Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Положення про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціалістів і магістрів до Вінницького національного технічного університету

Читайте также:
  1. I. Загальні положення
  2. I. Загальні положення
  3. I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  4. А) Словесні методи навчання
  5. Адаптація до шкільного навчання
  6. Альтернативні методики навчання
  7. Аналіз традиційного та інтегрованого навчання
  8. Асоціативна, біхевіристична гештальтпсихологічна теорії навчання
  9. Аудиторні засоби навчання
  10. Аудіо- та відеозасоби навчання історії

 

1. Положення підготовлене на підставі Закону України «Про вищу освіту», «Положення про освітньо-кваліфікаційні рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 65 від 20.01.1998 р., Правил прийому до ВНТУ у 2013 році, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України 19.11.2012 року.

2. Прийом до ВНТУ на освітньо-кваліфікаційні рівні (ОКР) «Спеціаліст», «Магістр» здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування на спеціальності відповідно до «Переліку напрямів для прийому на навчання осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр», для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» («Магістр») за спорідненою спеціальністю» (додаток 4 до Правил прийому до ВНТУ у 2013 році).

3. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «С пеціаліст» приймаються особи, які здобули ОКР «Бакалавр» у ВНТУ або в іншому вищому навчальному закладі.

4. На навчання для здобуття ОКР «Магістр» приймаються особи, які здобули ОКР «Бакалавр» або «Спеціаліст» у ВНТУ або в іншому вищому навчальному закладі. Прийом на підготовку фахівців ОКР «Магістр» на основі ОКР «Спеціаліст» здійснюється за кошти фізичних (юридичних) осіб.

5. Підготовка фахівців для здобуття ОКР «Спеціаліст»,«Магістр»на основі здобутого ОКР «Бакалавр» здійснюється:

· за рахунок видатків державного та місцевих бюджетів – за державним замовленням;

· за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб.

 

6. Прийом заяв і документів, фахові вступні випробування, що проводить ВНТУ, конкурсний відбір і зарахування на навчання вступників на основі базової та повної вищої освіти проводиться в такі строки:

 

Етапи вступної компанії Денна форма навчання Навчання без відриву від виробництва
вступники на основі освіти
базової вищої / повної вищої базової вищої / повної вищої
Початок прийому заяв та документів 1 липня 2013 року 2 лютого 2013 року
Закінчення прийому заяв та документів 11 липня 2013 року 4 лютого 2013 року
Строки проведення вищим навчальним закладом вступних екзаменів 12 – 27 липня 2013 року 5 – 8 лютого 2013 року
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників 28 липня 2013 року 8 лютого 2013 року
Терміни зарахування вступників за державним замовленням -30 липня 2013 року за кошти фізичних та юридичних осіб – після зарахування на місця державного замовлення відповідного напряму - не пізніше 25 серпня 9 лютого 2013 року  

 

Особи, які здобули за заочною формою навчання освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст» і побажали навчатися за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр» (за заочною формою навчання) подають документи у терміни, визначені для денної форми.

7. Обсяги прийому на навчання за ОКР «Спеціаліст» і «Магістр» за державним замовленням визначаються щороку Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

8. Для участі в конкурсі щодо зарахування на навчання за ОКР «Спеціаліст» («Магістр») вступники подають особисто такі документи:

– заяву встановленого зразка на ім'я ректора, в якій вказують спеціальність в межах напряму підготовки, диплома про здобутий ОКР «Бакалавр» («Спеціаліст») і форму навчання (денна, заочна);

– оригінал або завірену копію документа державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

– ксерокопію 1, 2 та 11 сторінки паспорту;

– 5 фотокарток 3х4.

Особи, які здобули ОКР «Бакалавр» чи «Спеціаліст» в інших вищих навчальних закладах, додатково надають медичну довідку за формою 086-о.

Паспорт і військовий білет (посвідчення про приписку до призовної дільниці) вступник пред’являє особисто.

9. При прийомі на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів «Спеціаліст», «Магістр» на основі базової або повної вищої освіти осіб, які подають документ про здобутий за кордоном освітньо-кваліфікаційний рівень, обов’язковою є процедура нострифікації документа про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, що проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України в установленому порядку. Нострифікація цих документів здійснюється протягом першого року навчання.

10. Для конкурсного відбору осіб при прийомі на навчання для здобуття ОКР «Спеціаліст», «Магістр» використовується такий порядок та показники формування конкурсного бала:

а) особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» за відповідним напрямом підготовки, беруть участь у конкурсі на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» на підставі конкурсного бала, який обчислюється як зважена сума середнього бала додатка до диплома, оцінки вступного фахового випробування за програмою державного екзамену з фундаментальної і загальноінженерної підготовки для всіх спеціальностей, крім менеджменту, та з фундаментальної та загальноекономічної підготовки – для менеджменту, оцінки захисту бакалаврської роботи (проекту) та додаткового бала за особливі досягнення.

б) особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» («Спеціаліст») за відповідним напрямом підготовки (спеціальністю), беруть участь у конкурсі на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» на підставі конкурсного бала, який обчислюється як зважена сума середнього бала додатка до диплома, оцінки вступного фахового випробування, оцінки захисту бакалаврської (дипломної) роботи (проекту), оцінки вступного екзамену з іноземної мови, що оцінюється за 5-бальною шкалою та додаткового бала за особливі досягнення.

11. Методика визначення конкурсного бала для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів "Спеціаліст", "Магістр":

 

Методика визначення конкурсного бала для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів "Спеціаліст", "Магістр"

 

БАКАЛАВР→МАГІСТР

 

Pбм =середній бал додатка до диплома + оцінка фахового вступного випробування + оцінка вступного екзамену з ін. мови + оцінка бакалавр. роботи + 5*К.

 

(Оцінка бакалавр. роботи + 5*К) утворюють в ЄДБО додаткові бали.

 

На здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра допускаються претенденти, які мають середній бал додатка до диплома ≥3,75, і не отримали на фаховому вступному випробуванні оцінку, меншу 4 (добре).

БАКАЛАВР →СПЕЦІАЛІСТ

Pбм =середній бал додатка до диплома + оцінка фахового вступного випробування + оцінка бакалаврської роботи + 5*К.

 

(Оцінка бакалаврської роботи + 5*К) утворюють в ЄДБО додаткові бали.

СПЕЦІАЛІСТ→ МАГІСТР

 

Pсм = середній бал додатка до диплома + оцінка фахового вступного випробування + оцінка вступного екзамену з іноземної мови + оцінка дипломної роботи (проекта) + 5*К.

 

(Оцінка дипломної роботи (проекта) + 5*К) утворюють в ЄДБО додаткові бали.

У випадку, коли вступник отримав на вступних випробуваннях незадовільну оцінку, то він у подальшому не бере участі в конкурсному відборі.

 

Коефіцієнт К визначається як сума бальних оцінок (див. табл.), нарахованих по кожному напряму діяльності.

.

.




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 87 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Мультимедійна апаратура, її характеристики | Мультимедійний проектор | Допоміжні засоби навчання | Аудиторні засоби навчання | Загальні правила безпеки при використанні ТСО | Надання першої допомоги при поразці електричним струмом | Правила протипожежної безпеки | Санітарно-гігієнічні норми при використанні ТСО | Використання комп’ютера в навчальному процесі | Використання статичних засобів навчання |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав