Студопедия
Главная страница | Контакты | Случайная страница

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Третій рівень

Читайте также:
  1. II рівень
  2. II рівень
  3. II рівень
  4. Базовий рівень підготовки
  5. Другий рівень
  6. Еволюція наукових поглядів на рівень життя населення
  7. Значення Кс до 0,20 свідчить про низький рівень спеціалізації господарства; 0,21-0,40 — середній; 0,41–0,60 — високий; 0,61 і більше — для поглибленої спеціалізації господарства.
  8. І РІВЕНЬ
  9. І рівень
  10. ІІ РІВЕНЬ

62. Визначте масу йоду, що виділиться в результаті взаємодії розчину калій йодиду, підкисленого сульфатною кислотою зі 152 мл розчину калій перманганату з масовою часткою солі 6% та густиною 1,04 г/мл.

63. Сульфур (ІV) оксид, одержаний з калій сульфіту, розчинили у воді. До одержаного розчину долили бромну воду в стехіометричній кількості, а потім надлишок розчину барій хлориду. Одержали осад, маса якого дорівнює 9,32 г. Обчисліть масу калій сульфіту, яку використали для добування сульфур (ІV) оксиду.

64. На взаємодію 11,2 г суміші заліза й міді витратили хлор, одержаний дією хлоридної кислоти (взятої у надлишку) на 17,4 г манган(ІV) оксиду. Визначте кількість речовини міді, яка містилась у вихідній суміші.

65. Під час взаємодії суміші калій хлориду та калій хлорату (бертолетової солі), маса якої дорівнювала 49,8 г, з хлоридною кислотою (взятою з надлишком) виділився газ, який повністю витратили на окиснення 60,96 г ферум (ІІ) хлориду. Визначте масову частку калій хлорату у вихідній суміші (%).

66. Газ, що утворився під час нагрівання стехіометричної суміші сірки та калій хлорату, розчинили у воді. На повну нейтралізацію одержаного розчину витратили 65,84 мл розчину лугу з масовою часткою натрій гідроксиду 30% та густиною 1,35 г/мл. Визначте масу вихідної суміші.

67. Калій перманганат, кількість речовини якого дорівнює 0,4 моль, прореагував з хлоридною кислотою. Одержаний під час реакції газ використали на окиснення порошку заліза. Одержану сіль розчинили у 600 мл води. Визначте масову частку солі (%) в одержаному розчині.

68. Суміш калій дихромату та натрій карбонату, маса якої дорівнює 14 г, обробили концентрованою хлоридною кислотою (взятою з надлишком). Газоподібні продукти реакції пропустили крізь порошок магнію. У результаті цього маса газів зменшилася на 6,816 г. Визначте кількість речовини натрій карбонату у вихідній суміші.

69. Складіть рівняння окисно-відновної реакції, користуючись схемою: Аl + КСlO3 + H2SO4 ®? +? + Н2О. Вкажіть суму коефіцієнтів.

70. Закінчіть схеми реакцій та встановіть невідомі речовини:

1) КСlO3 + S A + D ­; 2) D + О2 W; 3) W + Н2О ® E.

Вкажіть суму коефіцієнтів трьох рівнянь.

71. Суміш хром(IIІ) оксиду та хрому, маса якої становить 9,28 г, розчинили у хлоридній кислоті. Одержаний розчин солей під час стояння на повітрі поглинув 0,0154 моль кисню. Визначте масу хром(ІII) оксиду в суміші.

72. Закінчіть схеми реакцій та визначте невідомі речовини.

1) Сl2 + КОН D + А + Н2О;

2) А + Р ® D + Р2О5;

3) D + AgNO3 ® AgCl¯ + E.

Вкажіть суму молярних мас речовин A, D, Е.

73. Природний мінерал брауніт є сумішшю оксидів мангану зі ступенями окиснення +2 та +4. На розчинення 4,58 г брауніту витратили 13,76 мл хлоридної кислоти з масовою часткою хлороводню 36% та густиною 1,18 г/см3. При цьому виділилось 0,02 моль газу. Визначте молярну масу брауніту.

74. На суміш калій перманганату та калій сульфату подіяли надлишком концентрованої хлоридної кислоти. Виділилось 5,6 л газу (н.у.). До одержаного розчину долили надлишок розчину барій хлориду. Утворилось 4,66 г осаду. Визначте масу вихідної суміші.

75. Ідентифікуйте невідомі речовини та закінчіть схеми реакцій:

1) КСlO3 + НСl (конц.) ® А + D + Н2О;

2) КI + D ® А + Е.

Вкажіть суму коефіцієнтів обох рівнянь.

76. З якими з поданих речовин може реагувати концентрована хлорид на кислота: K2S, K3PO4, K2SO3, K2SO4, MnO2? Напишіть рівняння відповідних реакцій та вкажіть суму коефіцієнтів усіх рівнянь, враховуючи те, що кислота була взята з надлишком.

77. Крізь 200 г розчину ферум (ІІ) хлориду (масова частка солі в розчині становить 20%) пропускали хлор доти, доки масові частки солей у розчині стали однаковими. Визначте об'єм хлору, що вступить у реакцію.

78. До розчину йодиду одновалентного металу додавали розчин аргентум нітрату до припинення виділення осаду. Після завершення реакції з'ясувалось, що маса новоутвореного розчину дорівнює масі вихідного розчину йодиду. Визначте масову частку аргентум нітрату в розчині (у %).

79. Під час розчинення у хлоридній кислоті еквімолярної суміші калій карбонату та кальцій гідрогенкарбонату утворилося 13,44 л газу (н.у.). Визначте масу вихідної суміші.

80. На суміш алюміній силіциду та магній оксиду, маса якої становить 5 г, подіяли хлоридною кислотою, взятою у надлишку. У результаті виділилось 4,368 л (н.у.) газу та залишився 1 г нерозчинного залишку. Визначте масу магній оксиду у вихідній суміші.

81. До розчину, що містить 60 г суміші цинк броміду та натрій йодиду, долили 1247,7 мл розчину AgNO3 з масовою часткою солі 10% та густиною 1,09 г/мл. Осад, що випав, відфільтрували. Фільтрат прореагував з 150 мл хлоридної кислоти з умістом хлороводню 2 моль/л. Визначте масову частку (%) цинк броміду у суміші.

82. На розчинення еквімолярної суміші ферум (III) оксиду та цинк оксиду витратили хлоридну кислоту, одержану з 1,792 л хлороводню. Визначте масу вихідної суміші оксидів.

83. Під час розчинення еквімолярної суміші калій хлорату, калій перманганату та калій дихромату в концентрованій хлоридній кислоті (взятій у надлишку) утворилось 5712 мл газу (н.у.). Визначте масу вихідної суміші. Відповідь подайте з точністю до тисячних долей одиниці.

84. Розклад калій хлорату за відсутності каталізатора відбувається у двох напрямках: з утворенням кисню або калій перхлорату (КСlO4). Визначте кількість речовини калій хлориду, яку одержали під час розкладу 73,5 г КСlO3, якщо при цьому виділилось 6,72 л газу (н.у.).

85. Напишіть рівняння реакцій, за якими можна здійснити перетворення:

Вкажіть суму молярних мас речовин A, D, X, М.

86. Визначте невідомі речовини, якщо вони вступають у реакції, які описуються схемами:

а) NaCl + А ® Е ¯ + D; в) Е L + М ­;

б) D NaNO2 + Х ­; г) М + Са СаСl2.

Вкажіть суму всіх коефіцієнтів.




Дата добавления: 2015-09-11; просмотров: 273 | Поможем написать вашу работу | Нарушение авторских прав

Поняття та сутність розвивального навчання | Технологія розвивального навчання Л.В. Занкова | Технологія розвивального навчання, що ґрунтується на гуманістично-особистісному підході | Процес навчання повинен приносити дитині радість життя. | Розвивальний компонент сучасного уроку в початковій школі | Розвиток уяви і літературних здібностей. | Перший рівень |


lektsii.net - Лекции.Нет - 2014-2025 год. (0.01 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав