Читайте также: |
|
Відповідно до статті 46 Закону України «Про прокуратуру» та Положення про порядок атестації прокурорсько-слідчих працівників органів прокуратури України стажисти підлягають атестації після закінчення стажування, але не раніше 6 місяців від дня призначення на посаду.
Атестація магістрантів Академії проводиться після завершення виробничої практики (стажування).
У разі невиконання магістрантом Академії індивідуального плану практики (стажування) за рішенням атестаційної комісії строк стажування продовжується до одного року.
Після завершення практики (стажування) на кожного стажиста складається характеристика ділових і особистих якостей та біографічна довідка. У характеристиці відображається ступінь професійної підготовки фахівця, його ділові і моральні якості, організаторські та практичні навики, отримані під час стажування.
Оцінка роботи стажиста, його ділових і особистих якостей має бути конкретною, обґрунтованою та об’єктивною. У характеристиці повинні вказуватися як позитивні його якості, так і недоліки у роботі та поведінці стажиста, надаватися рекомендації з їх усунення.
Характеристика має містити висновок про готовність стажиста до самостійної роботи на посаді прокурора районної прокуратури чи слідчого або про продовження строку стажування в межах одного року.
Атестаційні документи підлягають обговоренню у відповідному колективі на оперативній нараді і подаються в атестаційну комісію не пізніше як за 15 днів до часу проведення атестації.
Атестаційна комісія у присутності стажиста розглядає його атестаційні документи, заслуховує з цього приводу керівника стажування та робить висновок про підготовленість претендента до самостійної роботи на посаді прокурора чи слідчого.
Призначення осіб, які пройшли стажування, на посаду у прокуратурі можливе лише після позитивного рішення атестаційної комісії. Одночасно з призначенням на посаду вноситься подання Генеральному прокурору України про присвоєння першого класного чину.
Вимоги до звіту про проходження практики (стажування)
Студент складає підсумковий звіт за результатами всього періоду практики.
Загальні результати проходження практики оформляються у вигляді:
письмового звіту про практику;
щоденника практики (стажування);
копій процесуальних документів та документів прокурорського реагування (окремо підшиті), у підготовці яких практикант брав участь;
Дата добавления: 2015-04-12; просмотров: 96 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |