Читайте также:
|
|
ІМЕНІ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА
_________________________________________________________________
КАФЕДРА ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
ДО СЕМІНАРСЬКИХ ЗАНЯТЬ І САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ ІЗ КУРСУ
«ІСТОРІЯ КРАЇН АЗІЇ, АФРИКИ ТА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ НОВОГО ТА НОВІТНЬОГО ЧАСУ»
Дніпропетровськ
УДК Рецензенти:
ББК канд. іст. наук, доц. _________________
М 54 канд. іст. наук, доц. ___________________
Рекомендовано до друку
Вченою радою історичного факультету
Дніпропетровського національного
Університету імені Олеся Гончара
(протокол № __ від __ __ _______ р.)
Методичні вказівки до семінарських занять і самостійної роботи студентів із курсу «Історія країн Азії, Африки та Латинської Америки нового та новітнього часу» /Укладач О. В. Дяченко. – Д., 2014. – ___ с.
Подано матеріал, спрямований на полегшення самостійної роботи студентів під час підготовки до семінарських занять, контрольно-модульних робіт, вивчення карти та інших завдань. Методичні вказівки покликані допомогти студентам засвоїти окремі теми з курсу «Історія країн Азії, Африки та Латинської Америки нового та новітнього часу» на практичних заняттях та у межах самостійної роботи.
Рекомендовано для студентів історичного факультету, а також факультету української та іноземної філології та мистецтвознавства, викладачів.
ВСТУП
Вивчення історії країн Азії, Африки та Латинської Америки, загальних закономірностей і особливостей їхнього соціально-економічного і політичного розвитку набуло сьогодні важливого політичного й теоретичного значення. Аналізуючи історичне минуле, важливо виявити специфіку розвитку народів Азії, Африки та Латинської Америки, визначити їх роль і місце в різні епохи всесвітньої історії, у тому числі й у новий та новітній час.
Мета курсу полягає у формуванні в студентів наукових уявлень про природу й сутність історичних подій, вивченні ними особливостей політичних, економічних, соціальних та культурних процесів, що відбуваються в окремих регіонах світу.
Хронологічно курс охоплює історію розвитку народів Азії, Африки та Латинської Америки з кінця ХVІІІ ст. до сьогодення.
Дані «Методичні вказівки» складено з метою допомогти студентам уявити загальну структуру курсу на підставі навчальної програми, ознайомити з базовою літературою з історії країн Азії, Африки та Латинської Америки нового та новітнього часу. Значний обсяг матеріалу передбачає активне залучення студентів до самостійного його опрацювання – готуючись до практичних занять, контрольних робіт, усної співбесіди (колоквіуму).
Крім теоретичного матеріалу необхідно продемонструвати знання історико-географічних, географічних характеристик певних регіонів з використанням карти.
Дата добавления: 2014-12-19; просмотров: 188 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |