Студопедия  
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Вимоги до структури елементів розрахунково-пояснювальної записки

Читайте также:
  1. IV. Вимоги до зберігання вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного
  2. V. Вимоги до транспортування вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного
  3. Аналіз динаміки та структури операційних витрат страхових компаній
  4. Аналіз динаміки та структури пасивів страхових компаній за 2010-2012 рр.
  5. Аналіз складу, структури та динаміки дебіторської заборгованості
  6. Аналіз структури та динаміки грошової маси. Купюрний склад грошової маси.
  7. База данных – это поименованная совокупность структурированных данных некоторой предметной области.
  8. Банк России, определяя путь реструктуризации ком.банков, счел необходимым разделить банки на 4 группы, определив возможности их выхода из кризиса и место в послекризисной БС.
  9. Биологическое структурирование воды
  10. Біогеохімічні цикли основних хімічних елементів

Задачи:

- стимулировать гибкое ролевое поведение и смену ролей;

- развивать умение использовать способ условного выполнения действия с сюжетными игрушками, предметами-заместителями, соединяя усвоенные ранее игровые умения с новыми;

- прививать вкус к динамичному развертыванию сюжета в процессе игры за счет включения новых персонажей и смены игровых ролей в рамках той или иной смысловой сферы;

- устанавливать разнообразные связи в игре.

 

Методика руководства.

Воспитатель: «Скоро праздник. Многие хотят пошить новые платья, красивые наряды. Это можно сделать во вновь открытом ателье».

Готовит все необходимое.

«Я приемщица. Принимаю заказы».

Если не подходит ребенок, начинает «принимать заказ», идет ролевой диалог с куклой (бумажной).

«Шьет» (рисует) новое платье для «заказчика» (куклы), при этом обозначает свою новую роль – «швея».

Вся игра носит характер свободной импровизации.

Подходят дети, вливаются в игру.

Воспитатель спрашивает: «Ты кто будешь?» Кто-то выбирает роль приемщицы, швеи, заказчиков.

Воспитатель «замыкает» детей друг на друге. Поощряет, если они меняют роли.

Воспитатель берет на себя новую роль – «золушки». Обозначает ее (объявляет). Говорит, что очень хочет поехать на бал во дворец. Спрашивает: «Кто же может мне помочь?» Могут откликнуться работники ателье, а могут появиться и «волшебница». «Золушки» шьют красивый наряд. Она спрашивает: «Кто еще поедет на бал». Идет ролевой диалог (импровизация).

Воспитатель передает свою роль «золушки» ребенку, опять «замыкает» детей в «ролевой связке», выходит из игры.

Дети продолжают игру самостоятельно.

Со стороны воспитателя могут быть советы («погладить платье», «купить украшения в магазине» и т.д.), предложения (сменить роль), вопросы («Ты кто теперь будешь?») и т.д.

 

Примечание.

Дидактическая или можно писать совместная сюжетно-ролевая игра воспитателя с детьми, организованная по методике Н.Я. Михайленко и Н.А. Коротковой, является одной из самых эффективных, приемлемых форм руководства сюжетно-ролевыми играми на педагогической практике в ДОУ.

 

III компонент комплексного руководства сюжетно-ролевой игрой в календарном плане чаще всего представлен ручным трудом по изготовлению игровых атрибутов.

Структура (как у любого вида труда):

- Вид труда. Что делают (тема).

- Форма.

- Задачи.

- Материал.

- Методика руководства.

 

Составные IV компонента комплексного руководства сюжетно-ролевой игрой в календарном плане выглядит примерно так:

Руководство сюжетно-ролевыми играми.

Задачи:

- найти пути содействия самостоятельной сюжетно-ролевой игре детей;

- использовать игру для улучшения положения ребенка в коллективе сверстников.

Методика руководства.

Воспитатель осуществляет скрытое управление игрой. Берет на себя особую, постоянную для всех игр роль, которая, с одной стороны, как правило, не принимается самими детьми и потому отсутствует в тех наборах ролей, которые обычно разыгрываются. С другой стороны, она позволяет воспитателю, не участвуя непосредственно в процессе игры, в любой момент включиться в нее на некоторое время. Оказав игре необходимую поддержку, воспитатель снова выходит из нее до того момента, когда детям вновь потребуется помощь воспитателя.

Для игр производственно-приключенческого жанра, распространенных среди детей (в «путешествие», «Летчиков», «Инопланетян», «Скорую помощь» и др.) такой ролью является роль «диспетчера».

В играх семейно-романтического плана (в «королевство», «Рыцарей», «дочки-матери» и др.) воспитатель может принять на себя роль волшебницы.

Эти роли позволяют влиять на процесс игры, оставаясь в то же время как бы за ее пределами. Так как, воспитатель, принявший на себя роль диспетчера или волшебницы, не включается в постоянное ролевое взаимодействие с играющими детьми, поэтому у них нет постоянной зависимости от взрослого. Детская инициатива ничем не скована. Наоборот, в ситуации этих ролей воспитатель представляет детям полную свободу действий, помогает раскрыть свои игровые возможности.

Роль диспетчера или волшебницы позволяет воспитателю, как бы не участвуя в игре, в любой нужный момент «выходить на связь» с любым участником и оказывать ему содействие в продвижении игры в соответствии с ходом ее развития.

 

Примечание.

Исходя из выше сказанного, советуем студентам (воспитателям) придерживаться этих двух ролей и не подбирать для себя каждый раз новые роли, чтобы тактично включиться в игру. Дети должны привыкнуть к вам именно в данной конкретной роли, а не приспосабливаться каждый раз к новым вариантам.

В каких случаях и по каким поводам воспитатель подключается в роли диспетчера или волшебницы:

1. для того, чтобы помочь детям понять субординацию ролей и правильно построить ролевое взаимодействие. С этой целью в самом начале детской игры воспитатель побуждает исполнителя главной роли познакомить с набором ролей, которые присутствуют в данной игре. Например, воспитатель как «диспетчер» спрашивает «капитана» (ребенка):

 

 

Вимоги до структури елементів розрахунково-пояснювальної записки

 

4.1 Титульний аркуш

Титульний аркуш пояснювальної записки оформлюється у відповідності до зразка, наведеного у Додатку Б.

Усі дані вписуються від руки або за допомогою машинописного тексту чорним кольором (тушшю, чорнилами або пастою).

 

4.2 Завдання на курсову роботу (проект)

Завдання на курсову роботу (проект) оформлюється відповідно до зразка, наведеного в Додатку В.

Усі дані (в тому числі дати та підписи) вписуються від руки або за допомогою машинописного тексту чорним кольором (тушшю, чорнилами або пастою).

 

4.3 Реферат

Реферат призначено для ознайомлення з курсовою роботою (проектом). Він має бути стислим, інформативним, обсягом не більше 500 слів (1 сторінка аркушу формату А4). Реферат повинен мати:

– відомості про обсяг розрахунково-пояснювальної записки, кількість ілюстрацій, таблиць, додатків, кількість джерел згідно із списком літератури (усі відомості наводяться, у тому числі дані додатків);

– текст реферату (об'єкт дослідження, мета роботи, методи дослідження та аппаратура, результати роботи, економічна ефективність);

– перелік ключових слів.

Зразок оформлення реферату наведено у Додатку Г.

 

4.4 Зміст

Зміст записки містить усі назви розділів, підрозділів, пунктів і підпунктів у тій послідовності, як їх наведено в тексті розрахунково-пояснювальної записки, а також висновки, список літератури, назви додатків. Титульний лист, завдання, реферат до змісту не включаються. Приклад змісту розрахунково-пояснювальної записки наведено у Додатку Д.

 

4.5 Вступ

У вступі стисло (на 1–2 сторінках) викладаються, як правило, сучасні вітчизняні та світові тенденції розвитку хімічної промисловості, актуальність та мета даної курсової роботи (проекту).

 

 

4.6 Основна частина;

Основна частина на курсову роботу(проект) складається з наступних підрозділів:

1. Загальна частина;

2. Спеціальна частина

 

4.6.1 Загальна частина

Загальна частина пояснювальної записки включає в себе наступні підпункти:

1. Сучасні CAD/CAM/CAE системи та особливості їх використання у виробництві (описання можливостей, принципу роботи, основних структурних елементів та інш. сучасних CAD/CAM/CAE систем);

2. Програмні пакети Mathcad та Compas 3D у машинобудуванні (описання можливостей, принципу роботи, основних структурних елементів та інш. комп’ютерних програмних пакетів Mathcad та Compas 3D.);

3. Програмний пакет (один з CAD/CAM/CAE систем, згідно із завданням на курсову роботу) у машинобудуванні..

 

4.6.2 Спеціальна частина

Спеціальна частина пояснювальної записки включає в себе наступні підпункти:

1. Розрахунок основних характеристик машин, механізмів і апаратів хімічної промисловості у програмному пакету Mathcad (методика розрахунку приводиться у символьному вигляді з докладним поясненням всіх змінних, які зустрічаються у формулах, розрахунок виконується у пакети Mathcad та приводиться у додатку);

2. Методики оптимізації роботи при виконанні креслень у Compas 3D (приводиться перелік основних методів, які дозволяють оптимізувати роботу при створенні креслень, відповідно до завдання на курсову роботу, у Compas 3D з докладним їх описанням).

 

4.7 Висновки

У кінці пояснювальної записки необхідно коротко викласти підсумки виконаної роботи за кожним розділом пояснювальної записки. Вказати основні недоліки та переваги при використанні програмних пакетів Mathcad та Compas 3D для виконання курсової роботи (проекту).

4.8 Список літератури

Список літератури, на яку є посилання у тексті пояснювальної записки, оформлюється у відповідності до стандарту ДВНЗ УДХТУ „Загальні вимоги до текстових навчальних документів [Стандарт ДВНЗ УДХТУ. Загальні вимоги до текстових навчальних документів. Оформлення пояснювальної записки навчальної роботи. – Дніпропетровськ УДХТУ. – 2009].

 


ДОДАТОК А

 

Приблизний перелік тем на курсовий проект (роботу) по дисципліні САПР хімічних машин.

 

1. Побудова блоків САПР для проектування пересувного механізованого котла для виготовлення бітумних мастик з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

2. Побудова блоків САПР для проектування тихохідного змішувача (V= 2м3) для приготування лакофарбових виробів з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

3. Побудова блоків САПР для проектування реактора-окислювача (V=16 м3) для приготування барвників у лакофарбовій промисловості з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

4. Побудова блоків САПР для проектування колони ректифікаційної (Æ2000 мм) для відведення легколетючих примисів з бензолу з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

5. Побудова блоків САПР для проектування теплообмінного апарату для підігріву моноетанолу з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

6. Побудова блоків САПР для проектування газаповітрянонагрівальної колони доменного цеха з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

7. Побудова блоків САПР для проектування холодильника кінцевого газового (ХКГ 2400) установки для виробництва доменного коксу з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

8. Побудова блоків САПР для проектування апарата для магнітної обробки води з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

9. Побудова блоків САПР для проектування ректифікаційної колони (Æ600 мм) для розділення суміши метанол-вода з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

10. Побудова блоків САПР для проектування санітарного скрубера (V=3,25 м3) для очищення газової суміши від аміаку з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

11. Побудова блоків САПР для проектування колони ректифікаційної нижньої діаметром 2600 мм установки для розділення повітря з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

12. Побудова блоків САПР для проектування ректифікаційної колони К-1 діаметром 4000 мм установки переробки нафти з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

13. Побудова блоків САПР для проектування абсорбера діаметром 4400мм установки для отримання диоксиду вуглецю з димових газів з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

14. Побудова блоків САПР для проектування десорбера діаметром 2200мм установки для отримання диоксиду вуглецю з димових газів з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

15. Побудова блоків САПР для проектування апарата з механічним перемішувачем для лакофарбових виробництв з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

16. Побудова блоків САПР для проектування пластинчатого теплообмінника лінії переробки нафти з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

17. Побудова блоків САПР для проектування змішувача з рамною мішалкою у виробництві фарб з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

18. Побудова блоків САПР для проектування барабанного коагулятора ділянки нейтралізації стічних вод з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

19. Побудова блоків САПР для проектування нижньої ректифікаційної колони установки розділення повітря з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

20. Побудова блоків САПР для проектування реактора окислювача з перемішуючим пристроєм з діаметром корпусу 2800 мм з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

21. Побудова блоків САПР для проектування трубної головки екструдера для переробки поліетилену низького тиску з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

22. Побудова блоків САПР для проектування гідравлічного преса для переробки з резольних фенол-формальдегідних смол з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

23. Побудова блоків САПР для проектування гідравлічного преса для переробки амінопластів з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

24. Побудова блоків САПР для проектування листувальної головки екструдера для переробки удароміцного полістиролу з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

25. Побудова блоків САПР для проектування литтєвої машини для переробки новолачних фенол формальдегідних смол з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

26. Побудова блоків САПР для проектування стренгової головки екструдера для переробки поліпропілену з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

27. Побудова блоків САПР для проектування гранулювальної головки екструдера для переробки суспензійного полістиролу з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

28. Побудова блоків САПР для проектування трубної головки екструдера для переробки поліаміду-6 з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

29. Побудова блоків САПР для проектування гідравлічного преса для переробки фенілона С2 з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

30. Побудова блоків САПР для проектування литтєвої машини для переробки полікарбонату з використанням програмних пакетів Компас 3D та MathCad.

 


Додаток Б

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

“УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”

 

 

Кафедра: Хімічного машинобудування та апаратобудування

 

 




Дата добавления: 2014-12-15; просмотров: 169 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.013 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав