Читайте также:
|
|
При використанні формул необхідно дотримуватися певних техніко-орфографічних правил. Найбільші, а також довгі та громіздкі формули, котрі мають у складі знаки суми, добутку, диференціювання, інтегрування, розміщують на окремих рядках. Це стосується також і всіх нумерованих формул. Для економії місця кілька коротких однотипних формул, відокремлених від тексту, можна подати в одному рядку, а не одну під одною. Невеликі та нескладні формули, що не мають самостійного значення, вставляються в середині рядків тексту.
У формулах, як символи слід застосовувати позначення, встановлені відповідними державними стандартами. Пояснення символів та числових коефіцієнтів, що входять у формулу, якщо вони не пояснені раніше в тексті, повинні бути приведені безпосередньо під формулою. Пояснення кожного символу слід давати з нового рядка в тій послідовності, в якій символи приведені у формулі. Перший рядок пояснення повинен починатися з абзацного відступу словом «де» без двокрапки після нього.
Приклад:
(2.1)
де L – прогнозуємий коефіцієнт; х – своєрідні компоненти.
Загальний прибуток=Щоденна сума+Витрати (2.2)
Підставляти чисельні значення в початковий аналітичний вираз категорично забороняється.
Формули, наступні одна за одною та не розділені текстом, розділяють комою. Переносити формули на наступний рядок допускається тільки на знаках виконуваних операцій, причому знак на початку наступного рядка повторюють. При перенесенні формули на знаку множення застосовують знак «х».
Формули повинні нумеруватися окремою нумерацією арабськими цифрами в межах кожного розділу або додатку, які записують на рівні формули справа в круглих дужках. Номер формули складається з номера розділу або додатку та порядкового номера формули, розділені крапкою, наприклад (3.1). Одну формулу позначають – (3.1). Посилання в тексті на порядкові номери формул дають в дужках, наприклад «... у формулі (3.1)».
2.6. Оформлення переліку посилань
Перелік посилань – елемент бібліографічного апарату, котрий містить бібліографічні описи використаних джерел та розміщується після висновків.
Бібліографічний опис складають безпосередньо за друкованим твором або виписують з каталогів та бібліографічних покажчиків повністю без пропусків будь-яких елементів, скорочення назв і т.ін. Завдяки цьому можна уникнути повторних перевірок, вставок пропущених відомостей.
Джерела можна розміщувати одним із таких способів: у порядку появи посилань у тексті, в алфавітному порядку прізвищ перших авторів або заголовків (найбільш зручний для користування і рекомендований при написанні курсової роботи), у хронологічному порядку.
Відомості про джерела, включені до списку, необхідно давати відповідно до вимог державного стандарту з обов’язковим наведенням назв праць. Зокрема, потрібну інформацію щодо згаданих вимог можна одержати із таких стандартів: ГОСТ 7.1-84 «Библиографическое описание документа. Общие требования и правила составления», ДСТУ 3582-97 «Інформація та документація. Скорочення слів в українській мові в бібліографічному описі. Загальні вимоги та правила».
Приклад оформлення переліку посилань.
ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ
1. Про туризм: Закон України // Відомості ВРУ. – № 6. – 1996. – С. 45 – 68.
2. Альбеков А.У., Федько В.П., Митько О.А. Логистика комерции. – Ростов на Дону: Феникс, 2001. – 512 с.
3. Бажин И.И. Логистика: Компакт-учебник. – Харьков: Консенсус. 2003. – 239 с.
4. Бауэрсокс Д. Дж., Клосс Д. Дж. Логистика // Интегрированная цепь поставок: Пер. c англ. – М.: ЗАО «Олимп-Бизнес», 2001. – 640 с.
5. Волов А.Б., Иванов В.В. Логистические аспекты управления ресурсопотоками гостиничного предприятия // Ст. журн. «Пять звёзд», 2000. – № 6. – [Електронний ресурс] – Режим доступу до сайту: < http://www.lobanov-logist.ru/index.php?newsid=916 >. [Посилання дійсне на 15.03.2014 р.]
6. Гаджинский А.М. Логистика: Учебник для студ. вузов. – М.: Дашков и К, 2004. – 431с.
7. Географічна енциклопедія України. – К.: «Українська Радянська Енциклопедія» ім. М.П. Бажана, 1990. – Т.2. – С. 393 – 394.
8. Державна служба статистики України. – [Електронний ресурс] – Режим доступу до сайту: < http://www.ukrstat.gov.ua >. [Посилання дійсне на 24.04.2014 р.].
9. Квартальнов В.А. Туризм: теория и практика: Избранные труды. В 5-ти т. – Т.4. Иностранный туризм. – М.: Финасы и статистика, 1998. – 312 с.
10. Логистика в туризме. Общие положення. – [Електронний ресурс] – Режим доступу до сайту: < http://modeling.at.ua/publ/logistika_v_turizme _obshhie_ polozhenija/2-1-0-62 >.[Посилання дійсне на 15.04.2014 р.]
11. Уніфіковані технології готельних послуг: Навч. посібник / За ред. проф. В.К. Федорченка, Л.Г. Лукянової, Т.Т. Дорошенко, І.М. Мініч. – К.: Вища школа, 2001. – 237с.
12. Харічева Т.Я. Туристичний маркетинг (на прикладі туристичного комплексу Криму): Дис... канд. економ, наук: 08.06.03 / КДЕІ. – К., 1996. – 120 с.
13. Харрис Голдфри, Кац Коннет М. Стимулирование международного туризма в XXI веке / Пер. с англ. – М.: Финансы и статистика, 2000. – 240 с.
14. Янкін B.C. Соціально-економічні мотиви вибору стратегії розвитку туризму в Карпатському Регіоні // Проблеми розвитку туризму в Україні і завдання відновлення історичної пам'яті народу засобами туризму. – Тези доп. Всеукр. наук.-практ. конф. – К,: 1994 – Ч.1. – С. 5 – 7.
2.6. Оформлення додатків
Додатки оформлюють як продовження курсової роботи на наступних її сторінках або у вигляді окремої частини, розміщуючи їх у порядку появи посилань у тексті роботи.
Якщо додатки оформлюють на окремих сторінках курсової роботи, кожний такий додаток повинен починатися з нової сторінки. Додаток повинен мати заголовок, надрукований угорі малими літерами з першої великої симетрично відносно тексту сторінки. Посередині рядка над заголовком малими літерами з першої великої друкується слово «Додаток __» і велика літера, що позначає додаток.
Додатки слід позначати послідовно великими літерами української абетки, за винятком літер Є, І, Ї, Й, О, Ч, Ь, наприклад, додаток А, додаток Б і т.д. Один додаток позначається як додаток А.
При оформленні додатків на окремому аркуші друкують великими літерами слово «ДОДАТКИ».
Текст кожного додатка за необхідності може бути поділений на розділи й підрозділи, які нумерують у межах кожного додатка. У цьому разі перед кожним номером ставлять позначення додатка (літеру) і крапку, наприклад, А.2 – другий розділ додатка А; В.3.1 – перший підрозділ третього розділу додатка В.
Ілюстрації, таблиці і формули, які розміщені в додатках, нумерують у межах кожного додатка, наприклад: рисунок Д. 1.2 – другий рисунок першого розділу додатка Д; формула (А. 1) – перша формула додатка А.
Додатки повинні мати спільну з курсовою наскрізну нумерацію сторінок.
3. РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ЗАХИСТУ КУРСОВОЇ РОБОТИ
Захист курсової роботи є формою перевірки знань студента та фактичної його обізнаності щодо теми роботи.
На захист курсової роботи студент готує доповідь, вона може мати довільну форму і за часом не повинна перевищувати 5 хв. Після доповіді студенту задають питання керівники курсових робіт та студенти.
Результати захисту визначаються оцінками «відмінно», «добре», «задовільно» та «незадовільно». У випадках, коли захист курсової роботи визначається незадовільним, керівник встановлює, чи може студент подати на повторний захист той самий проект з доопрацюванням, чи він зобов’язаний опрацювати нову тему.
Перелік варіативних тем курсових робіт
1. Туристичний бізнес як економіко-технологічна система.
2. Сучасні тенденції розвитку готельного господарства в Україні.
3. Сучасні тенденції розвитку туризму в Україні.
4. Сучасні тенденції розвитку курортної справи в Україні.
5. Особливості підприємницької діяльності в туризмі.
6. Показники оцінки туристичної діяльності.
7. Механізми економічного управління туристичним бізнесом.
8. Туристичний продукт як джерело доходу підприємств галузі туризму.
9. Туристичний ринок як сфера функціонування підприємств туристичної галузі.
10. Індустрія туризму, її складові та суб’єкти підприємницької діяльності
11. Матеріально-технічна база індустрії туризму та ефективність її використання.
12. Характерні особливості функціонування сучасної індустрії туризму України та її роль у підвищенні макроекономічної стабільності держави.
13. Туроператорська і турагентська діяльність як вид підприємництва в ринковій економіці.
14. Сегментація туристичного ринку та методологічні основи її проведення.
15. Туристичний попит і фактори, що впливають на його об’єм і структуру.
16. Економічні особливості пропозиції туристичних товарів і послуг і фактори, що впливають на неї.
17. Дослідження попиту і пропозиції на туристичному ринку.
18. Комерційний розрахунок в туристичній діяльності.
19. Стратегія конкурентоспроможності туристичного продукту.
20. Реалізація турпродукту на туристичному ринку.
21. Методи планування продажу турпродукту і окремих послуг.
22. Програмно-цільовий метод планування продажу турпродукту.
23. Оцінювання запасу фінансової міцності туристичного підприємства.
24. Основні фонди туристичного підприємства, їх класифікація і структура.
25. Види оцінки, спрацювання та амортизація основних фондів туристичного підприємства.
26. Показники відтворення і використання основних фондів туристичного підприємства.
27. Сутність та значення оборотних коштів туристичного підприємства.
28. Структура оборотних коштів туристичного підприємства.
29. Основні показники ефективності використання оборотних коштів туристичного підприємства.
30. Поняття, класифікація і структура персоналу туристичного підприємства.
31. Оцінювання стану та ефективності використання персоналу туристичного підприємства.
32. Планування чисельності працівників на туристичному підприємстві.
33. Продуктивність праці персоналу туристичного підприємства.
34. Принципи та етапи розробки виробничої програми туристичного оператора.
35. Планування діяльності підприємств розміщення туристів.
36. Економічний механізм формування і розподілу доходу туристичного підприємства.
37. Оптимізація доходу туристичних підприємств.
38. Планування витрат туристичних підприємств.
39. Необхідність, шляхи та принципи зниження собівартості туристичних послуг.
40. Сутність механізму ціноутворення в туризмі.
41. Методика складання цін на туристичні послуги.
42. Механізм регулювання та диференціації цін на послуги підприємств туристичної сфери.
43. Стратегія і тактика управління цінами на послуги підприємств туристичної сфери.
44. Зміст фінансової діяльності туристичних підприємства.
45. Прибуток туристичного підприємства: суть, формування та використання.
46. Рентабельність: поняття, порядок розрахунку та шляхи покращення.
47. Економічне управління формуванням і розподілом прибутку туристичних підприємств.
48. Аналіз фінансових результатів діяльності туристичного підприємства.
49. Аналіз фінансового стану туристичного підприємства.
50. Сутність, роль і види грошових потоків туристичного підприємства.
51. Принципи економічного управління рухом грошових потоків туристичного підприємства.
52. Методи оптимізації руху грошових коштів туристичного підприємства.
53. Планування руху грошових коштів туристичного підприємства.
54. Оцінювання ефективності формування та використання грошових коштів туристичного підприємства.
55. Управління сезонності в роботі туристичних підприємств та підвищення рівня зайнятості населення.
56. Туризм як самостійний вид економічної діяльності.
57. Туристська послуга як економічна категорія.
58. Економічні функції туроператора і критерії їх ефективності.
59. Туристський ринок: його сутність, специфіка та структура.
60. Аналіз попиту і пропозиції на туристському ринку.
61. Специфіка туристського ринку України.
62. Економічна природа і структура туристського продукту.
63.. Економічні основи франчайзингу в туризмі.
64.. Специфіка споживчої поведінки на туристичному ринку.
65. Характеристика фінансово-економічних результатів діяльності туристичної фірми.
66. Основні і оборотні фонди туристських організацій: ефективність їх використання.
67. Аналіз стану, інтенсивності відтворення та ефективності використання основних фондів туристичних підприємств.
68. Нематеріальні активи туристських організацій: ефективність їх використання.
69. Проблема максимізації прибутку в туристських організаціях.
70. Мультиплікативний вплив туризму на економіку та соціальну сферу країни (регіону).
71. Аналіз витрат туристської організації.
72. Витрати і ціноутворення в туризмі: їх взаємозв'язок.
73. Методи стимулювання попиту на туристичному ринку.
74. Прогнози розвитку міжнародного туризму.
75. Облік чинника ризику у діяльності туристичних фірм (або готелів).
76. Комплексний фінансово-економічний аналіз діяльності туристичної фірми (або готелю).
77. Оцінка економічної ефективності діяльності туристичної фірми (або готелю).
78. Підвищення ефективності використання трудових ресурсів в туристичних фірмах (або готелях).
79. Управління процесом ціноутворення в туристичній фірмі (або готелі).
80. Економічна політика держави у сфері туризму та шляхи підвищення ефективності її реалізації.
81. Організація фінансів у туризмі та напрями оптимізації фінансових відносин між суб’єктами туристичного ринку.
82. Система оподаткування діяльності підприємств туристичної галузі.
83. Державне регулювання та методи впливу на цінову політику підприємств туристичної галузі.
84. Механізм функціонування туристичного підприємства і ціноутворення на різних видах конкурентних ринків.
85. Економіка міжнародного туризму: особливості та структура туристичної індустрії на світовому ринку.
86. Сутність, структура та інструменти державного регулювання економіки міжнародного туризму.
87. Прибутковість та рентабельність туристичних підприємств.
88. Фактори, що впливають на прибуток туристичного підприємства.
89. Планування витрат туристичного підприємства та особливості калькуляції собівартості.
90. Загальні та часткові показники ефективності використання основних фондів, методика їх розрахунку в окремих підрозділах підприємств туристичної індустрії.
91. Оборотні фонди та матеріальні фонди обертання підприємств туристичної індустрії, визначення ефективності їх використання.
92. Поняття трудових ресурсів підприємств туристичної індустрії, їх класифікація, кадровий склад, джерела формування.
93. Ефективність та продуктивність праці у туристичній індустрії: поняття, критерії, показники оцінки і методи визначення.
94. Фактори зростання продуктивності праці та підвищення ефективності використання трудових ресурсів туристичними підприємствами.
95. Поняття фінансових ресурсів туристичного підприємства, їх склад та характеристика, структура активів і пасивів балансу.
96. Оцінка ефективності використання фінансових ресурсів підприємств туристичної індустрії: показники, критерії, методи оцінки.
97. Сутність і склад обсягу пропозиції та реалізації туристичного продукту туристичними підприємствами.
98. Показники оцінки обсягу реалізації послуг туристичними підприємствами різних типів.
99. Порядок і методика проведення аналізу обсягу реалізації турпродукту на підприємствах туризму.
100.Методика обґрунтування обсягу реалізації послуг туристичними підприємствами на плановий період.
101.Управління обсягом реалізації послуг на туристичних підприємствах.
102.Порядок розрахунку, розподілу і використання прибутку туристичних підприємств.
103.Поняття інвестиційної діяльності та інвестиційних ресурсів туристичного підприємства.
104.Інвестиційна програма та порядок її розробки на підприємствах туристичної індустрії.
105.Сутність інвестицій, принципи здійснення та оцінка їх ефективності.
106.Суть та основні види господарського ризику в діяльності підприємства готельної (або туристичної) індустрії.
107.Шляхи зменшення господарського ризику та запобігання банкрутства туристичного підприємства.
Додаток А
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ
ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кафедра міжнародного туризму
КУРСОВА РОБОТА
з дисципліни «Економіка туризму»
На тему «СУТЬ ТА ОСНОВНІ ВИДИ ГОСПОДАРСЬКОГО РИЗИКУ В ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ТУРИЗМУ»
Студента (ки) ____ курсу ______ групи
напряму підготовки 6.140103 Туризм
_________________________________
(прізвище та ініціали)
Керівник _________________________
_________________________________
(посада, вчене звання, науковий ступінь, прізвище та ініціали)
Національна шкала _________________
Кількість балів: _____Оцінка ECTS_____
Члени комісії
_____________ __________________
(підпис) (прізвище та ініціали)
_____________ __________________
(підпис) (прізвище та ініціали)
_____________ __________________
(підпис) (прізвище та ініціали)
Запоріжжя
20__
Додаток Б
ЗМІСТ
ВСТУП | |
РОЗДІЛ 1. Роль факторів ВНУТРІШНЬОГО ТА зовнішнього середовища в розробці та реалізації стратегій управління підприємствами | |
1.1. Системний підхід до управління підприємством та визначення його взаємозв'язків із зовнішнім середовищем | |
1.2. Сутність стратегічного управління та методика його здійснення | |
1.3. Особливості системи управління туристичними підприємствами | |
РОЗДІЛ 2. Дослідження основних факторів внутрішнього та зовнішнього середовища туристичного підприємства | |
2.1. Характеристика туристичного підприємства | |
2.2. Аналіз господарської діяльності туристичного підприємства | |
2.3. Аналіз факторів внутрішнього та зовнішнього середовища туристичного підприємства | |
РОЗДІЛ 3. Рекомендації щодо удосконалення господарської діяльності туристичного підприємства у процесі стратегічного управління | |
3.1. Обґрунтування проведення стратегічних заходів на туристичному підприємстві | |
3.2. Вдосконалення механізму проведення аналізу факторів внутрішнього та зовнішнього середовища у процесі стратегічного управління підприємством | |
ВИСНОВКИ | |
ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ | |
ДОДАТКИ | |
Додаток А | |
Додаток Б |
Дата добавления: 2015-02-16; просмотров: 139 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |