Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Захист випускної роботи

Допущені до захисту роботи з відзивом керівника, рецензією та довідкою про проходження нормо-контролю направляються на захист у державну екзаменаційну комісію (ДЕК).

Захист випускних робіт проводиться на відкритому засіданні ДЕК. Розклад роботи ДЕК, узгоджений з головою комісії, затверджується заступником директора з навчальної роботи на підставі подання декана факультету банківських технологій і доводиться до загального відома не пізніше, як за місяць до початку захисту випускних робіт.

Готуючись до захисту роботи, студент складає тези виступу, оформлює ілюстративний матеріал, обмірковує відповіді на зауваження, вказані у рецензії керівника.

Тривалість захисту випускної роботи не повинна перевищувати 10 хвилин. Для розкриття змісту випускної роботи студенту надається не більше 5 хвилин.

У своєму виступі студент повинен відобразити:

- актуальність теми дослідження;

- результати проведеного аналізу за обраною темою;

- конкретні пропозиції щодо вирішення проблеми або напрями удосконалення відповідних процесів з обґрунтуванням можливості їх реалізації в реальних умовах.

Під час доповіді слід звертатися до ілюстративного матеріалу, коротко пояснюючи його зміст. Текст і цифровий матеріал на слайдах повинні бути достатнього розміру, щоб їх можна було легко читати присутнім під час захисту.

У виступі не повинно бути загальних відомостей, теоретичних положень, що містяться у літературних або нормативних документах, оскільки вони не є предметом захисту. Особливу увагу необхідно сконцентрувати на власних розробках, висновках і рекомендаціях, відповідях на зауваження рецензента.

Після виступу студент відповідає на питання, задані йому рецензентом, а також присутніми на захисті. На зауваження випускник повинен дати аргументовану відповідь. Після цього слово надається науковому керівникові для характеристики й оцінки роботи.

Під час захисту ведеться протокол засідання ДЕК. Окремо відзначається думка членів ДЕК про практичну цінність і рекомендації щодо використання пропозицій автора.

Загальний час захисту роботи не повинен тривати довше 30 хвилин у середньому на одного студента.

Після обговорення підсумків захисту, приймаючи до уваги рівень теоретичної, наукової і практичної підготовки студента, виноситься рішення ДЕК про оцінку знань студента, виявлених при захисті випускної роботи, та про присвоєння (не присвоєння) випускнику відповідної кваліфікації і видачу (не видачу) йому державного документа про освіту (кваліфікацію).

Таке рішення приймається державною комісією на закритому засіданні відкритим голосуванням звичайною більшістю голосів членів комісії, котрі брали участь в засіданні.

Результати захисту випускних робіт оголошуються у цей же день після оформлення протоколів засідання державної комісії.

Випускники, які одержали під час захисту незадовільні оцінки, відраховуються з вузу, отримуючи академічну довідку.

У випадках, коли захист випускної роботи визнається незадовільним, державна комісія встановлює, чи може студент подати на повторний захист ту саму роботу з доопрацюванням, чи він зобов’язаний опрацювати нову тему, визначену відповідною кафедрою.

Студент, який не захистив випускну роботу, допускається до повторного захисту протягом трьох років після закінчення вищого навчального закладу.





Дата добавления: 2015-09-12; просмотров: 56 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

РОЗДІЛ 1 ОСНОВНІ ЕТАПИ РОБОТИ | Добір і аналіз джерел інформації за обраною темою | Написання й оформлення випускної роботи | РОЗДІЛ 3 ОРІЄНТОВНА ТЕМАТИКА ВИПУСКНИХ РОБІТ | РОЗДІЛ 4 КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ВИПУСКНОЇ РОБОТИ ТА УМОВИ ПРИСВОЄННЯ СТУДЕНТУ-ВИПУСКНИКУ КВАЛІФІКАЦІЇ | ДОДАТКИ | Результати оцінювання випускної роботи | РЕЦЕНЗІЯ | РЕФЕРАТ | ДОВІДКА |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.345 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав