Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

ГОУ ВПО Росздрава

Читайте также:
  1. ГОУ ВПО КрасГМА Росздрава
  2. ГОУ ВПО Саратовский ГМУ Росздрава им. В.И.Разумовского

Налоговое производство — это отдельная подсистема налогового права, представляющая собой установленную законодательством совокупность способов, средств, технических приемов, методов и методик, с помощью которых налогоплательщик исполняет свою обязанность и которые определяют порядок исполнения юридических обязательств субъектов налоговых отношений.

Виды налогового производства:

1) Производство по исполнениюи обеспечению обязанностей по уплате налогов и сборов, основание возникновения данной обязанности(ст.44) явл. Такие юр.факты с которыми связывается обязанность по уплате налогов и сборов.

2) Налогово-контрольное производство в соответствии со ст 82, налоговым контролем признается деятельность уполномоченных органов по контролю за соблюдением налогоплательщиками, плательщиками сборов законодательства о налогах и сборах. Налоговый контроль выражается в проведении налоговых проверок(комеральная и выездная проверки)

3) Производства по делам о налоговых правонарушениях

4) Производство по жалобам граждан на незнакомые действия органов налогового администрирования и их должностных лиц и иными фед.законами

 

 

 

 

Планування фонду оплати праці школи.

2. Планування інших поточних витрат по кошторису школи.

 

Планування витрат та фінансування школи з місцевих бюджетів здійснюється згідно кошторису школи за економічною класифікацією:

x оплата праці працівників бюджетних установ

x нарахування на заробітну плату

x придбання предметів постачання і матеріалів, оплата послуг та інші видатки

x видатки на відрядження

x оплата комунальних послуг та енергоносіїв

x придбання обладнання і предметів довгострокового користування

x капітальне будівництво (придбання)

x капітальний ремонт, реконструкція та реставрація.

 

Інші витрати по кошторису школи

Таблиця

    Склад витрат Методика розрахунку
  Нарахування на заробітну плату –збір на обов’язкове державне пенсійне страхування; –збір на обов’язкове соціальне страхування (на випадок безробіття, при тимчасовій втраті працездатності, від нещасних випадків на виробництві) Фонд оплати праці по кошторису Х Норматив відрахувань (%)
  Придбання предметів і матеріалів –закупівля матеріалів, канцелярського обладнання, предметів для поточних господарських потреб, довідкової офіційної періодичної літератури, навчальні витрати.   –продукти харчування для пільгового контингенту та учнів І-ІV класів По кожному виду витрат множенням Норми витрат на одиницю (учня або клас) на кількість розрахункових одиниць (кількість учнів або класів)   Норма витрат на одного учня в день (в грошовому виразі) Х кількість учнів пільгового контингенту та учнів І-ІІ класів Хкількість днів харчування.
  Оплата послуг з утримання бюджетних установ –послуги зв’язку, поточний ремонт будівель приміщень, обладнання, технічне обслуговування обладнання, утримання в чистоті приміщень, тощо По кожному виду витрат на основі діючих тарифів та обсягу послуг
  Оплата комунальних послуг та енергоносіїв –оплата теплопостачання водопостачання і водовідведення, електроенергії, природного газу, інших комунальних послуг Множенням діючих цін, тарифів на обсяги послуг (з урахуванням норм витрат)
  Придбання обладнання і предметів до-вгострокового користування –придбання столів, стільців, інших канцелярських меблів, транспортних засобів, т.п. Вартість одиниці обладнання Х кількість обладнання (в межах виділених бюджетних асигнувань, з урахуванням норм забезпеченості та терміну дії обладнання)
  Капітальний ремонт –перелік робіт з капітального ремонту В окремому кошторисі за звичайною методикою.

 

Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв є найбільшими за обсягом і містять переважно видатки на оплату теплопостачання, водопостачання і водовідведення, постачання електроенергії, природного газу. Розраховуються вони у процесі планування кожний окремо, а інші види енергоносіїв та комунальних послуг, як правило, в загальній сумі входять до елементів витрат «Оплата інших комунальних послуг та енергоносіїв» (код 1165).

Серед видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв найбільшою є питома вага витрат, пов’язаних з опаленням будівель (приміщень). Їх величина і методи планування залежать насамперед від системи теплопостачання (опалення) будівель. Зараз бюджетні установи користуються послугами теплоцентралей або мають власне (пічне чи котельне) опалення. У першому випадку сума видатків бюджетної установи визначається відповідно до укладеної угоди з опалювальною організацією, в другому — плановий розрахунок складніший: видатки на опалення розраховуються згідно з установленими нормами витрат палива, діючих цін і тарифів на нього, даних про кубатуру опалювальних приміщень.

У розрахунках бюджетних асигнувань на опалення одним з найважливіших показників є показник об’єму (кубатури) приміщень. Кубатура будівель визначається за зовнішнім обміром. Слід мати на увазі, що при плануванні видатків на опалення цей показник відрізняється від аналогічного показника, який використовується під час планування видатків на капітальний ремонт будівель і споруд. Різниться і методика їх використання.

Кубатура опалювальних приміщень визначається за формулою:

,

де В0 — середньорічна кубатура будівель, за якою визначаються видатки на опалення;

В1 — кубатура будівель на початок року;

В2 — кубатура будівель на кінець року;

М1 — тривалість опалювального сезону в місяцях;

М2 — число місяців опалювального сезону, протягом яких функціонує нова кубатура.

Потреба в паливі розраховується окремо на опалення будівель, приготування (розігрів) їжі, кип’ятіння води тощо. Ця потреба визначається в кілограмах умовного палива на 1 м3 будівель за зовнішнім обміром, а при пічному опаленні — на 1 м3 опалювальної площі. Норми витрат умовного палива встановлюються, як правило, обласними органами державної влади. Переведення умовного палива в натуральне (сорт вугілля, мазуту, дров та ін.) здійснюється за встановленими коефіцієнтами. Якщо установа одержує один вид палива, то потреба визначається за нормами на цей вид палива, без застосування таких показників, як умовне паливо і коефіцієнти переведення. При використанні двох і більше видів палива попередньо визначається питома вага кожного виду в загальній кількості палива.

Норми витрат палива для приготування (розігріву) їжі, санітарно-гігієнічних та інших потреб установлюються в кілограмах на одного учня, одне ліжко чи інші розрахункові одиниці в рік.

Загальна сума видатків на паливо визначається множенням потреби в паливі на вартість 1 т або 1 м3 палива і додаванням до одержаного добутку вартості його перевезення та вартості рубання дров.

 

Питання для самоконтролю:

1. Визначити складові фонду оплати праці школи.

2. Як розраховується середня заробітна плата та кількість педставок по групі класів?

3. Як здійснюється планування видатків за поточними статтями?

1. Як здійснюються розрахунок витрат на опалення при центральному опаленні та індивідуальному?

 

ГОУ ВПО Росздрава




Дата добавления: 2014-12-15; просмотров: 147 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав