Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Вимоги до ручних інструментів

Читайте также:
  1. Б) Вимоги до вимови дошкільників
  2. Вибір інструментів комунікаційного впливу.
  3. Вимоги безпеки
  4. Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях
  5. Вимоги безпеки до майстерень.
  6. Вимоги безпеки перед початком роботи
  7. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  8. Вимоги безпеки після закінчення роботи.
  9. Вимоги до з'єднувачів
  10. Вимоги до заяви

Фарбування вважається завершальним етапом оздоблювальних робіт, для якого є величезна безліч лакофарбових матеріалів високої якості. Однак, якість фарбування сильно залежить від використовуваного інструменту.

До якості малярного інструменту пред'являються певні вимоги. Наприклад, пензлики повинні добре утримувати фарбу і наносити її на оброблювану поверхню рівномірно. Головним елементом кисті є щетина. Найкращими пензликами вважаються ті, які виготовляються з хребтової щетини. В даному випадку волоски мають форму конуса, що дозволяє набирати на щітку достатню кількість фарбувального складу, що не розбризкувати його, а в підсумку отримувати ідеально пофарбовану поверхню.

Довговічність інструменту залежить від догляду за ним. Щоб пензлики могли служити якомога довше і добре справлятися зі своїм призначенням, необхідно дотримуватися певних правил догляду за ними. Наприклад, нові кисті або ті, які давно не використовувалися, перед фарбувальними роботами треба промити за допомогою мила та гарячої води, щоб видалити зламані волоски і пил. Потім їх треба віджати і висушити.

Під час роботи також треба вміти користуватися пензлем правильно. Не всім відомо, що круглі кисті треба в руці періодично обертати в процесі фарбування, щоб щетина стирається по всьому колу рівномірно. Малярі радять натискати на кисть не дуже сильно, тому що в противному випадку щетина стирається набагато швидше.

 
 





Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 73 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
I. Вступ| Догляд за малярними кистями

lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав