Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Суб’єкти аудиту, користувачі аудиту.

Читайте также:
  1. VІ. Об’єктивне та суб’єктивне право
  2. Визначення обліку. Види обліку. Користувачі облікової інформації
  3. Вихователь дошкільного закладу та вчитель початкової школи як суб’єкти педагогічної діяльності.
  4. Господарсько-правова відповідальність у сфері аудиту.
  5. Державне управління. Суб’єкти адміністративного права
  6. Документальне оформлення аудиту.
  7. Доступ для широкого загалу користувачів
  8. Економічні інтереси: сутність, суб’єкти, класифікація.
  9. Загальна характеристика права державної і комунальної власності: поняття, суб’єкти та об’єкти права державної і комунальної власності.
  10. Класифікація аудиту, його відмінності від ревізії

Об’єктами аудиту є клієнти та замовники, на чиїх підприємствах здійснюється перевірка.

Суб’єкти аудиту – індивідуальні аудитори та аудиторські фірми, які на підставі замовлення та договору здійснюють перевірку.

Аудит – це перевірка публічної бух звітності (ст. 4)

Аудиторський висновок – це офіційний документ, який містить в собі висновок стосовно достовірності звітності, повноти і відповідності чинному законодавству та встановленим нормативам бух обліку фінансово-господарчої діяльності (ст. 7)

В ст. 8 визначається, що є публічною бух звітністю.

Ст. 9 визначає користувачів бух звітності – уповноважені на підставі законів України представники органів держ влади, юридичні та фізичні особи, зацікавлені в наслідках господарської діяльності суб’єктів (об’єктів перевірки), в т.ч. власники, засновники, кредитори, інвестори, громадські організації, збори трудового колективу, інші контрагенти.

Експертизи і перевірки за дорученням держ органів як особливі види аудиторської діяльності.

Експертиза може виглядати як частковий або тематичний аудит, де метою перевірки є вирішення окремого питання та моментів правомочності дій тих чи інших суб’єктів господарювання.

Експертизи здійснюються за дорученням держ правоохоронних органів при виявленому вже порушенні в процесі слідства на дослідуванні або при розгляді справи в суді.

Як правило, експертиза призначається держ органами і здійснюється під патронатом Держ Бюро Експертиз (ДБЕ) – досвідчені держ службовці.

Експертиза може виглядати як частка аудиторського процесу при вирішенні спірних питань, з‘ясуванні окремих моментів і фактів.

В складі майже кожної аудиторської фірми є експерти, які вирішує такі специфічні питання, як:

- оцінка майна;

- оцінка діяльності при визначенні підприємства банкрутом;

- оцінка розміру шкоди або збитків при здійсненні тих чи інших неправомочних дій окремих осіб, вирішення інших специфічних питань.

В таких випадках експертиза робиться на замовлення клієнта з обов’язковим дотриманням принципу конфіденційності, є високо оплатним напрямком діяльності аудиторської фірми за рахунок замовника.

Висновок стосовно експертних питань може подаватись окремим розділом в аудиторському заключенні, так і окремим юридичним документом, затвердженим печаткою аудиторської Фіри або особистою печаткою експерта із зазначенням кваліфікаційних повноважень (сертифікат або посвідчення, номер, серія, ким і коли виданий).





Дата добавления: 2015-05-05; просмотров: 83 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Практика аудиторської діяльності в Україні. | Відмінність і спільність аудиту і судово-бух експертизи. | Предмет та об’єкти аудиторського контролю. Метод , прийоми і способи аудиту |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.064 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав