Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Читайте также:
  1. Антиукраїнська політика російського царизму. Суспільно політичний та національний рух на Наддніпрянщині в другій половині ХІХ ст.
  2. БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
  3. Валовий національний продукт.
  4. Виникнення перших європейських університетів як осередків освіти та науки
  5. ВПЦ "Київський університет", 2005
  6. Географічне розташування, національний релігійний склад населення та природно-ресурсний потенціал РФ.
  7. Географічне розташування, національний склад населення та природно-ресурсний потенціал.
  8. Географічне розташування, національний, релігійний склад населення та природно-ресурсний потенціал Латвійської Республіки.
  9. Географічне розташування, національний, релігійний склад населення та природно-ресурсний потенціал Литовської Республіки.
  10. Географічне розташування, національний, релігійний склад населення та природно-ресурсний потенціал Республіки Білорусь.

ІМЕНІ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА

_________________________________________________________________

КАФЕДРА ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

 

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

ДО СЕМІНАРСЬКИХ ЗАНЯТЬ І САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ ІЗ КУРСУ

«ІСТОРІЯ КРАЇН АЗІЇ, АФРИКИ ТА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ НОВОГО ТА НОВІТНЬОГО ЧАСУ»

Дніпропетровськ

 

УДК Рецензенти:

ББК канд. іст. наук, доц. _________________

М 54 канд. іст. наук, доц. ___________________

 

Рекомендовано до друку

Вченою радою історичного факультету

Дніпропетровського національного

Університету імені Олеся Гончара

(протокол № __ від __ __ _______ р.)

 

Методичні вказівки до семінарських занять і самостійної роботи студентів із курсу «Історія країн Азії, Африки та Латинської Америки нового та новітнього часу» /Укладач О. В. Дяченко. – Д., 2014. – ___ с.

 

Подано матеріал, спрямований на полегшення самостійної роботи студентів під час підготовки до семінарських занять, контрольно-модульних робіт, вивчення карти та інших завдань. Методичні вказівки покликані допомогти студентам засвоїти окремі теми з курсу «Історія країн Азії, Африки та Латинської Америки нового та новітнього часу» на практичних заняттях та у межах самостійної роботи.

Рекомендовано для студентів історичного факультету, а також факультету української та іноземної філології та мистецтвознавства, викладачів.

ВСТУП

Вивчення історії країн Азії, Африки та Латинської Америки, загальних закономірностей і особливостей їхнього соціально-економічного і політичного розвитку набуло сьогодні важливого політичного й теоретичного значення. Аналізуючи історичне минуле, важливо виявити специфіку розвитку народів Азії, Африки та Латинської Америки, визначити їх роль і місце в різні епохи всесвітньої історії, у тому числі й у новий та новітній час.

Мета курсу полягає у формуванні в студентів наукових уявлень про природу й сутність історичних подій, вивченні ними особливостей політичних, економічних, соціальних та культурних процесів, що відбуваються в окремих регіонах світу.

Хронологічно курс охоплює історію розвитку народів Азії, Африки та Латинської Америки з кінця ХVІІІ ст. до сьогодення.

Дані «Методичні вказівки» складено з метою допомогти студентам уявити загальну структуру курсу на підставі навчальної програми, ознайомити з базовою літературою з історії країн Азії, Африки та Латинської Америки нового та новітнього часу. Значний обсяг матеріалу передбачає активне залучення студентів до самостійного його опрацювання – готуючись до практичних занять, контрольних робіт, усної співбесіди (колоквіуму).

Крім теоретичного матеріалу необхідно продемонструвати знання історико-географічних, географічних характеристик певних регіонів з використанням карти.

 

 




Дата добавления: 2014-12-19; просмотров: 188 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав




lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.01 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав