Читайте также:
|
|
- Неявка без поважної причини - (-1 бал);
- Неявка з поважної причини - (0 балів) (поважна причина: хвороба, яка підтверджується відповідною медичною довідкою; участь у науковій конференції, науково-практичному семінарі).
Індивідуальна (самостійна) робота включає три види робіт (види робіт пропонує викладач):
- Теоретичні завдання, які пропонуються в кінці кожної теми з дисципліни;
- Ведення юридичної словника основних термінів з дисципліни;
- Робота з періодичними юридичними та економічними виданнями з відповідної тематики (напр.: Фінанси і право, Право України, Юридичний журнал тощо);
- Складання фабул, кросвордів по певній категорії справ на підставі аналізу правозастосовної практики.
Індивідуальна (самостійна) робота студентів повинна оцінюватися з урахуванням повноти виконаного завдання, своєчасного його надання до перевірки.
Максимальна кількість балів - 5 виставляється при повному розкритті змісту обраного завдання, критичному аналізі чинного законодавства і практики його застосування, приведення власної точки зору щодо вирішення досліджуваної проблематики. 4 бали отримує студент, який розкрив зміст певного питання, проте, допустив окремі неточності при викладі матеріалу, не відобразив власне бачення щодо вирішення конкретної проблеми. Викладач має право виставити 3 бали у разі поверхневого виконання самостійного завдання, порушення строків здачі роботи або неналежного оформлення.
Таким чином, студент за поточний контроль може максимально отримати 50 балів.
Підсумковий контроль оцінюється максимально в 50 балів. Екзаменаційний квиток містить 3 теоретичних питання, кожен з яких оцінюються в 15 балів і тестове завдання, яке оцінюється в 5 балів при правильному його рішенні.
Повторна здача іспиту з дисципліни дозволяється двічі: перший раз - викладачеві, другий - комісії.
Загальна кількість балів з дисципліни «Фінансове право» складається з суми балів, отриманих за поточний і підсумковий контролі.
Оцінка 100 балів виставляється студенту, який показав всебічні і глибокі знання передбаченого програмою матеріалу, законодавства, додаткової літератури, яка передбачена програмою курсу, проявив творчі здібності в розумінні, викладі і використанні програмного матеріалу.
Оцінений 80 балів виставляється студенту, який продемонстрував повне знання передбаченого програмою матеріалу, засвоїв основну літературу, виявив стабільний характер знань і здатності до їх самостійного оновлення в ході практичної діяльності.
Оцінений 60 балів виставляється студенту, який показав знання основного матеріалу в обсязі навчальної програми, знайомий з основною літературою, однак допустив неточності у відповіді на іспиті, зокрема, неточність формулювань окремих понять, або який показав поверхневе знання однієї з питань екзаменаційного білета. Ця оцінка виставляється і в випадку недостатньо аргументованого викладу матеріалу, відсутності чітких і послідовних відповідей.
Оцінений 40 балів виставляється студенту, який показав суттєві прогалини в знанні основного програмного матеріалу, що виражається в незнанні основних понять і положень навчального курсу, в невмінні пов'язати теоретичний матеріал із прикладами з чинного законодавства, юридичної практики, що і свідчить про непідготовленість студента до професійної діяльності за спеціальністю «Правознавство».
Студент вважається таким, який здав іспит, якщо він набрав у сукупності не менше 50 балів.
Студенти, які набрали за результатами всіх видів контролю (поточного і підсумкового в сукупності) від 0 до 49 балів вважаються такими, які отримали оцінку незадовільно.
ЗМІСТ
Вступ…………………………………………………………………………………………...3
1. Тематичний план...................................................................................................................5
2. Плани семінарських занять.................................................................................................6
3. Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів.........................................26
Тематика курсових та дипломних робіт..............................................................................28
Підсумкові тести з модулю 1...............................................................................................30
Підсумкові тести з модулю 2................................................................................................38
4. Додаткова література та нормативно-правові акти…………………………………….50
5. Питання для підготовки до іспиту.....................................................................................54
6. Організація поточного, модульного та підсумкового контролю знань (критерії оцінок по курсу)............................................................................................................................................56
Фінансове право: Навчально-методичні матеріали для студентів 3 курсу напряму підготовки «Правознавство» - Донецьк: ДонНУ, 2013.- 60 с.
Костенко Юлія Олександрівна
Крестьяннікова Ольга Олександрівна
Підписано до друку __ ____2013 р. Формат 60Ч84 1 / 16 Папір офсет. Друк офсет. Умов. Друк. арк. - 4,0. Тиражем 250 екз. Замовлення № ___ Замовлення № ____
Донецький національний університет, 83055, пр. Ватутіна 1а
Видавничий центр економіко-правового факультету
83055, м. Донецьк, пр. Ватутіна 1а
Особенности визового режима Италии в отношении собственников недвижимости.
Иностранцы, являющиеся владельцами недвижимости в Италии, имеют визовые преимущества. Они вправе ежегодно получать в итальянском консульстве мультивизу шенгенского образца, которая дает право находиться в Италии и в других странах шенгена в течение 180 дней в году.
Аукцион
Если в России только начинает развиваться практика продажи недвижимости с молотка, в Италии такая система существует вот уже много лет. Покупка происходит у обанкротившихся компаний и частных лиц, с помощью судебных исполнителей и судов. Вся система очень хорошо продумана на всех этапах.
Аукцион имеет свои положительные стороны, так как реально гарантирует экономию Ваших средств, а самое главное 100% безопастность данной операции.
Вы только вдумайтесь сколько денежных средств Вам удасться сэкономить, покупая недвижимость с молотка:
· ПОМНИТЕ: отсутствие рисков гарантируется самим государством и тщательно продуманной системой продажи, прописанной в своде законов. Это означает, что если не хватает какого-либо документа или не была проведена какая-либо проверка - судья просто не даст разрешения на выставление объекта на аукцион.
· Вся эта длительная процедура стоит времени и денег, но, что самое приятное, не за Ваш счет, как покупателя. Все сопутствующие расходы, связанные с проверками и выставлением на аукцион, производятся по закону за счет основного Кредитора, то есть банка, которым был выдан ипотечный кредит.
Дата добавления: 2014-12-19; просмотров: 96 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |