Читайте также:
|
|
13.1. Після проведення кожної перевірки інспектор стисло інформує керівника авіапідприємства та складає відповідний звіт, який підрозділяється на окремі блоки за напрямками перевірки.
Авіаційні суб’єкти надають інформацію (звіт) про стан виконання власної інструкції контролю якості з питань АБ у встановленому порядку.
13.2. Звіт за результатами перевірки (інспектування, ситуаційних експериментів, розслідувань) готується особою, яка здійснювала процедуру інспектування. У разі необхідності, за вказівкою голови комісії (керівника робочої групи) звіт готується безпосередньо на місці перевірки.
13.3. Звіт інспектування незалежно від форми його викладення (акт, довідка) має бути складений за такими напрямками:
13.4. При підготовці звіту інформацію слід викладати лаконічно. Не допускається неоднозначне трактування результатів перевірки та таке, що може бути сприйняте як некоректне стосовно діяльності посадових осіб авіапідприємства в цілому.
13.5. Діяльність авіаційного суб’єкта щодо забезпечення виконання встановлених вимог АБ оцінюється за такими категоріями, а саме:
Крім того, під час перевірки інспектор АБ використовує інші критерії оцінки, а саме:
13.8. Звіт за результатами перевірки перед його затвердженням керівництвом Державіаслужбою подається для узгодження начальнику УАБ або особі, яка його заміщує у встановленому порядку.
13.9. Інспектор АБ не має права доводити до відома керівників авіаційних суб'єктів та місцевої влади не узгоджені з керівництвом Державіаслужби висновки.
13.10. Після ознайомлення з висновками звіту перевірки авіаційний суб’єкт надає протягом 2 робочих тижнів план усунення недоліків у визначені терміни. Після затвердження Державіаслужбою цього плану здійснюється контроль за його виконанням.
Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 97 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав |
|