес один раз, спроектована архітектура хороша і проста у використанні, проект здійснення розумний, а помилки в реалізації легко усуваються в міру тестування. Ця модель виходить з того, що всі помилки будуть зосереджені в реалізації, а тому їх усунення відбувається рівномірно під час тестування компонентів і системи. Таким чином, Водопадна модель для великих проектів мало реалістична і може бути ефективно використана тільки для створення невеликих систем.

 




Дата добавления: 2015-09-09; просмотров: 69 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

1 | 2 | 3 | 4 | <== 5 ==> | 6 |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.005 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав