Читайте также:
|
|
Без пояснень дозволяється використовувати тільки загальноприйняті скорочення, наприклад: ПЕОМ, ДСТУ тощо.
Текстовий матеріал курсової роботи друкується комп’ютерним способом на одному боці аркушів формату А4 через 1,5 міжрядкового інтервалу, текст вирівнюється по ширині аркуша. Відступ першого рядка ‑ 1см.
Текстовий редактор – Word for Windows, версія 7.0 або більш пізні.
Шрифт – Time New Roman, кегль 14пт.
Аркуші повинні мати такі поля: ліве – 30 мм, верхнє – 20 мм, нижнє – 25 мм, праве – 15 мм.
Заголовки структурних елементів та розділів друкуються великими напівжирними літерами без крапки в кінці і вирівнюють посередині рядка. Якщо заголовок складається з двох речень, то їх розділяють крапкою.
Заголовки підрозділів, пунктів та підпунктів друкуються з абзацу маленькими літерами, починаючи з першої великої літери. Відстань між заголовком та наступним чи попереднім текстом повинна бути не менше двох рядків.
Розміщення заголовку в нижній частині аркушу, якщо після нього залишається менше двох рядків тексту, забороняється. Перенесення слів та їх підкреслення в заголовку не допускається.
Розділи, підрозділи, пункти та підпункти нумеруються арабськими цифрами. У кінці номера підрозділу, пункту та підпункту має бути крапка.
Номер підрозділу складається з номеру розділу та порядкового номеру підрозділу, розділених крапкою (наприклад: 1.1.).
Номер пункту складається з номера підрозділу та порядкового номера пункту, розділених крапкою (наприклад 1.1.3.).
Ілюстрації (схеми, таблиці) мають бути розташовані таким чином, щоб їх можна було розглядати без повороту або з поворотом по ходу годинникової стрілки. Ілюстрації позначаються словом “Рис.” (крім таблиць) і нумеруються арабськими цифрами в межах розділу (за винятком ілюстрацій, наведених в додатках). Позначення ілюстрації з номером, що складається з номеру розділу та її порядкового номеру, розділених крапкою та пояснювальною назвою без крапки в кінці розташовується нижче під ілюстрацією, наприклад: Рис.1.2. Схема центральних органів виконавчої влади.
Ілюстрації розташовуються безпосередньо після тексту, в якому вони згадуються вперше, або на наступній сторінці з обов’язковим посиланням на них у тексті, наприклад, “... на рис.1.2...”, “...(див. рис. 1.2)”.
Таблиці нумеруються арабськими цифрами в межах розділу (за винятком ілюстрацій, введених у додатках). Напис “Таблиця” з вказівкою номера, що складається з номеру розділу та її порядкового номеру, розділених крапкою, без знака №, розташовуються праворуч над її заголовком, наприклад: Таблиця 2.3
Таблиці розташовуються безпосередньо після тексту, в якому вони згадуються вперше, або на наступній сторінці з обов’язковим посиланням на них у тексті, наприклад, “... в табл. 2.3...”.
Посилання в тексі на використані літературні джерела треба зазначити порядковим номером зі списку використаної літератури, виділеним квадратними дужками, наприклад: “...причини, наведені у [7]...”.
Прізвища, назви установ, організацій, фірм та інші власні імена в тексті наводяться мовою оригіналу. Дозволяється власні імена та назви наводити в перекладі на мову роботи з додаванням (при першому згадуванні) оригінальної назви.
Сторінки нумеруються арабськими цифрами в їх правому нижньому куті, з наскрізною нумерацією по всій курсовій роботі. Нумерація сторінок починається з цифри 3 на аркуші вступу.
Додатки оформляють як продовження курсової роботи на наступних її сторінках, розміщують їх у порядку посилань у тексті. Кожен додаток повинен починатися з нової сторінки з вказівкою в її правому верхньому куті слова “Додаток” з номером (якщо кількість додатків більше одного), наприклад: Додаток 2, і мати змістовний заголовок, що розташовується нижче. Заголовки додатків друкуються великими напівжирними літерами без крапки в кінці і вирівнюються посередині рядка.
Текст кожного додатку при потребі може бути поділений на розділи й підрозділи, які нумеруються у межах кожного додатка.
Список використаних джерел (література) подається під загальними порядковими номерами у такій послідовності:
Конституція України;
кодекси України
закони України;
нормативні акти Президента України;
акти Верховного Суду України, Вищого господарського суду України, Конституційно суду України, Генерального прокурора України, Верховного суду Автономної республіки Крим;
акти КМУ, Верховної Ради України та Ради міністрів Автономної Республіки Крим;
акти міністерств, державних комітетів, відомств;
нормативні акти державних адміністрацій у регіонах, містах Києві та Севастополі, районах у цих містах;
нормативні акти органів регіонального та місцевого самоврядування;
нормативні акти відділів та управлінь відповідних центральних органів на місцях;
нормативні акти керівників державних підприємств, установ, організацій на місцях;
інші підзаконні нормативні акти;
наукова і методична література в алфавітному порядку за прізвищами авторів.
Відомості про джерела, які включені до списку, необхідно подавати відповідно до вимог державного стандарту з обов’язковим наведенням назв праць. Приклад оформлення відомостей подано у Додатку 5.
Для якісного мовностилістичного оформлення курсової роботи важливо вміти студенту акомпанувати накопичену інформацію у зв’язний текст.
Дата добавления: 2014-11-24; просмотров: 127 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |